Rower

Pogoda dopisuje, można by wykorzystać to na rowerowe przejażdżki.. Nie mam zbyt wielu znajomych, więc może to będzie dobry sposób na ich znalezienie? :) Najlepiej z Zaspy bądź bliskich okolic. Wiek i płeć bez znaczenia.
Nie szukam RAJDOWCA, tylko osoby która umie cieszyć się chwilą.. Wyścigi to nie ze mną! :)
Pozdrawiam
Ania, lat 29 Gdańsk Zaspa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rower

Chętny !!
też zaspa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rower

Łap maila
Keraj2@wp.pl
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc Anna
Ja tez na Zaspie smigam , poznac mnie mozna po metalowym precie z odwaznikiem przymocowanym do roweru , zapewniajacym mi 1m odstepu od wyprzedzajacego mnie samochodu. Jak jest blizej to traci reflector I rysuje bok. Szczegolnie przydatne to jest gdy poruszam sie po Jana pawla 2 nowa sciezka rowerowa. Juz trzech samochodziarzy jest stratnych, I wina jest po ich stronie. Chetnych na taki patent zapraszam na priv , wykonanie I montarz jest bajecznie proste , a bezpieczenstwo zapewnione , kierowcy omijaja mnie na 2m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kretyn zwyczajny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...