ROLKI DO freeride (6) WITAM Jakie polecacie rolki do freeride i do slalomu ? Z jakich rolek... nma Rolkowa pielgrzymka (5) 17.08.-20.08 z Radomia do Częstochowy koszt 180zl Nona 2.09.2017 Roll and Run Bydgoszcz (1) Rolki fitness, rolki szybkie i biegi. Wiecej info: roll&run metropolia... Nona Maraton Sierpniowy Gdańsk (1) 19.08.2017 Stadion Energa dystans10km, półmaraton i maraton. Więcej info Fb Nona 3.06.2017 NightSkating w Krynicy Morskiej (1) Od 15:00 warsztaty i zawody, a o 19:00 przejazd. Wiecej info na Fb -... Nona 18.05. 2017 NS w Gdańsku (1) Start - Stadion Energa ;) więcej info na FB Nona Nightskating Pomorze - Gdynia (1) Pakujemy rolki i ruszamy :) 29.04.2017 Gdynia - ul. Wołyńska 2 godzina 19:00... Nona Sklepy z rolkami - gdzie? (14) Bardzo proszę o podpowiedzi, gdzie w Trójmieście można kupić rolki i... duśka Mam rolki, ale nie umiem jezdzic (: (3) Moze ktos mnie nauczy? Jezdzilam kilka razy, ale byl problem z zatrzymaniem... Ona Gdzie jeździcie - Gdańsk Przymorze (3) Hej Mam 40-stkę i dopiero zaczynam przygodę z rolkami :) Skatepark koło... Michał Space ;) (3) Gdzie jeździcie na rolkach gdy zimno i pada? Nona Początkujący rolkarz (8) Witam zaczynam swoja przygodę z rolkami jestem z Gdyni Oksywie. Gdzie można... ja Rolki Sopot (1) Dziś wieczorem chcę wybrać się na rolki do Sopotu. Jak z nawierzchnią tam? Po... gdzie na rolki? (13) Trasy nad morzem, w Łazienkach Północnych czy ścieżka na Babich Dołach są... rolkarz Freestyle slalom (2) Hej :) Postanowiłam rozpocząć przygodę z freestyle slalom. Mam 18 lat i... Irena jazda figurowa na rolkach (8) Witam, jest ktoś zainteresowany jazdą na rolkach pod kontem jazdy figurowej.... mama synka Sprzedam kółka do rolek (1) [URL]http://allegro.pl/kolka-do-rolek-komplet4szt-90mm83a-hyper-lozyska-i6193... Natalia dobry serwis rolkowy poszukiwany (18) Chciałabym dać do przeczyszczenia i nasmarowania łożyska. W serwisie... Małgosia myślisz, że CIEBIE to nie dotyczy? - B Ł Ą D !!! (2) Pewnie wiesz o nowej "brainwave" rządu Prawa i Sprawiedliwości, postulacie... tX Roleczki - Hallera - Jelitkowo, albo inna trasa... (2) Jest ktoś chętny na wspólne jazdy? :) Mała
1 z 11 »