Gdzie można dołączyć do gry w siatkówkę? (7) Chętnie pogram w wolnym czasie w siatkówkę. Kiedyś już troszkę grywałam,... anioleczek siatkówka gdynia (12) poszukuje osob chcących sobie pograć w siatkówke najlepiej na obłużu w gdyni.... szyna76 Siatkówka 2012 (2) Witam wszystkich :) Poszukuję ekipy do amatorskiej bądź rekreacyjnej gry w... NilatkaLeox
Drużyna siatkarska Gdynia, Sopot. (2) Chciałem się dowiedzieć czy jest gdzieś w Gdyni lub w Sopocie ewentualnie... Włodek Siatkówkadrużyna miieszana (8) Witam szukamy chętnych osób do drużyny mieszanej . Wrazie pytań proszę o... Michal Siatkówka (28) Osoby lubiące siatkówkę zgłaszać się :) Pogoda ostatnio coraz bardziej nam... Madzia86 gdzie szukac amatorkiej ligi kobiet? ;) (2) wszedzie faceci, a gdzie sa kobiety? emkaaa Młoda Liga (1) Jak wiadomo Trefl Gdańsk dostał się w tym roku do Plus Ligi co za tym idzie... Kibic Chętnie dołącze do siatkarskiej ekipy (2) Aktualnie gram w poniedziałki i środy, nie ukrywam że mam energie jeszcze na... Krzysiek Siatkówka (amatorsko) Sobota 11.00-12.30 (5) Szukamy chętnych do rekreacyjnej / amatorskiej gry w siatkówkę. Gramy w... xsysiu siatkówka amatorska, Gdańsk Wrzeszcz, 2 wolne miejsca (7) Witam , gramy we Wrzeszczu(Gdańsk) w każda niedzielę w godzinach 20.00-21.30,... Alicja Szukam drużyny amatorskiej w Gdańsku (1) Witam. Szukam amatorskiej drużyny która ma wolne miejsce. W siatkówkę gram... bio_chem Poszukiwane 2 dziewczyny do drużyny mieszanej (3) Tak jak w temacie poszukujemy 2 dziewczyn do mieszanej drużyny z Gdyni ,... s4lius Szukam druzyny (1) Witajcie. Szukam drużyny która chce się sprawdzić i zagrać mecz. I jezeli... patypatynski Kto przygarnie "siatkarkę"? :P (4) Szukam drużyny/ekipy,która zbiera ludzi do gry w siatkówkę - Gdańsk, Sopot :)... Paprycja Siatka w Gdyni w Poniedzialki od 19/20-tej - INFO !!! (1) Poszukuje grupy amatorskiej ale przynajmniej srednio zaawansowanej do gry w... grambolubie gdzie siatkówka w Gdyni??? (8) proszę wszystkich życzliwych o info, jak i gdzie można się zahaczyć na... Grzesiek Morena poszukiwana 1 osoba do gry w siatkówkę (3) Poszukujemy 1 osoby do gry w siatkówkę. Gramy we wtroki na średniej sali na... Kasia siatkówka (2) chętnie pograłabym w siatkówkę na jakiejś sali w Sopocie, czy może ktoś... siatkara Siatkówka GDYNIA (1) Szukam chętnych osób do grania w siatkówkę. Chodzi o granie amatorsko... karinaant