Rynek pracy

Mam pytanie jak wygląda rynek pracy w Gdańsku Dla przeciętnego Polaka?Zarobi człowiek te 3000 zł miesięcznie na czysto?Proszę o szczere odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze to zarobki są od najniższej krajowej do 15 000 i więcej na rękę, zależy co robisz, co potrafisz jaki masz zawód itd.
Chcesz średnią zerknij w dane GUS.
Przeciętny pracownik ochrony, budowlaniec, inżynier, informatyk, lekarz specjalista, prawnik czy kto ?
Nie ma czegoś takiego jak przeciętne nie podając nawet branży,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeciętny chodziło mi o człowieka który nie ma skączonych studiów w danym kierunku tylko ma wykształcenie średnie.Ja np w chwili obecnej jeżdżę na wózkach widłowych chodź nie wiem czy bym chciał w tym zawodzie dalej pracować kiedy wrócę do Polski.Tez napewno nie chodzi mi o jakieś specjalistyczne zawody typu lekarz lecz bardziej o takie co można zrobić sobie kurs pod konkretny zawód
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to zależy od branży i stanowiska
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko tutaj zarobić trzy tys,firmy dają najniższą krajową i podkreślają,że jest możliwość zdobycia wysokiej premii,a potem się okazuje,że trzeba by było złotą górę przenieść na tą premię
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie zauważyłem to w ofertach pracy jak sprawdzałem to praktycznie każdy pracodawca podkreśla to że są dodatkowe premie.Wiem że dochody zależą od branży danej tylko właśnie chciałem się dowiedzieć czy pracodawcy dają zazwyczaj najniższą krajowa stawkę czy jednak parę złotych więcej bo z ofert człowiek nie zobaczy bo praktycznie w każdej ofercie nie ma podane ile na godzinę lub na miesiąc tylko napisane że atrakcyjne wynagrodzenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo minimum krajowe, albo kilka stów więcej.
jakieś premie to może będą a może nie ...
to jest polska patologia. zarobki wybitnie nieadekwatne do cen.
jeśli ci za granicą nie jest jakoś strasznie, to polecam nie wracać.
To nie złośliwość. Tylko szczerość.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za przybliżenie realij polskiego rynku pracy.W sumie to nie zależy mi na jakiś kokosach w Polsce tylko o to żeby godnie żyć,a co do powrotu to bardzo już chciałbym wrócić człowiek za granicą tęskni za krajem i w moim przypadku jest tak że wolę mniej zarabiać ale być u siebie ale najważniejsze żeby te życie było godne a nie w ubustwie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby u nas można było godnie żyć za najniższą krajową, to by ludzie do Anglii nie jeździli tylko u nas na d*pie siedzieli.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje zdanie jeat takie ze kilka czynników wpływa na to że można godnie żyć czy nie np to czy ma się jakąś hipotekę na mieszkanie czy we dwoje się robi jeżeli się żyje w parze i jeszcze inne czynniki takie jest moje zdanie na ten temat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty to chyba nawet podostawowki nie skonczyles a piszesz o studiach ;) Patrząc jak napisales slowo,, skączonych ".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w przemyśle stoczniowym zarobisz 5 tys,tylko praca po10 godzin dziennie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie za takie pieniądze to chyba nie jest dużo godzin dziennie chyba że przez 7 dni w tygodniu,a słyszałem właśnie o stoczni że tam można z 4000 tys zarobić a jak jest z zatrudnieniem ciężko czy trzeba mieć jakieś znajomości?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umiesz spawać zarobisz ładnie, ciągle ludzi szukają. Ale robota codziennie od rana do zmierzchu i traktują cię jak niewolnika.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rynek pracy

Jak ktoś chce pracować- to pracę znajdzie. A w stoczni przyjmują. Trzeba tylko uważać na nieuchciwych pracodawców,którzy próbują się wzbogacić kosztem pracownika - nią płacąc wypłat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...