lamerski temat... uszczelka do pompki (2) cześć, tak jak w temacie; czy da się kupić samą uszczelkę do pompki firmy... rootsER BAŻANTARNIA XC ELBLĄG (46) na ELBLĄSKIEJ STRONIE ROWEROWEJ pojawiła się zajawka o zawodach MTB -... Łopatka Gdzie spawają aluminium?? (8) potrzebuje warsztatu który wzmocni mi bagażnik z alu. pozdro koklet
Deore tył (5) Czy przerzutka shimano deore będzie działać z kasetą 7 biegowom? Dzięki.... Michal-zg Nowa hopeczka na Niedzwiedniku (2) W okolicach Goralskiej (w strone szkoly, kolo parkuingu przy placu zabaw)... Blizbor RST OMEGA SL - czy warto? (3) Mam do wydania 600zł. i nie wiem co mam kupić. Myślę nad RST Omega SL ale po... Grucha I znowy serwis - dampery FOX, kto w kraju :) (2) Nauczony wynikiem rozpytki o serwis Rock Shox nie pytam juz kto w... Blizbor Fajne (goro)twory w Oliwie :))) (1) Jezdzilem sobie po lasach, jezdzilem, az tu pewnego dnia wracajac w deszczu z... Blizbor CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ ZDJĘCIA ZE SPOTU OSOWIE ????????? POMÓŻCIE (3) czy ktoś może wie gdzie sie znajduja zdjecia z piątkowego spotkania w osowie... mlody I Akademickie Mistrzostwa Pomorza Kolarstwie Górskim (6) Mam tu kilka zdjęć z piątkowej imprezy:... wiesia ostrzenie zębów (3) orientuje sie ktos gdzie w trojmiscie mozna oddac kasete do szlifowania? mrq wyjazd na bazantarie (3) jak ktos wybiera sie na bazantarie 23.05. i mial by miejsce to ja jestem... czyzyk Maraton Bydgoszcz &#8222;Organizatorzy&#8221; (4) Organizacja jak na taką imprezę to według mnie słaba może nie mam zbyt dużego... Michfel NOWE HOPY W SOPOCIE!!! (17) Oglaszam iz jakies 50 m z tylu nowo wybudowanego hospicjum w sopocie i rzut... +-{h2o}-+ Temat (1) Bym sie przejechal ale ja zwykle 10-20km potrzebuje na rozgrzeke a tu juz... diablo Jaka przerzutka (19) Jaką przerzutke kupić s**** centera czy shimano acera a moze inną do 100zł.... Michal-zg Przewodnik lub mapa po trójmiejskich szlakach i okolicach (18) Shimano.... tzn. siemano:-) Mam pytanie, bo zamierzam sobie kupić jakiś... żYwY ktory lepszy? pomocy (13) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25051656 za 600 czy... krzyhoo >>>>>GRA<<<<<< (8) Mam tu cos dla tych ktorzy zlamali noge...zachorowali...lub kotrzy musza... Karlos downhiil-4 cross (12) czytalam na stronie Gosiru o imprezie, ktora ma odbyc sie 15 V w Orlowie..... Valerka