Tani dobry stomatolog w gdyni

Czy ktoś może polecić tanio stomatologa w Gdyni moze być Rumia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Polecam Ci Spóldzielnię Stomatologiczną w Gdyni na Armi Krajowej.Tanio, szybko dostepne terminy wizyt i bardzo przystępne ceny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 40

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

dziękuję za za szybką podpowiedż
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

ja nie polecam tej spółdzielni, szybko i owszem ale za rok dwa wszystko sie sypie, a najtaniej nie jest!!!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

w Cisowej polecam prywatny gabinet niedaleko SKM cisowa pan i pani Łepek,jestem bardzo zadowolona i nie tylko ja,polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

sorki,nie przeczytalam dokladnie,moze nie sa tani bardzo ale dobrzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

popieram.zostawiłem u nich dużo kasy wyrzuconej w błoto.Doktor ż (kobieta) robi super szybko i super niedokładnie.za jakiś czas wszystko do wymiany,a kasa przepadła.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapisz się http://rerki.pl/polecany-gabinet-stomatologiczny/ naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Na Armii Krajowej jest Spółdzielnia Stomatologiczna ???!!!!
Chyba na I Armii Wojska Polskiego... i bardzo nie polecam tego miejsca.... :/
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Plomby w Spółdzielni ostatnio podrożały ,widełki od 100 do 150/średnio 130 zł/ ,ostatnio tyle zapłaciłem- po leczeniu kanałowym Cement też był, tylko nie wiem jaki stosunek procentowy -do plomby,aż STRACH POMYŚLEĆ .W Gdańsku na ul. Inżynierskiej plomby zaczynają się od 85 zł/podpisany kontrakt z NFZ/,u dr.Dziunko- też w Gdańsku/ NFZ/.Dentysta zbiera super opinie/jak wiadomo lekarze sobie sami wpisują dobre opinie/. Duża plomba w jedynce !50 zł. Zdjęcie dla ubezpieczonych płatne 20 zł/....tylko na komputerze/do wglądu/. Ząb zrobił ekspresowo. Atmosfera- super, zaangażowanie duże .Po pewnym czasie jednak zauważyłem pewną niedokładność,w górnej części plomba- jest złe oszlifowana i widać różnicę na tle zęba .Ten sympatyczny pan musi koniecznie zmniejszyć tępo pracy.!!!!!!! Teraz kolej na dentystę..... w Gdyni na Obrońców Wybrzeża /miesiąc oczekiwania/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

I jeszcze jedna uwaga na temat Spółdzielni którą jeszcze raz powtórzę/negatywne komentarze kazałem skasować/,a mianowicie to, że urządzenie/pochłaniacz śliny/ -przeważnie nie pracuje-ŚREDNIOWIECZE. U dr.Dziunko,jest przerwa na zmianę ustnika, jest autoklaw/urządzenie do dezynfekcji/,a w Spółdzielni idzie się z marszu po innym pacjencie.Kubeczki z wodą, przyrządy stomatologiczne-wiertła,igły do leczenia kanałowego- nie są wymieniane/nie widziałem/ ,a przecież higiena powinna jakaś obowiązywać, a jak wiadomo w Gdyni jest dużo .....adidasów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Cd.W czasie leczenia zgorzela w Spółdzielni,pani doktór H.K-założyła mi czerwony fleczer/miał wytrzymać parę miesięcy/-PO 2 TYGODNIACH SIE ROZMYŁ I NASTAPIŁO- powtórne zakażenie/gęba jak kartofel./Dzwonię do gabininetu i informuję o incydencie.Pomoc mnie informuje,że już nie ma miejsca i odłożyła słuchawkę.....Z opuchniętą gębą przyjechałałem do Spółdzielni,w recepcji skierowali mnie do do jakiej p.doktor która powiedziała ,ŻE NIE PODEJMIE SIĘ LECZENIA, PAN WCALE NIEMUSI TU PRZYCHODZIĆ i znowu recepcja i dopiero inny lekarz mi pomógł.Następnie za tydzień zarejestrowałem się do swojej pani doktor -która stwierdziła,że poprzedni lekarz/facet/- zapchał mi kanał.Poprosiłem więc o leczenie tego kanału pod mikroskopem i pani dr.wpadła W FURIĘ,,JA MAM DOŚĆ PANA,,.Poprosiłem o dokończenie leczonego zęba,ja pacjent!!!!!!.Pół roku wcześniej, też leczyłem innego ząba-kanałowo,fleczer mi się rozmył w krótkim czasie i kawałek zęba mi się złamał.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Temat spółdzielni uważam za zakończony.Nie będę się rozpisywał o...podrywach, biegach p.dr....,O MOBINGU.Ta Spółdzielnia powinna dawno temu się zreformować .Jest położona w atrakcyjnym miejscu,a w poczekalni coraz mniej pacjentów....Moj lekarz MNIE I MOJEJ ŻONIE- polecił Krzysztofa Wróblewskiego/szeptała do ucha/,nie wiem kto to /syn ,kochanek/.Gabinet jego leży na peryferiach,nie w centrum.Terminy na leczenie na mikroskop wynosiły miesiąc....Parę dni temu z ciekawośći zadzwoniłem,odebrała jakaś piszcząca małolata,swoim piskliwym głosem zapytała doktora,,doktorze ile kosztuje leczenie za jeden kanał,, 200- odpowiedział !!!!. W Spółdzielni dodatkowo część lekarzy jest w podeszłym wieku,często przychodzą 2 razy w tygodniu i wyklucza to długotrwałe leczenie zębów.....GODNA POLECENIA JEST DR.NIEĆ.Paru lekarzy w innych gabinetach widziało jej wypełnienia REWELACJA,ale leczy tylko pod mikroskopem.DODATKOWO REJESTRACJA,pracuje doskonale,w innych gabinetach na rozmowę trzeba czekać...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

dandent com pl. Tczew ul.Żwirki-leczenie pod mikroskopem 2 kanały 250 zł,3 kanały 350 zł.Zastanawiające jest to dlaczego dr,Wróblewski na Lelewela/peryferie GDYNI/- bierze za 3 kanały 600 zł.,Na stronie e- dentysta napisane jest ,BRAK KONTAKTU,ciekawe jakie tempo pracy.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Nie wiem dlaczego tak jest???.Jak się ostatnio leczyłem ,to paragon z kasy fiskalnej -nie otrzymałem z gabinetu u.p . Dziunko w Gdańsku, w Gdyni na Obrońców Wybrzeża,OCZYWIŚCIE ZGŁOSIŁEM TO DO SKARBÓWKI !!!!!.W Tczewie,w Eter -Med w Gdańsku , w Spółdzielni w Gdyni-taki paragon otrzymałem.W Spółdzielni tam rządzą arcymistrzowie/najniższe ceny w Trójmieście,a pacjentów bardzo mało/,a to dlatego ,że polują na bogatych pacjentów i odsyłają je do drogich gabinetów i,, łoją ich,dzielą się zyskają i... interes się kręci./kabaret/Teraz czas na protetykę !!!.W Spółdzielni Stomatologicznej w w Gdyni robiłem parę lat temu dwie koronki ,nazwiska protetyka nie pamiętam,wygląd/wiek -około 70 lat ,włosy farbowana blond,wzrost niski/.Pierwszą koronkę zrobiła mi koncertowo/nie odzywała się/,natomiast przy drugiej zaczęła się wypytywać gdzie pracuję,ile zarabiam,to się wkur... i z samym zamontowanym wkładem -poszedłem do Famili -Dent w Gdańsku,co otrzymałem- to,,, koński mostek,,/przewyższa inne zęby wysokością/, dodatkowo stażystka -pół godziny go szlifowała i dopasowywała do uzębienia!!!!,właściciel -to nadzorował!!!!!!.Robiła staż u dr,BEDRY/-to ta co w wojewódzkiej -zacemontowała mi jeden kanał.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Do skarbówki nie zgłosiłem, to był żart !!!!.Paragony oczywiście były.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Też muszę nadmienić ,że leczyłem się w Spółdzielni u dr.Krzyżanowskiej/leciwa pani/,nie skora do leczenia kanałowego,dr.Rut-dobrze leczy,ale ,,ma ciężką rękę,, i ....boli.Doktora /facet/-leczy kanałowo/nazwiska nie pamiętam/-około 40,moja pani dr.nie polecała mi go... .Żonę też wysłałem na leczenie kanałowe do tej pani .Na pierwszej wizycie szeptała do ucha ,,trzeba się udać do tego gabinetu... pana Wróblewskiego..,,I jeszcze jedno wyjaśnienie,na temat,,biegów pani dr.,było to tak, czekałem na wizytę/w tym dniu miałem wypełniane kanały ,dodatkowo dr.mnie opier.mnie,,ja mam pana dość,,/,wybiega z gabinetu wysoki młody chłopak z grymasem na twarzy, za chwilę wybiega też p.dr. z krzykiem,,podrywa mnie,,i wbiegła na kilkanaście do gabinetu protetyki/opóźnienie/.Dla mnie to była szokująca sytuacja , nie mam powodu kłamać.Nie wyobrażałem sobie,że wykształcone kobiety tak się mogą zachowywać,przecież lekarz to- autorytet moralny,wszyscy to mówią.W Spółdzielni leczyłem się parę lat,tylko dlatego,że kilkanaście metrów od spółdzielni mieszka moja rodzina,a żadnym seksistą nie jestem.To tyle w tym temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

To łoimy dalej.Wczoraj ząb - w połowie mi się ukruszył/był ostatnio przegląd na Obrońców Wybrzeża/,nie mówię tu o Spółdzielni-od paru lat go nie było.
W Enter Med w Gdańsku,powiedzieli że była-zaawansowana próchnica zęba nr.4 i dlatego się rozpadł i to powiedziała dziewczyna po studiach,bez dużego doświadczenia.Dodatkowo mówiła,że mam kamień do usunięcia i małą próchnicę w zębie nr.2/na Obrońców nie zauważyła/,,Teraz koszty ,koszty...Pomijam to ,że za zdjęcie/ubezpieczony/-skasowała 20 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Jeszcze dodam gdzie jadę,a jadę do Tczewa.Odbudowa zęba na włóknie szklanym-250,Enter-Med -do 400.Percuro/jakoś tak-300/. Na komputer przychodzi mi ciągle jego reklama/ facet w kitlu/,ale za zdjęcie RTG- bierze dużo- 30 zł ,dodatkowo w gabinecie brak kobiet,są takie gabinety....Zainfekował mi komputer..Chciałem do dr.Kijowskiej,ale ta zajęta jest ciągle pisaniem dobrych opinii o sobie.Mam pytanie gdzie jest dobry psycholog w Gdyni.Teraz pisze o jedynkach i przyjęciu na wizytę- w każdej chwili/chyba na tym portalu co reklamował się w TV/,a pisze o tych problemach które ja wcześniej poruszałem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Dodam jeszcze jedno wydarzenie,które miało na terenie spółdzielni parę lat temu.Pani dr.Nieć poszła na urlop macierzyński i zmuszony byłem zarejestrować do innej pani dr./nazwiska nie pamiętam/,miałem do wymiany plombę.Ta osoba wymieniła mi plombę i tak dopasowała mi do zgryzu,że praktycznie cały ząb mi spiłowała i powiedziała,że,, nadaje się do koronki,,.Udałem się do dyrektorki tej spółdzielni/była konfrontacja z lekarką/ ,pani dyrektor -przyznała mi rację i oddała 100 zł/była afera/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: tani dobry stomatolog w gdyni

Ta cała spółdzielnia powinna mieć zakaz leczenia zębów, 25 tysięcy wydane na koronki i po 3 latach wszystko się posypało, kanały pod koronkami pełne bakterii, sztyfty źle osadzone, koronki wypadały już po kilku miesiącach od założenia, a stomatolog je doklejał oczywiście na te wszystkie bakterie, które już dostały się do środka. Nawet ściągnięcie kamienia to wyczyn w tym miejscu, w ciągu miesiąca dwa razy wykonali ten sam zabieg, bo jeden lekarz poprawia po drugim. Żeby założyć protezę szkieletową pani doktor zniszczyła zęba na którym ją mocowała, zrobiła z niego dosłownie taboret. Coś takiego jak reklamacja tam nie istnieje bo nie wiadomo co kto robił, nawet nie proponowano mi po tych paru miesiącach gdy pierwsza korona wypadła jakiejś naprawy gwarancyjnej.Lekarz, który zajmuje się obecnie moimi zębami załamuje ręce, niektórych zębów nie da się już uratować,. NIE POLECAM
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Popieram - mam wrażenie, że opinie o dr Kijowskiej - Drewla - te DOBRE oczywiście - pisane są przez nią samą. Żenua!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Aniu Spółdzielnia Stomatologiczna na Krasickiego dr Nieć Pierwszej klasy stomatolog Po niej nic nie muszę poprawiać. Polecam gorąco.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Wcale nie tanio, a w pół roku po całkowitym wyleczeniu wszystko zaczęło się sypać. Dziś (mija dwa lata) i po wypełnieniach p. dr śladu nie ma, ząbek leczony kanałowo rozpadł się. Zostawiłam tam ok. 1500PLN. Teraz ciułam kasę i szukam porządnego stomatologa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

A czy poza Gdynią ta pani jeszcze gdzieś przyjmuje? np. popołudniami? bo od 8 do 13 w żaden sposób się nie wyrabiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

moze troszke daleko: granica reda/wejherowo. ale na prawde dobry stomatolog i niskie ceny. pracowala niedawno w kielnie, no ale w koncu otworzyla wlasny interes. dr marszewska. http://www.pro-dent.eu
ja ją gorąco polecam, zwlaszcza ma super podejscie do dzieci!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

w przypadku dentystow tanio i dobrze sie wyklucza,

robilam kiedys zeby w spoldzielni, ale po roku, dwoch wszystko do poprawki (kanalowe leczenia) a placilam niemalo.

zrobilam kanaly porzadnie w witawce, dental-art, trzymaja juz 5 rok i chyba bedzie dobrze :) ale za zabka trzonowego kanal placilam okolo 700zl z plomba, sama plomba chyba od 140 do 210, zero bolu, najwyzsze standardy

poszlam kiedys z oszczednosci do jakiegos prywatnego, i tam zaplacilam 90 za plombe, nacierpialam sie bo jakies pupne znieczulenie, po pol roku plomba wyleciala lol. Teraz co miecha odkladam awaryjna kase na dentyste, zeby jak robic to porzadnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Zgadzam się z przedmówcą. Tanio zwykle nie znaczy dobrze, wręcz przeciwnie. Ja polecam Cadent na Fikakowie. Chodzę tam od dwóch lat, jeszcze żadna plomba mi nie wypadła, solidnie, fachowo i fajna atmosfera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

polecam dr Agnieszkę Bortnowską, przyjmuje w Gdyni w Przychodni Śródmieście, w budynku pogotowia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

aha! i przyjmuje na NFZ:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

A ja polecam gabinet na Obłużu, na Unruga- Gabinety dr Kijowskiej.Pracuje tam kilku lekarzy, moja ulubiona pani dr Pytel.
Gabinety ładne, czyste, ceny niezbyt wysokie, myślę,że warte polecenia.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

też polecam Dr Marszewską, ceny przystepne i rewelacyjna opieka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Zgadzam się ! Dr Marciniak bardzo dokładna !!! Polecam gabinet, przy dłuższym chodzeniu obniżają ceny :):)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

znam podobną p. Doktor Magdalenę Nagórko. Zadufana w sobie, ma się za najlepszą, na koleżanki gada przy pacjencie, a bardzo dużo Jej brakuje do doskonałości. Nastawiona na kasę, a leczenie byle jakie. Natomiast polecam i to bardzo P. Doktor Chrzanowską z BioDentica w Gdyni na ul. Redłowskiej. Jest super, tak dokładnej i dociekliwej stomatolog jeszcze nie spotkałam. Leczyłam zęby łącznie z protetyką i jest rewelacyjnie.Gorąco wszystkim polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Jezu! Raz kogoś na oczy widzisz (bo tak napisałeś) i od razu taki hejt!
Znam i dr Marciniak i dr Kijowską i są w porządku. Marciniak pracuje na piętrze a Kijowska niżej i ona jest starsza i czasem coś jej się pytają to lata po tych gabinetach i pewnie pomądrować się musi. Prowadzę biuro rachunkowe i czasem też się mnie o coś pytają i błysnąć muszę;-)
U dr Wróblewskiego też byłam na mikroskopowym i też bardzo w porządku jest. Pracują razem z dr Bodalem przy dworcu. Co mi Marciniak zrobić sama nie mogła to do nich chodziłam na mikroskop. Tak że "zniesmaczony i oburzony" nie zioń jadem tak od razu bo aż dziw bierze, że w jedną chwilę cały gabinet poznałeś;-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Z całym szacunkiem dla pracujacych tam lekarzy,ale drogo/dzwoniłem/-plomby 140-200,wypełnienie kanału/leczenie kanałowe/-200 zł.Jak ząb ma 4 kanały,to 800 zł,plus koszt plomby
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Na ulicy Śląskiej mają drugi gabinet i tam jest mikroskop.Cena szokująca ,wypełnienie jednego kanału od 250-do 300 zł,czyli za 4 kanały to....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

cennik mają ogólnie dostępny na ich stronie internetowej, a 250-300 zł to cena jednego kanału do powtórnego leczenia kanałowego pod mikroskopem a nie leczenia kanałowego zwykłego. a tak przy okazji powtórne leczenie kanałowe- rewelka!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Cennik nie uwzględnia plomby po leczeniu kanałowym. Dzisiaj dzwoniłem np. ,ząb nr 7 to- 200 zł, a i ceny leczenia pod mikroskopem jakoś nie widać.....Nie pójdę tam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie do p.Kijowskiej

Dzwoniłem do pani gabinetu, powiedział ktoś/powinien się przestawić/ , że zęby nr.8- nie leczy się tylko wyrywa?????,jak to jest,wiadomo na tym zębie mogą się trzymać koronki .Pytanie 2/prywatne/ ,czy ząb po leczeniu kanałowym i wypełnieniu kanałów-wymaga- CEMENTU, czy tylko wypełnienia kompozytem,/kiedyś cementem wypełniali tylko kanały/.Różnica w Spółdzielni ,a u pani- wynosi 70 zł-po leczeniu kanałowym zęba nr.7.Za profesjonalną odpowiedz ,z góry dziękuje !!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do p.Kijowskiej

Nikt nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie ii przedzwoniłem do Gdyni na ul.Starowiejską 25 i odpowiedzieli mi ,że poleczeniu kanałowy stosuje się podkład z cementu/czyli dobrze/-to mnie uspokoiło.Jak wszystkie są ścianki -to plomba 150 /Obłuże-200/zł.Cenami Spółdzielnia przebija cenami!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pytanie do p.Kijowskiej

Daruj sobie Obłuże - szczerze Ci doradzam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do p.Kijowskiej

Mają bardzo duże kolejki i stosunkowo niskie ceny.
Moja Mama tam chodzi od zawsze chyba i jest zadowolona więc chyba trudno tak jednoznacznie stwierdzić, że jest tam źle.
Jak by było źle to ludzie by nie chodzili.
Rynek teraz wszystko weryfikuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Tak, dobry jest ten gabinet na Obłużu dr Marciniak i Kijowskiej. Relacja ceny do jakości- rewelacja. Ostatnio otworzyli jeszcze coś nowego w centrum.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Porażka! Nie zgadzam sięęęęęęęęęęęęęęęęęę! Odradzam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na NFZ średnio można liczyć, jeśli chce się mieć dobrze wykonany zabieg. Ja po implanty byłem prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

No ale chyba jest najdrożej w 3 city w tym Cadencie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

wcale nie jest tak drogo a przynajmniej masz pewność, że wszystko jest dobrze zrobione
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

dr Bortnowska robiła mi co prawda tylko odkamienianie ale bardzo sympatyczna babka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Na podanej stronie pisze ,że gabinet nieczynny od 3 do 17 kwietnia/,chyba nie wart polecenia....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Nie wcelowałem....Pro dent.eu.Post Andrzej 2011
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

p. Dolata z ul. Świętojańskiej. Byłam u niej dopiero na jednej wizycie. Zdjęła mi kamień i zrobiła piaskowanie. Część policzyła na NFZ i zapłaciłam tylko 100 zł, a efekt super. Moja przyjaciółka chodzi do niej dłużej, bardzo ją chwali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Mogłabym prosic o jakies namiary na P.Dorote,nr.tel.i bardziej dokładny adres? z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

a ja polecam p. Zakorzewską-Michna, dobra i bardzo dokładna, ale droga... http://www.praktyka-stomatolog.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

Gdyby ktoś miał zęby do usunięcia , zdecydowanie polecam gabinet na ul.Wolności w Gdyni. Około 50 m. od ul.Warszawskiej w górę po lewej stronie.
Z polecenia innych osób w końcu wybrałem się tam z usunięciem dolnej siódemki,która była już wrakiem.
Oczywiście ,wiadomo już czego spodziewałem się podczas tej wizyty.
Młody , miły facet kazał mi usiąść na fotel. Kazał otworzyć usta, zajrzał który ząb, zdaje się coś mnie delikatnie ukłuło. Odszedł.
Po chwili ponownie zajrzał do ust, włożył tampon, coś tam palcem podotykał i znowu odszedł. A ja cały czas napięty czekam ,kiedy w końcu nastąpi ta ... "egzekucja".
A On mówi : może pan wypłukać usta i już wstać z fotela.
Zaraz, zaraz pytam ; - a ząb kiedy ?
Ząb ma pan już usunięty ...
Byłem w szoku.
- Wówczas mu powiedziałem : Proszę Pana , mnóstwo mi zębów w życiu usunięto , ale pierwszy raz nie wiedziałem kiedy to nastąpiło.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

...kiedyś kowale wyrywali zęby,na NFZ można wyrwać za darmo/najlepiej wszystkie wyrwać,protezę można będzie sobie wstawić,gooooooooorąco pozdrawiam panie dentysto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TANI DOBRY STOMATOLOG W GDYNI

ja mogę polecić doktor Barbarę Zarzycką. Przyjmuje w Gdyni na Dąbrowie. Co najważniejsze- naprawdę wszystko odbywa się bez najmniejszego bólu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Stomatolog nigdy nie jest tani:( byłam ostatnio w clinica medica w Gdyni i cena ok i wykonanie też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

ja mogę od siebie polecić gabinet Neodentis na Starodworcowej niedaleko biedronki, może nie jest najtaniej, (choć nie ma tragedii) ale przynajmniej wiem za co płacę. Dr Bożena naprawdę solidnie podchodzi do sprawy, ten drugi też chyba konkretny bo masa osób do niego była. Wolę zrobić porządnie niż potem poprawiać po partaczach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Ja polecam Panią Anię - gabinet w Sopocie jest przy ul. Bocznej

szczegółowe info pod: http://www.dentysta-sopot.net
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

polecam w Sopocie - Dijakiewicz - klinika ale ceny przystępne, a przede wszystkim nie było kłopotów potem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Polecam Gdynia Pustki Cisowskie ul. Żurawia 54
http://www.dentysta-gdynia.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Mi się ostatnio pojawił problem z ósemkami, jedna z nich zaczyna mnie boleć a przynajmniej tak mi się wydaje że to ósemka. I potrzebuję dobrego stomatologa, wiem że ósemki będę musiała wyrwać. Ale ja mam taki uraz do dentystów... A niektórzy to zniechęcają już od wejścia. Najlepiej było by na NFZ ale jesli ząb będzie bolał to nawet prywatnie pójdę.
Dodam że będę chciała założyć aparat i myślałam o CLEAR ALIGNER. Może też coś podpowiecie? Najpierw na pewno muszę wyleczyć zęby.
Dodam że stomatolog najlepiej też Gdynia ale Gdańsk też nie koniec świata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Dobry dentysta, który zresztą też tak i się nazywa ;) jest w Gdyni, więc Ci, którym po drodze do Trójmiasta niech korzystają. Gabinet stomatologiczny jest nowoczesny i zadbany. Chodzę tam z całą rodziną od kilku lat, dzieci niczego się nie boją, a to w sumie chyba najważniejsze. https://www.dentystagdynia.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Zdecydowanie klinika Ars Dentana przy Rdestowej http://arsdentana.pl/ i pani doktor Kupińska. Miło, skrupulatnie, delikatnie, nawet nerwusy się odnajdą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Bardzo dobry i niedrogi w centrum miasta, super nowoczesny gabinet.Plomby amerykanskie lub japonskie w cenie jak polskie u innych. Przy każdym leczeniu konsultacja i 4 RTG, często są fajne promocje i zniżki. Polecam sprawdzić osobiście http://swedentpolska.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Sprawdziłam, ten dentysta jest niezastąpiony. Tłumaczy kazdy problem szczegółowo. Pomogl mi wylizac sie z paradontozy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Polecam dobrego stomatologa w Gdyni z centrum stomatologicznego Cadent: http://cadent.pl/ . Ja chodzę do doktora Olszewskiego, ale wiem, że inni dentyści, którzy tam przyjmują także są perfekcyjni w tym co robią. Ja długo szukałam dentysty, który zajmie się kompleksowo moim uzębieniem, zawsze trafiałam na kogoś kto nie do końca się sprawdzał. Teraz jestembardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

calkowicie sie zgadzam i polecam dr Marcina Mincera.
Konkretny, tlumaczy na czym polega problem, ksztalcil sie w stanach co od razu wyczulem (spedzilem tam pol swojego zycia).
Wg mnie jest dentysta niezastapionym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, Ars Dentana, choć ja chodzę tam do doktora Miziołka, bardzo pozytywny, fajny dentysta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tani dobry stomatolog w gdyni

Bardzo polecam klinikę Swedent. Trafiłam do doktora Mincera z polecenia, bylam w kilku miejscach, ale takiego dokladnego przeglądu jeszcze nie miałam jak u niego. Okazuje się, ze bez odpowiedniego sprzetu gołym okiem nie da sie zrobic porzadnego przegladu zębów. A czyszczenie zębów to jakby mi nowe urosły, nigdy nie mialam tak czystych zębów jak po wizycie u pani Grazyny, która jest tam higienistka dentystyczna. Przekazała mi masę informacji, musiałam przetrawić je, ale teraz wiem, ze jest to niezastąpiona osoba i uwazam, ze kazdy powinien spotkac sie z ta Pania chociaz raz w życiu. Gorąco polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja ostatnio korzystałam z usług dentysty w Gdyni w sobotę. Nagły ból zęba, lekarz z http://cadent.pl/ pomógł, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też Ars Dentana, rzeczywiście dobra klinika, także jeśli chodzi o bardziej skomplikowane kwestie, ja akurat robiłam tam implant i jestem zadowolona z przebiegu zabiegu jak i jego efektu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pomogę Wam i doradzę, by szerokim łukiem omijać klinikę Sielską, bo doprowadzą was do szału. Bolesne i drogie leczenie a w samym gabinecie panuje niemila atmosfera wszystko przez to ze sama dr. Marta Sielska jest bardzo arogancka osoba nikt by nie chcial tak leczyc zebow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

słyszałam o złym leczeniu zębów w klinice sielskiej, ale sadzilam ze to tylko plotki jednak widze coraz wiecej osob negatywnie ich ocenia wiec moze faktycznie warto tam nie chodzic. Dzieki za informacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja w trójmieście polecę nawrocki clinic - bardzo dobrzy lekarze, świetny sprzęt. no i podejście do pacjenta jest pierwsza klasa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie odradzam dr.Krzyżanowską ze Spółdzielni, plomby wypadają co chwilę i moim zdaniem to ta kobieta nie umie leczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam CM Imed. W Gdyni na Czesława Niemena 2 jak i w Rumi na Katowickiej 14. Super stomatolodzy, na chwile obecną w Gdyni jest możliwość wykonania darmowych przeglądów dla dzieci jak i dla dorosłych. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio po długim poszukiwaniu dobrego stomatologa trafiłam do centrum stomatologiczne Bema 4 w Gdyni. Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie czułam się tak komfortowo u dentysty a pani stomatolog oprócz dużej wiedzy i profesjonalizmu ujęła mnie ogromną życzliwością. Wszystkim polecam ten gabinet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja chodzę do NawrockiClinic na Czarnym Dworze. Polecam - dobra atmosfera, świetni fachowcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w Gdyni Głównej lub w Sopocie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko doktor Nawrocki z Gdańska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o Gdynię to ja byłem u dr Agaty w nowe orlowo dental clinic. Zdecydowanie mogę polecić panią doktor - miłe podejście, wszystko wytłumaczone co i jak będzie mi robione. Leczenie przebiegło sprawnie i bezboleśnie (pod znieczuleniem rzecz jasna :) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś już napisał - Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED - ogólnie są super. Skorzystałam dwukrotnie: za pierwszym razem leczenie kanałowe oraz odbudowa zęba na implancie (tanio nie było ale efekt jest wow :)). Za drugim razem udałam się tam z dzieckiem bo w trakcie moich wizyt dowiedziałam się, że bardzo lubią leczyć dzieci - mają super kolorowy gabinet dla dzieciaczków oraz lekarzy, którzy specjalizują się w pracy z dziećmi :) Efekt - mój synek nie może doczekać się kolejnego przeglądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze oceniam gdyńską Ars Dentana http://arsdentana.pl/ Mają tam dobre podejście do pacjentów, potrafią sobie radzić z takimi osobami jak ja czyli bardzo bojącymi się dentysty. No i do tego jakość usług jest na wysokim poziomie a z cenami nie szaleją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jeżdżę do Gdańska bo mam pakiet w Enel-Medzie i tam jest przychodnia, tam robiłem już dwie licówki u doktor Małgorzaty Jarosiewicz, bardzo dobrze to wyszło i nawet nie drogo (nie mam tego niestety w pakiecie). Pani doktor bardzo miła i doświadczona w różnych specyficznych przypadkach z zębami. także ja polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Platinum Dent na Placu Górnośląskim. Nie wiem czy jakoś szczególnie tani - powiedziałabym bardziej że ceny mają normalne, takie standardowe. Ale za to jakość usług i leczenia na najwyższym poziomie. A akurat wydaje mi się, że jesli chodzi generalnie o zdrowie i zęby to nie ma co oszczędzać :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2


no ja też do nich chodzę i mogę polecić :) spoko mają tam dentystów i personel też jest uprzejmy. Generalnie profeska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Alfamed na Świętojańskiej 78/6 w Gdyni. Bardzo atrakcyjne ceny i dobra jakość - zrobiłam u nich z 4-5 zębów i jestem zadowolona: http://www.swietojanska78-6.pl/cennik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Pruszczu Gdańskim jest bardzo dobry Stomatolog. Klinika CSgrunwaldzka, naprawdę profesjonalnie podchodzi do tematu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ze wszystkim - tani dentysta nie jest dobry, dobry dentysta nie może być tani :)

Osobiście polecam Dental-Pro. Mają gabinety w Gdyni na Legionów oraz w Pogórzu, a nawet w Gdańsku na Ujeścisku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja chodze do ArtDentico i chwale sobie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mieszkałam w Gdyni to chodziłam do K2Dental bo akurat mialam blisko, ale w sumie dopoki mieszkalam to tam zostalam bo mieli dobra jakosc i ok ceny, nawet zdarzylo mi sie czasem zpalacic mniej niz przewidywalam a jak na stomatologa to cos nietypowego :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobry dentysta to na pewno skarb. Ja coś o tym wiem, dlatego mogę wam powiedzieć, że przecież nie ma tego złego, jeśli się poszuka tutaj http://maksmed.com/stomatologia-leczna/ . To jedna z najbardziej polecanych klinik w całej Polce. Warto sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo blisko bo w Wejherowie masz klinike https://verdeclinic.pl/ mają swietny zespół lekarzy, lecza bardzo dokładnie w miłej atmosferze. Cena jest adekwatna do jakości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapisz się do http://staempfli.pl/sztuczne-zeby-akrylowe/ z pewnością nie będziesz żałować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie w Gdyni, ale stomatolog w Gdańsku robi bardzo dobrą robotę. Regularnie do niego chodzę i jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie Gdynia, ale stomatolog w Gdańsku jest bardzo dobry, dlatego warto się kawałek przejechać. https://neptunedent.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (147 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...