Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

UWAGA! Użytkownik VIN/anonim,qty, ostatnio chowający się pod nickiem ananama - cow idać po identycznym stylu wypowiedzi, od wielu miesięcy codziennie na wątkach dotyczących Robocleana wypisuje mnóstwo komentarzy, które wszystkie są negatywne. Czy tak zachowują się normalni użytkownicy? Pisze, że: akwizytory sprzedają po 8tyś, gdy tymczasem cena Robocleana wynosi 5,5 tys. Można to sprawdzić w firmie na fakturach lub na prezentacji. Dalej: ściągane są z chin po 150USD. Każdy, kto widział Robocleana już tylko na pierwszy rzut oka potrafi stwierdzić, że ta maszyna nie może tak mało kosztować, nie wspominając o wysokiej technologii w niej zawartej. Następne: mało tego sposób jaki to robią jest żenujący i haniebny. Gdzie, na której prezentacji, u kogo? Na takie pytania ten człowiek nigdy nie odpowiada. To proste, nie ma faktów, a jedynie wypisuje nie mające pokrycia z rzeczywistością oszczerstwa. Sprawę badaliśmy i okazuje się, że jest on pracownikiem konkurencyjnej firmy. Sprawa jest więc jasna... Poza kwestiami merytorycznymi wiele o tym użytkowniku mówi styl jego pisania, słowa, jakich używa. Oto przykłady: banda naciągaczy, imbecyle, upośledzeniu umysłowym, ty tępa dzido, jesteś chora psychicznie, oszuści. To pokazuje jego niski stopień kultury osobistej i zawężony horyzont intelektualny. Czy taki człowiek zasługuje na zaufanie? Czy można jemu wierzyć?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chodzi o to, żeby cały czas gonić króliczka. VIN dogonił króliczka, ale to nie w tym sens :)
Gonitwa będzie przebiegać nadal ... tyle, że po drodze wytyczonej przez akwizytorów :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na pewno jesteś hejterem z konkurencji BAHAHAHAHAH, a tak na poważnie cieszy mnie że nie tylko ja widzę tę żenadę.
Pozdrawiam trzeźwo myślących.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dajcie już spokój. To już przestało być zabawne.
To nie jest reklama, to antyreklama.
Przestańcie dla dobra waszej firmy.
Po ostatnich wpisach na forum, nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że panie domu dostają niemal orgazmu ratując dywany, firany i tapicerki roboklinem, panowie domu popadają w szał uniesień sprzątając samochody, a dzieci zdrowieją i nabierają rumieńców.

No chyba że zależy wam, by się jeszcze gorzej ośmieszyć, bo tak naprawdę jesteście z konkurencji i to jeden wielki spisek:)
Innego racjonalnego wyjaśnienia nie widzę:)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wiele słyszałam na temat tego urządzenia. Dwa miesiące temu zaprosiła mnie do siebie sąsiadka na pokaz Robocleana. Gdy zobaczyłam na własne oczy, jak działa, postanowiłam go kupić. Teraz nie wyobrażam sobie sprzątania zwykłym odkurzaczem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Roboclean jest bardzo skuteczny. Wyciąga z dywanów wszystkie zabrudzenia. Nie muszę teraz ich trzepać, co było uciążliwą czynnością. O wiele łatwiej też pierze mi się dywany.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Użytkownik ukrywający się pod nickami VIN, anonim, qty, Brutus propaguje fikcyjne, negatywne informacje, jest pracownikiem konkurencji. Zachęcam do zapoznania się z faktami o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba masz rację, trochę to wszystko wyszło poza jakąkolwiek normalność, swoje udowodniłem teraz niech sami potencjalni klienci decydują. Skoro udało mi się ostrzec choć jedną osobę to już sukces. Przynajmniej sam się dowiedziałem do czego są używane fora i że nie warto liczyć na bezstronność w szukaniu opinii na publicznym forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Po co marnujecie czas na udawadnianie kto mówi prawdę a kto kłamie, przecierz wszystko widać jak na dłoni. Ci od odkurzaczy mają wszystko w d... i piszą żeby pisać, liczy się ilość nie jakość, a VIN swoje udowodnił, szkoda czasu na tę dziecinadę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja bym powiedział że kłamanie na forum celem zwiekszenia sprzedaży można by było nazwać oszustwem, ale czy wyłudzeniem? Niewiem, ja tylko siedze i obserwuję, ubaw mam po pachy, robokliny odstawiają niezłą komedię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy potrafisz powiedzieć, w jaki sposób niby wyłudzane są od klientów pieniądze przez rzekome powielanie pozytywnych opinii? Roboclean jest sprzedawany na prezentacjach w domu klienta, a nie w internecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyłudzanie? Mam Robocleana od 2 lat, jestem z niego bardzo zadowolona i nikt nie wyłudzał ode mnie żadnych pieniędzy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uwaga!!!! Akwizytory powielają setki pozytywnych opinii celem wyłudzenia pieniędzy od potencjalnych klientów. Dowodem wciąż powtarzające sie te same nr. Ip

~zigi 77.112.123.*
21 minut temu
jak to, z większą siłą sprząta i jednocześnie ma mniejszą moc?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Od lat zmagałem się z alergią. Dzięki Robocleanowi mogę normalnie funkcjonować.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nigdy nie lubiłam na klęczkach szorować dywanów. Teraz piorę je Robocleanem na stojąco i jest to znacznie łatwiejsze, przyjemniejsze, a do tego daje lepszy efekt. Dywany wyglądają teraz jak nowe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Użytkownik VIN/anonim/qty, często gadający sam ze sobą, od wielu miesięcy codziennie wypisuje wiele komentarzy, które wszystkie są negatywne. Czy tak zachowują się normalni użytkownicy? Pisze, że: akwizytory sprzedają po 8tyś, gdy tymczasem cena Robocleana wynosi 5,5 tys. Można to sprawdzić w firmie na fakturach lub na prezentacji. Dalej: ściągane są z chin po 150USD. Każdy, kto widział Robocleana już tylko na pierwszy rzut oka potrafi stwierdzić, że ta maszyna nie może tak mało kosztować, nie wspominając o wysokiej technologii w niej zawartej. Następne: mało tego sposób jaki to robią jest żenujący i haniebny. Gdzie, na której prezentacji, u kogo? Na takie pytania ten człowiek nigdy nie odpowiada. To proste, nie ma faktów, a jedynie wypisuje nie mające pokrycia z rzeczywistością oszczerstwa. Sprawę badaliśmy i okazuje się, że jest on pracownikiem konkurencyjnej firmy. Sprawa jest więc jasna... Poza kwestiami merytorycznymi wiele o tym użytkowniku mówi styl jego pisania, słowa, jakich używa. Oto przykłady: banda naciągaczy, imbecyle, upośledzeniu umysłowym, ty tępa dzido, jesteś chora psychicznie, oszuści. To pokazuje jego niski stopień kultury osobistej i zawężony horyzont intelektualny. Czy taki człowiek zasługuje na zaufanie? Czy można jemu wierzyć? Ze względu na to, że jest to jawny hejt, sprawą tą zajął się prokurator.

Ze względu na masowy hejt, przedstawiam prawdziwe, pozytywne opinie na temat Robocleana:

Szukałem w sklepach, chciałem kupić odkurzacz wodny, ale Roboclean jest najlepszy. To zupełnie inna, lepsza technologia niż to co w sklepie. Bardzo dobrze sprząta a do tego ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Teraz często korzystam z klimatyzacji.

Magdalena, Sieradz

Sąsiadka ma, ale nie wierzyłam. Dałam się namówić na prezentacje. Sprzedawca był sympatyczny, niezły kawalarz ale się uśmiałam :) Robot kupiłam i jestem zadowolona. Naprawdę jest dobry, polecam!

Zofia, Tarnów

Mam Robocleana 5 lat i użytkuję go prawie codziennie. Zapomniałam już, co to alergia. To najlepszy sprzęt, jaki w życiu miałam!

Monika, Ostróda

Jestem zachwycona tą maszyną. Sprząta się łatwo, dokładnie, szybko. Zawsze o czymś takim marzyłam! Polecam go każdemu!

Aleksandra, Łódź

Sprzątanie Robocleanem to po prostu bajka! Nie zastanawiałam się długo nad kupieniem, bo zdrowie jest dla mnie ważne.

Irena, Białystok

Wreszcie nie śmierdzi przy odkurzaniu! Mam astmę, a właściwie miałam, bo skończyły się duszności, mogę normalnie w mieszkaniu żyć. NFZ powinien dopłacać do tego robota.

Bożena, Gdynia

Kupiłam Robocleana przede wszystkim ze względu na zdrowie moich córek. Szybko okazało się, że oprócz ustąpienia alergii to bardzo przydatny w domu robot. Życie z nim po prostu jest łatwiejsze.

Anna, Chełm

Jestem alergikiem i kupiliśmy Robocleana. Brałem spora ilość leków. Od kiedy sprzątamy Robocleanem jest o wiele lepiej. Czuje się dobrze i mniej biorę leków.

Magdalena, Skierniewice
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uwaga na oszustów z roboklina, wpisują setki pozytywnych opinii w celu pozyskania klientów na zakup odkurzacza. Używają tych samych komputerów, wystarczy porównać IP. Oszukańczy proceder trwa od kliku lat, dopiero teraz ujawniłem do czego akwizytorzy używali publicznego forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jaki gostek, hejtuje ewidentnie i jeszcze pisze, że inni oszukują.... Albo jakiś niezrównoważony, albo dostaje dużą kasę za to.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zofia 46.76.97.* nowy post
2 godziny temu
Potwierdzam, dzięki Robocleanowi uratowałam dwa dywany w domu.

Ohh, Jaki wtyd znów przyłapani na oszustwie....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak, w samochodzie sprawdza się bardzo dobrze. Wcześniej jeździłem do punktów, gdzie sprzątają samochody, teraz Robocleanem robię to sam równie skutecznie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

drzwi wewnętrzne. białe? (46 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (130 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...