SZUKAM BARDZO DOBREGO UROLOGA TROJMIASTO

Witam! Poszukuje naprawde świetnego urologa na terenie trojmiasta, mieszkam w Gdansku i juz nie mam sily na odwiedzanie kolejnych urologow którzy nie potrafia odczytac plyty z wynikiem tomografii komputerowej ( chyba, ze ktos owego zna ) to prosze uprzejmie o namiary. Prosze takze o polecenie mi jakiegos dobrego urologa w trojmiescie...Pozdrawiam, z gory dziekuje!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

nikt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SZUKAM BARDZO DOBREGO UROLOGA TROJMIASTO

Dr docent Matuszewski.Prywatnie Gdansk Liftmedica M Sklodowskiej150zl.Nie befa to zmarnoeane pieniadze .Narozanski Sanitas-Zaspa 150 tez dobry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do odczytania wyniku z płytki CD potrzebne jest specjalne oprogramowanie - to nie jest płyta CD z muzyką czy filmem, którą można odpalić w laptopie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szukam wlasnie lekarza ktory jest w stanie odczytac ten wynik i czy ktos moze mi takiego polecic..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzdura !!!!!!!!! Ja zawsze przeglądam swoje wyniki zapisane na cd właśnie na laptopie i to bez żadnego SPECJALNEGO programu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tez mi sie wydawało, ze to bzdura...ludzie nie wiedza a sie wypowiadaja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co, sama sobie stawiasz diagnozę? Moje gratulacje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozna wiedziec jaki problem pani u nich konsultowała? Mi chodzi o kamien w nerce. Dzekuje za odpowiedz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SZUKAM BARDZO DOBREGO UROLOGA TROJMIASTO

Może nie mogą odczytać nie dlatego, że nie umieją, ale - banalnie - dlatego, że płyta jest uszkodzona lub nagrana z błędem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Joanna Bagińska-bardzo dobry urolog.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oprócz płytki powinien być opis na papierze. Niech ci wydadzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...