Salon CREATO we Wrzeszczu

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz Wesele bez ogłoszeń
Czy ktoś kupował suknię w salonie CReato? Co o nim sądzicie? Dzięki bardzo za odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

ja byłam zadowolona.polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

Mysle , ze sa o niebo lepsze salony w Trojmiescie , ja naprawde nic ciekawego tam nie widzialam a do tego ten nieprzyjemny zapaszek jak w jakiejs starej ladzie . Przemysl sobie to , bo mnie sie wydaje , ze jak mamy pare zlotych zostawic to niech troche tej oprawy tez bedzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

Czy ty nie widzisz jakie to badziewie , jeszcze nic dobrego nie slyszalam o tym sklepie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

Tak , moja siora , ale wciskali jej model ktorego nie zamawiala . Oni tam nie maja zielonego pojecia o sukniach slubnych . Szkoda nerwow .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

Kika umyj sie najpierw a nie pisz ze cos smierci. Jestescie p****ani wszyscy na tym forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

Z Tobą okhgh też chyba nie najlepiej, skoro tu zaglądasz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

Nie wiem o co wam chodzi. ja kupowalam tam suknie rok temu. obsluga byla fachowa, suknia bez zarzutu. Wszystkie poprawki gratis. Dostałam welon i rękwaiczki gratis. Ja bylam zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

Napewno:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

A moze ty gustu nie masz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

Barabara chrzani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

A co ty wiesz o moim guście. Ja byłam bardzo zadowolona, suknia bardzo się podobała. Nie tylko mi, bo już dawno ją sprzedałam i nie miałam z tym żadnego problemu. Moje zdanie o tym salonie jest bardzo dobre. A co do innych salonów... Może sławna Marietta jest super? Do każdego salonu można się doczepić. Mnie w mariettcie potraktowali tak jakby mi wielka łaskę robili, że mnie obsługują. Suknie również nie były zachwycające. Natomiast w creato obsługa była znakomita. Zajmowała się mną taka młoda, szczupła brunetka. Jeśli ty masz inne zdanie twoja sprawa ale nie osądzaj innych z góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

ja rowniez kupiłam tam sukienke w zeszłym roku do cywilnego, sliczna, na czas wszystko zrobione.Kolezanka kupowała i tez jest zadowolona.pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

Zgadza sie , ze z wizytowych to moze i cos sie da wybrac , ale slubne to bym odradzala , modele nie na czasie i zeczywiscie przychyle sie do kolezanki , zapaszek niemily byl (moze to od czegos zalezy ).Sproboj w Gdyni , tam masz kilka duzych salonow i na pewno cos wybierzesz . Pa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salon CREATO we Wrzeszczu

ja bylam w Creato, wszystko w porzadku, ale chcialam wypozyczyc, niestety tam tylko na sprzedaz, wypozyczylam wiec w Beauty w Gdansku i wszystko bylo rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

opryszczka :(:(:(:(:(: pomocy (33 odpowiedzi)

Dziewczyny zawsze wszystko wiecie i dobrze doradzacie,wiec moze i teraz mi pomozecie??? Na kazda...

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (34 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...