***Termin na wrzesień i październik***44*** (105) pora na nowy altea badanie nasienia w Gdyni (7) Czy ktoś wie gdzie u nas takie robią? Bo Gdańsk nam troszkę daleko. Może ktoś... Karolinka29 toksoplazmoza (32) Czesc dziewczyny. Robilam juz dwa razy badania i oto wyniki: 1) IgM 0,66... agata84
zaprzestanie karmienia piersia... (9) hej dziewczyny, jestem mama 5 miesięcznego Kubusia, od urodzenia karmilam go... natasza24 Czy dostajecie regularnie pieniądze z ZUSU-Macierzyński (18) jak w temacie, bo ja ciągle w innym terminie, jak jest u Was? Rina Sprzedam strój do chrztu (6) Witajcie, mam do sprzedania strój do chrztu rozmiar 68 oraz buciki rozmiar... Kruszynaa WAKACYJNE MAMUŚKI 101!!!!!! (112) NOWY:) ROZPAKOWANE: 02.06. (7.07) - lolitka25 - chłopiec - Emilek -... iwona burgraff Sprzedam Pampersy 2 (3-6kg)- Jumbo Pack (7) Cześć dziewczyny mam do sprzedania paczkę jumbo (98 sztuk) pampersów w... magda23 Od kiedy można uzywać maty edukacyjnej? (8) do mam: Dziewczyny od którego miesiąca zaczęłyście kłaść swoje dzieciaczki na... Mała Misia nnt test ciążowy (28) Dziewczyny kiedy najlepiej zrobić test ciążowy ? Kupiłam juz test Quick Vue... asienkaj gosik534 urodziła !!!! (42) dziaj o 5 rano w szpitalu Wojewódzkim przyszła na świat Marcelinka. Maluszka... agu_pe PŁYWANIE w jeziorze/morzu a karmienie piersią (10) Słyszałam różne sprzeczne poglądy na ten temat, czy karmiąc kąpiecie się nad... mmm-82 nnt. zna się ktoś na znaczkach?? (4) robiliśmy porządki w domu i znalazł się mój klaser sprzed 20 lat:)uzbierało... bociany ***Termin na wrzesień i październik***43*** (106) a założę nowy ;)) wrzesień: wiper ----------- > termin na... olcia* SPRZEDAM! (1) http://www.allegro.pl/item411643481_tanio_lezaczek_bujaczek_firmy_grapi.html... Kamiś21 załatwianie do nocniczka (14) Kiedy według Was można zacząć przyzwyczajac maluszka do załatwiania na... Kamiś21 od 1,5 roku sie staram i nic :( (10) Czesć dziewczyny. Od 1,5 sie staram o dzidzie i niestety z marnym rezultatem.... stokrota15 Karmienie, a lody? (20) Czy matka karmiąca może jeść lody? Ja ich nie jem, bo podświadomie jakoś... ja23 Prolaktyna-interpretacja wynikow (5) Witam, mam mala prosbe o interpretacje wyników do osób, które znają sie na... roti jak się przygotować na badanie glukozy? (26) może podpowiecie, jak się przygotować na badanie glukozy, nie wiem czy na... goralka