Serwis laptopów

Szukam namiarów na jakiś polecony i niedrogi serwis laptopów. Nigdy wcześniej nie korzystałam więc proszę o info i opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Serwis laptopów

Polecam Pogotowie Komputerowie " F1" z Gdyni. kontakt 506 115 656 dojeżdżają do klienta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Serwis laptopów

Zapomniałam uwzględnić ,że chodzi mi o serwis z Gdańska. Nie chodzi o serwis z dojazdem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Serwis laptopów

a co to za różnica skoro z tego co pamiętam dojeżdżają do klienta, zabierają sprzęt a potem naprawiony odwożą ? no ale jak chcesz sama jeździć i się fatygować to spoko ;) z Gda żadnego nie znam. Swoją drogą serwis ma być dobry, przerobiła kilka, zdzierają kasę i nic poza tym. To pierwszy i jedyny serwis na ktorym się nie przejechałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Serwis laptopów

Nikt niezna ani nie korzystał w Gdańsku???:((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Serwis laptopów

Morena ul. Nałkowskiej
Pod Domem kultury, tuz obok papierniczego
Ew. na morenie w biedronce też chyba jest box z serwisem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej spytaj sie czy nie masz kogos w rodzinie albo z sasiadow ogarnietych w tym temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Dr Laptop z Gdańska, są naprawdę super pro. Możesz zlecić im diagnozę online, ustalą, co i jak nawaliło w sprzęcie i powiedzą, ile będzie kosztowało usunięcie usterki. Za free! Na naprawę nie czeka się u nich długo, robią w ustalonym czasie i nie kasują za to miliona monet. Bardzo porządne chłopaki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I niby na czym to polega? Będą mi grzebać w prywatnych plikach za free? Jednak podziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też przyłączam się do zadowolonych klientów firmy drLaptop. Wiadomo, że sprzęty takie jak laptopy mają to do siebie, że bardzo łatwo uszkodzić w nich matrycę. Ja miałam ostatnio właśnie taki problem a panowie uporali się z nim dosłownie w 2 dni. Dodatkowy plus za bardzo fachową obsługę i przystępne ceny. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

doradzam http://www.centrumnaprawlaptopow.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (5 odpowiedzi)

Może ktoś polecić?

Transport międzynarodowy (18 odpowiedzi)

Witam, Czy zastanawialiście się w jaki sposób odbywa się transport międzynarodowy? Jakie koszty...

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...