szukam towarzystwa na rolki (102) witam poszukuje chetnej osoby starszej do wspolnej jazdy na rolkach nad morzem Kasia Rolki (5) Mam pytanie odnośnie rolek - do jeżdżących: - jak prawidłowo zawiązać rolki?... krzych Rowery kkontra rolki-brzeźno (68) moje wku***nie dzisiejszego dnia siegneło zenitu....otórz wracając po całym... MIKA
kTO CHETNY RAZEM NA ROLKI.. (5) MOŻE BYC BRZEZNO,ZASPA,ZABIANKA.PRZYMORZE .SOPOT,OLIWA ŻEBY TYMI ŚCIESZKAMI... EWELIN90 rolki rekreacyjnie (39) Witam. Poszukuję chętnej osoby do wspólnej rekreacyjnej jazdy na rolkach na... Ewaa Rolki - wspólna nauka (10) Cześć. Szukam osób które chętnie pojeżdżą na rolkach. PS. Nie jestem na... patyś Wspólna jazda na rolkach (3) Poszukuje chetnych na wspolna jazde na rolkach. Jezeli jest ktos... lady rolki (1) Kto ma chęć jutro pójść na rolki ?? pisać proszę na gg moge byc na... luigi nnt. jakie rolki? (18) Witam, zbliżają się urodziny mojej siostry (12 lat) i chcę jej kupić rolki,... gosik14 rolki - trasa koło Wejherowa (Kąpino) (1) Hej! Czy ktoś jeździł na rolkach na trasie koło Wejherowa (Kąpino)? Czy... Simisola rolki - sciezka babie doly (3) Witam, jezdzi ktos z forumowiczów na rolkach na sciezce rowerowej na babie... simi Rolki (2) Jest fajna hala , można pojezdzic , ona jest na stoczni Gdańskiej Ja chętnie... Kamil.K Na pomoc - jazda na rolkach w Gdańsku... (2) Kupiłam rolki i raz miałam je ubrane więc na razie nie można tego co... _Syrena_ Bardzo chcę się nauczyć jeździć na rolkach, wszyscy mówią, że to nic trudnego, że tak samo jak na łyżwach (6) tylko, że ja nigdy nie jeździłam na łyżwach. Podobno powinnam kupić rolki... kora2702 kto chętny na rolki badz bieganie z Gdyni??? (7) Może jest ktoś chętny z Gdyni na wspólne bieganie lub rolki, najlepiej na... cree26 Sprzedam Rolki Agresywne USD Realm! (1) USD Realm, black/white, rozmiar 43, praktycznie nieużywane. Stan oceniam na... PureHatred Rolki (3) Hej. mam 15 lat i ostatnio na poważnie myślałam o rolkach. Swoje już mam,... magducha :) Nauka jazdy na rolkach (1) Od przyszłego tygodnia Twister Trójmiasto zaprasza wszystkich chętnych na... Mimbla Rolki? Gdzie kupic dobre? (2) j/w pozdrawiam :) sheena84 miasto dostepne dla rolkarzy!! (2) NA rolkach jezdzi coraz wieksza grupa ludzi !! powinno miasto wkoncu zadbac... kross