Stojaki serwisowe na mieście

Stojaki serwisowe np. Chłopska, Dectahlon są ciekawym rozwiązaniem, brak tylko w nich sprężonego powietrza i wody pod ciśnieniem.
Mogłyby być takie "dodatkowe opcje" do stojaków np. plus drobna opłata za kilka minut sprężonego powietrza lub wody pod ciśnieniem, żeby oczyścić napęd, ramę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprężone powietrze masz w pompce, wodę pod ciśnieniem w myjni obok stacji benzynowej (o ile dobrze widzę na zdjęciach).

Dodanie możliwości mycia roweru przy takich stojakach serwisowych wielokrotnie by zwiększyło cenę postawienia i utrzymania. Zajęły by więcej miejsca, bo trzeba by dostawić osłony, żeby ludzi w około nie ochlapać, zapewnić właściwy odpływ brudnej wody itp.
Nawet za opłatą będzie to deficytowy interes, bo rynek jest zbyt mały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

też rozumiem i uważam za oczywiste, że darmowa usługa publiczna musi być prosta, cena sprężarki i jej utrzymania, cena wody, ścieków, osłony, wykluczała by darmowość i powszechność.

natomiast koło tych stacji powinny stać automaty z dętkami, trytkami i snikersami. przynosiły by dochód. ewentualnie, na tych stacjach, gdzie nie ma takich vending-machine, powinien być napis, gdzie w pobliżu da się je kupić 24h. zwykle to będą stacje benzynowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak już, to bym wolał rowerowe knajpeczki z serwisem :)
http://www.lookmumnohands.com/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koniecznie automaty z dętkami 7/24 co 2000m na trasie Czeczewo-Kłosowo-Kielno. Raptem 8-9 dętkomatów. Znacznie taniej niż coroczne naprawianie asfaltu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez przesady, na większości stacji benzynowych masz kompresor i myjnię ciśnieniową
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale obciachowe towarzystwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...