Serwis komputerowy Gdańsk?!?!

Poszukuję dobrego serwisu komputerowego na terenie Gdańska i okolic. Problem jest nagły bo zalałam laptopa wodą, który jest mi bardzo potrzebny w najbliższych dniach i mam na nim bardzo ważne pliki. Proszę pomóżcie co robić i doradźcie gdzie go oddać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze - NIE WŁĄCZAĆ póki w 100% nie wyschnie... Nie suszyć suszarką!

Możesz wyjąć baterię, rozkręcić go (w serwisie również go rozkręcą) i delikatnie wytrzeć to co widać.
Ew. powyjmuj to co widać i to co się da - dysk, ram...

Kup sprężone powietrze za ~dychę i spróbuj wydmuchnąć wodę jeśli jest między jakimiś podzespołami.

Wyłączył się sam od razu po zalaniu?
Jeśli nie - to po DOKŁADNYM wysuszeniu powinien działać.

Jak tak, to BYĆ MOŻE po dokładnym wysuszeniu będzie działać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak jak osoba powyżej. Zrób te wszystkie czynności i bądź dobrej myśli. Ewentualnie wybierz się do serwisu gdzie zrobią to profesjonalnie i tutaj bym polecał Enter Serwis w Gdańsku. Jeżeli im opowiesz co i jak to na pewno zrobią ci lapka od razu bo tam ludzcy ludzie pracują, którzy chcą pomóc przede wszystkim :) Trzymam kciuki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy serwis w Gdańsku to Enter serwis. Panowie potrafią sprawnie wszystko naprawić i nie biorą za naprawę dużo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Laptopa oddałem http://expertlazienki.pl/?p=157 nie ma śladu po usterce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak poprzednicy również naprawiałem swojego laptopa w serwisie Enter. Pełen profesjonalizm ! Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak dobrym podejściem do klienta.Po naprawie Pan z serwisu wyjaśnił mi dokładnie skąd wzięła się moja usterka. Od tego momentu laptop śmiga i nie mam z nim żadnych problemów. Polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (13 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

pozycjonowanie (60 odpowiedzi)

Dzień dobry. Posiadam własny sklep internetowy, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną...