Tanie lampy rowerowe (3) Rewelacyjnie tanie oświetlenie do roweru. Przedie i tylne oraz zestawy.... hurt.com.pl prosze doradzcie w zakupie (8) chce kupic rower gorski, mam ok 500zl. czy moglibyscie mi polecic jakis tani... krzyhoo Kupno roweru - help! (6) Witam! Mam zamiar kupić sobie nowy rower, bo mój wspaniały 10,5 BIKE już... Reload
BM Jelenia Gora - FOTO (1) witam, link do duzej galerii zdjec z Jeleniej (przeszlo 700 fotek):... bikero LODOWIEC i HCFR Gdynia (1) W poniedziałek w godzinach wieczornych w ramach akcji Make a Connection na... HCFR.pl Z Osowej do Wrzeszcza - jak? (8) Witam. Albo do Oliwy? Jest jakaś boczna - leśna droga, co by ominąć... zulus CHAMSTWO W 3MIESCIE :[ (9) Jestem wrecz obuzony sytuacjami ktore widze teraz w nowym roku w trojmiescie,... Snake "PRZYJAZNE-ROWEROM" (5) Powstała nowa witryna promująca miejsca przyjazne rowerom. Jak na razie jest... Majk ALIVIO RAPID FIRE (1) czy jest w 3-mieście ktoś z zepsutą manetką ALIVIO, prawą, potrzebuję dolną... raff ostrzeżonko (13) no i wieczorny powrot do domu sciezka wdluz grunwaldzkiej przyplacilem... grisza Bomberek (6) Mam takie pytanie, czy ktoś w was używa może Bombera MX Comp Eta 105 mm??... atm rury w poprzek dawnego nasypu (2) Czy ktos wie kto jest autorem i jaki cel ma postawienie dwu barierek w... Blizbor kamery na kask (5) Witam Czy ktoś może z Was orientuje się gdzie mozna kupić jakieś kamery do... Konio wspólnie na maraton do Bydgoszczy ?!! (2) PLAN WSPÓLNEGO WYJAZDU NA MARATON w BYDGOSZCZY Moim zamiarem jest ułatwienie... Peter zlot w Wisle [krowrozlot] (1) Czesc pisalem na precla, ale moze nie kazdy czyta. Mam plan wybrac sie do... jacs Dojazd na maraton Jelenia G. (1) Mam 2 miejsca na roweroosoby, wyjazd z Leborka w piatek rano, powrot w... diablo Zmiana terminu BIKE TOURu Gdynia (7) Poszla fama ze pierwszy Biketour ma byc przelozony z 08.05 na 22.05, czy... bikerjer jaki smar do amorka???? (3) mam pytanie - czy ktoś może mi polecić jakiś smar do amorka(rst gila tl)???? JONYY Okulary Rudy Project (13) Witam. mam ptyanie. czy ktos z was wie gdzie mozna kupic dosc tanio okulary... żeton Fajne zjazdy w Gdyni. (12) W ciekawych miejscach są opisane w zasadzie miejsca tylko w Gdańsku. Sporo... Michu.