Space ;) (1) Gdzie jeździcie na rolkach gdy zimno i pada? Nona Początkujący rolkarz (8) Witam zaczynam swoja przygodę z rolkami jestem z Gdyni Oksywie. Gdzie można... ja Sklepy z rolkami - gdzie? (12) Bardzo proszę o podpowiedzi, gdzie w Trójmieście można kupić rolki i... duśka Rolki Sopot (1) Dziś wieczorem chcę wybrać się na rolki do Sopotu. Jak z nawierzchnią tam? Po... Gdzie jeździcie - Gdańsk Przymorze (2) Hej Mam 40-stkę i dopiero zaczynam przygodę z rolkami :) Skatepark koło... Michał gdzie na rolki? (13) Trasy nad morzem, w Łazienkach Północnych czy ścieżka na Babich Dołach są... rolkarz Freestyle slalom (2) Hej :) Postanowiłam rozpocząć przygodę z freestyle slalom. Mam 18 lat i... Irena jazda figurowa na rolkach (8) Witam, jest ktoś zainteresowany jazdą na rolkach pod kontem jazdy figurowej.... mama synka Sprzedam kółka do rolek (1) [URL]http://allegro.pl/kolka-do-rolek-komplet4szt-90mm83a-hyper-lozyska-i6193... Natalia dobry serwis rolkowy poszukiwany (18) Chciałabym dać do przeczyszczenia i nasmarowania łożyska. W serwisie... Małgosia Mam rolki, ale nie umiem jezdzic (: (2) Moze ktos mnie nauczy? Jezdzilam kilka razy, ale byl problem z zatrzymaniem... Ona myślisz, że CIEBIE to nie dotyczy? - B Ł Ą D !!! (2) Pewnie wiesz o nowej "brainwave" rządu Prawa i Sprawiedliwości, postulacie... tX Roleczki - Hallera - Jelitkowo, albo inna trasa... (2) Jest ktoś chętny na wspólne jazdy? :) Mała W grupie raźniej :) (12) Hej! Są wakacje a więc najlepszy czas na rolki! Tak sobie pomyślałam, że... ciachozkremem Pytanko - gdzie można podszkolić jazdę na rolkach w Gdyni? (2) Czy Ktoś się orientuje gdzie można podszkolić jazdę na rolkach w Gdyni -... pchełka Szkółka na Przymorzu - towarzystwo (1) Hey jestem zainteresowana szkółką na przymorzu chciałabym nauczyć się... And Gdzie na rolki ? (41) Dziewczyny, Gdzie można na spokojnie pojeździć na rolkach ? Szukam miejsca... Natalia które lepsze ? POMÓŻCIE :):) (49) [URL]http://allegro.pl/rolki-nils-2252-r-m-35-38-ciche-kolka-kauczuk-i2440534... Justyna Rolki Street (3) Zapraszam wszystkich chętnych na wspólne rolkowanie po trójmieście. To juz... Daga Rower, rolki, bieganie, zumba na plaży, wyjścia na piwo :-) (4) Hej! :))) Koleżanka do aktywnego spędzania czasu razem poszukiwana. Jeśli... Kas
1 z 11 »