Sea Towers

Temat dostępny też na forum: Sea Towers
Sea Towers to kompleks dwóch połączonych ze sobą wież o wspólnej podstawie. Niższa (oznaczona literą B) liczy 28 pięter, żaś wyższa (A) 36 pięter. Wysokość Sea Towers do dachu wynosi 116 metrów, zaś wraz z planową iglicą - 141 metrów i przez najbliższe kilka lat będą one stanowić najwyższy budynek mieszkalny w Polsce.

Mieszkańcy przyszłych luksusowych apartamentów i penthausowów ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda że w Gdyni

to napewno odstrasszył niejednego kupca, inwestor twierdzi że 70% apartamentów sprzedane - nie jest to prawdą
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 17

A co ty masz do tego miasta, zadrosc polaczka malego zadrsonego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 52

Sea Towers

Pomysł świetny, wykonanie OK, projekt taki sobie:P Najbrzydszy z finałowych projektów betonowy kloc:P Ale Widoczek będzie:P
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 68

apartament za 7mln

arystokracja buduje sobie mieszkanka..
kto na to sobie moze pozwolic?

Szanowsny Pan Prezydent Wojciech Szczurek, a w zasadzie jego szanowna małżonka jest właścicielem apartamentu za 32 piętrze
popieram tę opinię 74 nie zgadzam się z tą opinią 15

nikt nie jest wlascicielem apartamentu na 32 pietrze zawistna szujo
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 59

ciagle jest na sprzedaz... juz za 5mln
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 4

koszmar

może i widok jest z apartamentu na którymś tam piętrze, ale współczuje tym co tam będą mieszkać i nie będą mogli otworzyć okna. A wracając do widoku... z zewnątrz to ten "kloc" wcale nie wygląda! niszczy panoramę miasta, widać go prawie z każdego miejsca w centrum... koszmar... wyłania się niczym godzilla zza każdego budynku :( sam projekt może niczego sobie, ale wykonanie i umiejscowienie tej wierzy z betonu w danym miejscu mija sie z jakimkolwiek poczuciem estetyki!
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 16

Pan architekt

Nie wie, jak się pisze "wieża"?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 54

Totalne dno

Ta wierza z betonu nie zrobila rewelacji.Tam mial byc postawiony ladny niski apartamentowiec.
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 3

nic specjalnego szpeci ..

Tam powinna byc niska zabudowa.Nie podoba mi sie ten moloch
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ale z was kretyni :)

To sie wam nie podoba tamto tez nie. Patrzac na swiatowe metropolie pogratulujcie sobie ze Gdynia nigdy taka nie bedzie. Nie podoba sie wysoka zabudowa i bloki z betonu? wyprowadz sie za miasto :) Dla mnie objekt jest naprawde na poczatek niezly lokalizacja tez to jest jak wizytówka. Pozdrawiam
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 66

Super

Też lubię pozytywny wizerunek, a pozwala na to nowoczesna zabudowa i luksusowy styl, to nic że mnie nie stac jednak popatrzec aż miło jak Gdynia zaczyna rozrastac się w europejską metropolię.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 60

Najlepiej to polepic lepianki

ogrodzic, patykami i postawic kozę to bardzo swojskie i takie bliskie naturze
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 64

lipa

miałem okazje tam pracować i naprawde wykończenie jest do kitu teraz jeszcze tego nie widać ale zobaczymy za rok
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 9

Pytanie

Jeśli tam pracowałeś to ile ma pięter wieżowiec ? Proszę o szybką odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia

extra ten nasz sea towers tylko jedno mnie odrzuca to co jest z tyłu czyli złomowiec jakieś kontenery i opuszczone statki tam by się przydał remont
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 62

miasto nowoczesne

No to remont już będzie, coś się ruszyło, teraz te wszystkie biedaki co to tak się skarżą, ze budynek samotny szary i niedostępny, zauważą, ze potrzeba było czasu, aby Gdynia te cenne tereny zaczeła unowocześniać, czy rozbudowa portu czy hotele, restauracje czy galerie- bez różnicy, nasze miasto będzie coraz bardziej super nowoczesne, trochę historii ale i duży krok ku Europie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 42

ehhh

budynek- zachwycający to nie jest
miejsce- miejsce nie specjalnie ciekawe, na około brzydkie stare budynki, stocznia, port...
Na okolo nieskie budynki a to taki jeden wysoko... chyba po to by z okna patrzec na brzydkie stare dachy :P
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3

to tu niepasuje

sea towers szpeci tylko wyglad to niepasuje do infrastruktury nabrzeza portowego jakim jest gdynia !
to nie jest Nowy York aby stawiac 40 pietrowe drapacze !!! sami popatrzcie na ten "odosobniony" apartamentowiec i do tego jeszcze ten kolor i ksztalty :( porazka !!!!!!
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pytanie

ile ma ten wieżowiec pięter proszę o szybką odpowiedz .. zadanie domowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są dwie wieże , wieża A ma 32 piętra , wieża B 24 piętra , kondygnacja nazywana wieżą C posiada 3 piętra mieszczą się tam biura oraz gabinety lekarskie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HOTEL-TRAGEDIA

Byłem niedawno i chciałem wynajac pokoj w hotelu.Ledwo otworzyły sie drzwi gosc mnie wyprosil,ze wstep wzbroniony obcym. Ludzie,tylko dlatego,ze bylismy z zona w dresach i trampkach. Moze gdyby podjechala limuzyna? Jak dla mnie to ten MOLOCH jest dla bogaczy,politykow i wszystkich z ciemnej strony.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Hm , może dlatego iż nie jest to hotel a budynek mieszkalny , apartamenty wynajmują właściciele przez firmy lub sami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

koszmarek

Szpetne i szpecące. Zagraniczni turyści dziwią się, że coś tak brzydkiego zbudowano w tak pięknym miejscu.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 5

STRASZAK

Jak w temacie...
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3

PORAŻKA!!!

1. katastroficzna jakość
2. brak ponad 70% obiecanej infrastruktury
3. w ciagu ost. 3 m-cy ja i sasiedzi bylismy 4 razy wyciagani z zacietej windy przez szparę 40 cm...
4. straszny poglos, kiepskie wygluszenie
5. koszmarna ochrona
6. syf wokol budynku
7. niedostosowana cena do realnej wartosci (rozumiem ze apartamenty na semaj gorze moga kosztowac 12-14 tys/m2 ale inne pietra powinny kosztowac max. 7 tys (podobno ost. po 6,5 tys za m2 poszlo jakies mieszkanie ;) ) - jak tak dalej pojdzie to taniejbedzie zostac sasiadem DODY niz kupic mieszkanie przy obwodnicy ;)
Najgorsze jest to ze ludzie kupujac mieszkania placili za infrastrukture, ktorej.. nie ma. Bo niby dlaczego mialby ktos przy zdrowym umysle placic 20 tys/m2 za mieszkanie w koszmarnym budynku w ktorym nic nie ma... a to co jest psuje sie od pierwszych dni. Widac ze to 1 duza inwestycja Invest komfortu... i musieli sie na czyms uczyc ;)
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2

to ja wole....

mieszkac przy obwodnicy niz przy dodzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za pocno pokolorowali nasze morze

tzn zatokę. wygląda to jak woda na karaibach. masakra ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 27

Świetna sprawa!

Trochę wielkiego świata w Trójmieście, ale ta cena...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 25

Lubię na nie patrzeć,

zwłaszcza o zachodzie słońca, gdy w oknach odbijają się odcienie czerwieni, fioletu, a nawet zieleni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 27

BOMBA

DOBRZE ,ŻE W GDYNI - BO TO GDYNIA JEST NOWOCZESNA I JEST MIASTEM Z MORZA
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 18

to dobra architektura

wbrew głosom krytykantów mnie sie podooba. Ma ciekawą elewacje, której barwa zmienia sie wraz ze zmianą natężenia swiatła i kierunku padania promieni słonecznych. Teraz jest to samotna wieża a raczej wieze, ale ma tu powstać towarzystwo:)) Zatem - głosuje ZA!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15

wirtualny spacer po Sea

zarąbiste;)
http://rynekpierwotny.com/i/pokaz/invest-komfort/sea-towers/

widok z ostatniego piętra z tarasu to bajka;))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17

Szkoda tego miejsca na taka beznadziejna inwestycje.

Szkoda tego miejsca na taka beznadziejna inwestycje tam powinien stac ladny Hotel o niskej zabudowie lub aquapark dla turystow.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mieszkam w Sea Tower i jestem zadowolona. Najgorzej jak się wybpowiadają osoby, które nie mieszkają w budynku. Oni mają najwięcej uwag, ale rzeczywistości nie znają. Obługa bez zastrzeżeń. Ochrona pomocna. Mieszkania ciche, a sąsiedzi fajni. Nie wyobrażam sobie mieszkania, wśród sąsiadów marudzących i narzekających. Mam to szczeście, że u nas mieszkają ludzie otwarci i uśmiechnięci na codzień.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 18

nowe hobby - widoki z Sea Towers

ludzie dzielą się na tych co marzą i tych co mają
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18

Popieram opinie sąsiadki! Fajne miejsce do mieszkania dla ludzi o szerokich horyznotach. Widok z okien - mistrzostwo świata!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: sąsiadki

A wy jednego kompa macie na spółkę?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sąsiadki

Dobre )))))
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sąsiadki

Ile mieszkań jest zajętych w tym szarym elewatorze zbożowym można zauważyć wieczorem.
Natomiast jak zbudują sąsiedni kompleks budynków to wszystkie mieszkania z tej strony stracą na wartości ponieważ będą mieli zasłonięty widok
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...