Odkupie wódkę stock 0.5l na wesele (2) Czy ma ktoś może do odsprzedania wódkę stock 0.5l ? Potrzebuję na wesele,... Robert odstąpię stock prestige (2) odstąpię stock prestige 5x12x0.5 14pln info email: gdy455@wp.pl Wódka Stock Prestige - 44 szt. (3) Sprzedam 44 butelki wódki Stock Prestige po 18zł za szt. Posiadam dowód... lukas
Sprzedam piękna suknia ślubna firmy Sweetheart, z półdługim welonem, na rozmiar 42/44 (3) Sprzedam moją piękną suknię ślubną amerykańskiej firmy Sweetheart , z... user_137769725729 Wódka Stock (5) Witam, mam do odsprzedania wódkę Stock 48 szt. po 18 zł szt. mam na sprzedaż 2 suknie ślubne (3) mam na sprzedaż 2 suknie ślubne 1. rozmiar biustu 75C, noszę ubrania... olii900 sprzedam wódkę Finlandia 0.7l, 18 szt., 35zł/szt (2) Witam, Finlandia 0.7l, 18 sztuk do sprzedania. Posiadam dowód zakupu. krzychu Buty ślubne La Boda r. 39 (1) Eleganckie, skórzane buty ślubne. Używane raz na ślubie i plenerze. Noszą... Maciek S. Sprzedam Musznik + butonierka BennaRo (1) Do sprzedania mam używany komplet musznik/krawat kaskadowy ślubny +... Maciek S. Oddam salę w terminie 14.10.2017 r. (1) Oddam termin 14.10.2017 r. W sali w Rumi. Sala bardzo ładna, obsługa... Sylwia Chabrowe kokardy na krzesla (1) Odsprzedam chabrowe kokardy na krzesla. Okolo 90szt. Szerokosc 5cm, dlugosc... Aga :) Szampan Moet (4) Sprzedam butelkę 3000 ml szampana Moet, zainteresowanych proszę o kontakt... Norbert Czarna żubrówka - 38 butelek ( 3 kartony + 2szt. ) - odsprzedam (1) Witam, Jako, że moi goście nie dali rady wszystkim przygotowanym zapasom... Mateusz Odpsrzedam 65 butelek Pana Tadeusza 0,5 - 18 zł/szt (1) Hej, mamy do sprzedania 65 butelek wódki Pan Tadeusz. Oczywiście nie... Sylwek odsprzedam 18 butelek wódki weselnej (5) Przeliczyliśmy się lekko w założeniach spustu gości:) Mam 4 butelki Żubrówki... Karolina sprzedam białe buty ślubne niski obcas (1) mam na sprzedaż białe buty z eko skóry na niskim obcasie 4 cm. Buty bardzo... xyz sprzedam białą bardotkę pod suknię ślubną (1) mam na sprzedaż białą bardotkę merry me II w rozmiarze 75 F (FR 90, USA 34)... xyz odsprzedam napoje (4) Mam do sprzedania 12 zgrzewek Pepsi 4x1,75l. Jedna zgrzewka 8zł. Wrazie... Alkohol na wesele (1) Wesele tylko z m&p! - cena niższa niż gdziekolwiek indziej - możliwość... mp_radzymin Podziękowania dla Rodziców (1) Zapraszam zajrzyj i przekonaj się, że podziękowania dla Rodziców w takiej... aGa