Wejherowo, Reda, Rumia Siatkówka (1) Czy jest jakiś klub sportowy dla kobiet 20+ do którego można dołączyć? Czy... Laura Szukamy chętnych do gry na poziomie rekreacyjnym (3) Jak w temacie, mamy własną grupę na FB, spotykamy się co najmniej raz w... Blackfur Kluby siatkarskie Gdańsk, okolice (1) Cześć, mam 16 lat, jestem dosyć nowy do siatkówki i chciałbym dołączyć do... Filip
Pytania dotyczące siatkówki (pomoc) (3) Mam kilka ogólnych pytań dotyczących rozgrywki. To na moją pracę domową z... mavalgreb Jaka jest twoja rozgrzewka, aby grać bardziej konsekwentnie (1) Trenuję tylko 2 dni w tygodniu, może 3, przez około 2 godziny w naszym... kusatvaky Amatorska siatkówa w Gdańsku (13) Cześć. Mam 22 lata, mieszkam we Wrzeszczu i brakuje mi sportu w postaci gier... Agata Wolne miejsca na grę rekreacyjną (1) Cześć W dniu dzisiejszym (9.6.22) godz 20:00 -22:00 w SP6 (Lawendowe... daniiels siatkówka gdansk-chełm (2) witajcie kto chętny na wynajęcie sali gimnastycznej na Chełmie i grę w... Piotrek Siatkówka we wtorki - szukamy chętnych do gry (1) ThomasBracamonte Siatkówka późną porą - poniedziałki (3) Szukamy chętnych do gry w poniedziałki o 22:00 do 23:59 :) Mamy już 7 osób.... PilkaNaHali Siatkówka we wtorki - szukamy chętnych do gry (2) Gramy w każdy wtorek na poziomie rekreacyjnym w siatkówkę na Morskiej 79.... pilkanahali.pl Pruszcz Gdański Siatkówka (4) Czy ktoś gra w siatkówkę w Pruszczu Gdańskim bądź okolicach? Z chęcią... Marta Gdynia_Siatkówka (4) Hej :) 2 osoby szukają grupy która gra regularnie co sobotę w siatkówkę.... Zmotywowana ajtmoiez (1) united auto progressive auto ins Siatkówka - Gdańsk Wrzeszcz (8) W każdy piątek gramy w okolicach Politechniki od 19 do 20.30. Gramy w... Ala Zagraj z nami w siatkówkę (2) Siatkówka w każdy czwartek. Poziom rekreacyjny. Gramy dwie godziny na... PilkaNaHali Siatkówka Gdańsk (1) Cześć , szukam ludzi do grania , bardziej mi się podoba grać na boisku w... Anton Kheruvimov Adam (2) Chętnie pograł bym w siatkówkę Poziom hmmm grałem dużo ale dawno temu Gdynia... Adam Plażówka (3) Cześć. Mam na imie Kuba. 31 lat Szukam osób w podobnym wieku +10 -5. które... KUBA Wracamy do gry! Poziom rekreacyjny. (1) Szukamy chętnych do gry. Gramy w każdy czwartek o 20:00 :) Poziom... PilkaNaHali