Strona wyjątkowy prezent lub katalog marzeń - proszę o opinie.

Czy ktoś już zamawiał z Was z tych stron jak w tytule ?

Jakieś opinie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Strona wyjątkowy prezent lub katalog marzeń - proszę o opinie.

Zamawiałem i wyjątkowy prezent jest ok, ale jeśli chcesz się co nieco przekonać na "własnej skórze" to wybierz się do galerii handlowej. Wyjątkowy Prezent ma punkty handlowe w całej Polsce i możesz porozmawiać ze sprzedawcą i sama się przekonać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Strona wyjątkowy prezent lub katalog marzeń - proszę o opinie.

Wyjątkowy prezent jest o.k. Wiele razy zamawiałem i NIGDY żadnych kłopotów.
Odradzam Katalog Marzeń. Ta firma wydaje się nie mieć pojęcia o tym, co robi. W razie kłopotów umywają ręce, proponują coś w zamian nieadekwatnego i mają w d..., że komuś z marzeń zrobili g...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Strona wyjątkowy prezent lub katalog marzeń - proszę o opinie.

Kupiłem usługę w Katalog Marzeń z zamiarem skorzystania z konkretnego miejsca realizacji (dostępne były dwa), a podczas rezerwacji zostałem automatycznie przypisany do tego, które było mniej atrakcyjne. Podanym powodem było to, że nie wpisałem wybranego miejsca w polu przeznaczonym do wpisania alternatywnych terminów. Gdy się zorientowałem, było za pózno na zmianę. Nie jestem zadowolony z realizacji i nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popatrz sobie po pomysłach z Prezent Marzeń - setki pozycji. Jest spa, fajne auta, sesje foto, latanie i wiele innych tematów. Tak naprawdę ograniczeniem jest budżet i czyjeś uprzedzenia, ale w praktyce fajny prezent można pod każdego sobie dopasować. Najważniejsze, żeby nie było to byle jakie rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kupowałam 3 razy w katalog marzen i nigdy nie było żadnego problemu, panie z obsługi są mega miłe i pomocne, polecam M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja korzystałam i z wyjątkowego, i z katalogu i z prezentu marzeń. Dwa pierwsze tragedia, klient sam musi się o wszystko martwić, problemy z rezerwacją, vouchery wyglądają dużo gorzej :/ Za to od pewnego czasu jestem wierna prezentowi marzeń, jedyny minus to często zajęta infolinia - ale co się dziwić przy takiej dobrej organizacji ;) panie w punktach bardzo na + firmy, oferta naprawdę duża i pomoc posprzedażowa też strzał w dziesiątkę. polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w 100% polecam Katalog Marzeń! Najlepsza obsługa, najszersza oferta i najtańsze ceny! :) Świetne prezenty na każdą okazję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co dla Mamy na Dzień Mamy? (4 odpowiedzi)

zastanawiam się jaki prezent można sprawić Mamie na Dzień Mamy 26 maja?....nie mam zupełnie...

Jaki zegarek dla żony na prezent (64 odpowiedzi)

cześc. Czy możecie mi doradzić jaki zegarek kupić dla żony w prezencie na urodziny? Wspominała...

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...