Tania książka

Witajcie,
Mam takie pytanie, może ktoś z Was będzie mi w stanie udzielić odpowiedzi ;) Czy gdzieś na terenie Gdańska znajdę księgarnię z tanią książką? W innych miastach często napotykam na tego typu księgarnie, gdzie książki z roczników ok 2000-2009 sprzedawane są po 9-10 zł. książki te są nieużywane, w idealnym stanie, a jedynym ich mankamentem jest rok wydania (czyli "starość). Jednak jakoś nie mogę na taką trafić w Gdańsku :(

Może ktoś wie, czy i gdzie mogę szukać taniej książki?


pozdrawiam,
czytelniczka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Jedyna księgarnia z tania książka jaka rzuciła mi sie w oczy to we Wrzeszczu, na ul. Partyzantów. Koło Manhatanu jest McDonalds, a idąc w prawo masz Partyzantów, kilka kroków i jest ta księgarnia.

Na super nowosci po takiej cenie bym nie liczyła, zajrzyj, zobaczysz

Albo antykwariat na starówce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Witam,

z tym może być lekki problem, ale np. warto wejść na księgarnię internetową 3telnia i tam można znaleźć naprawdę niezłe książki w śmiesznych cenach.
Wiadomo dochodzi koszt wysyłki, ale nawet przy jednej książce koszt taki się może zwrócić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Super, jest tam też masa książek dla dzieci... Mam w domu małego 'czytelnika' , a właściwie słuchacza. Niestety zna już wszystkie swoje książeczki na pamięć, ale widzę, że obkupię się w nowości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

No właśnie też mam podobny problem i w końcu się poddałem i zacząłem zamawiać w Internecie.

Polecam takie księgarnie jak Gandalf czy 3telnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Znam parę antykwariatów w Trójmieście.

Gdańsk
- ul. Kowalska (niedaleko Irish Pubu i NCK-u) - Starówka
- ul. Wajdeloty (Wrzeszcz)
- ul. Dmowskiego (Wrzeszcz)
Sopot
- Marynarzy (2 antykwariaty koło PKP i II LO przy Niepodległości)
Gdynia
- Skwer Kościuszki chyba koło Bistra Kwardans
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

http://misja-ksiazka.blogspot.com/2011/10/rejs-po-morzu-ksiazkowym.html
Dobry, sprawdzony antykwariat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Księgarnia na Kowalskiej to antykwariat i nie tylko, również możesz znaleźć w niej sporo tzw Taniej Książki. Czyli książek nieużywanych, nie będących jednocześnie wydawniczymi nowościami, czy końcówek wydawniczych, dla których brakło już miejsca w zwykłych księgarniach, stąd niższa cena.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

w Gdynii jest na pewno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tania książka

"ai..." ale w ktorym rejonie szukać ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Czasem bardziej opłaca się kupować w Internecie, ja na przykład korzystam teraz z -80% wyprzedaży książek w księgarni internetowej Pouczyc.pl, książki z przeróżnych kategorii, i dla dzieci, i dla dorosłych, warto sprawdzić : )

http://pouczyc.pl/katalog-tania-ksiazka.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Biblioteka przy ul. Jagiellońskiej organizuje akcje wymiany książek. Informacje www.fontes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

jeśli bierzesz pod uwagę zakupy online, to ja moge polecić Ci ksiegarnia-internetowa pl wszystko sprawnie i na czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Ja polecę wam Wydawnictwo MD http://wydawnictwomd.pl/ mają naprawdę rewelacyjne ksiązki dla dzieci, bajki, kolorowanki, wycinanki, szlaczki, kartonówki w super cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Było ich kiedyś o wiele więcej. Obecnie nie ma ich już tak dużo jak kiedyś. A szkoda ponieważ sama lubiłam sobie raz na jakiś czas kupić jakąs dobrą ksiązkę w taniej księgarni internetowej. Dlatego też warto jest szukac tanich książek w sieci. Zerknij sobie na przykład do Lovebooks:
http://lovebooks.pl/

Promocje są tam spore, szczególnie w dziale wyprzedaże. Wiadomo,że tych najnowszych ksiażek nie kupisz tak tanio, ale z drugiej strony ich cena i tak będzie korzystniejsza niz stacjonarnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tania książka

Nie wszystko co tanie jest wartościowe. W Auchan można takie książki znaleźć. 'Władca Języków" dla poliglotów np. tylko 5 zł!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja teraz jak już kupuję książki to tylko w https://skupszop.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Livro ma tanio - radzę ten kierunek, można trafić naprawdę tanio, a czasami nawet za bezcen.
Zakupy stacjonarne nie mają już większego sensu. Lepiej szukać internetowo - dużo więcej okazji.
Ogólnie - nie przepłacajcie. Po co płacić więcej za dokładnie te same wydania książek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też znam Livro. Mają bardzo tanie premiery, sporo okazji się u nich pojawia.
W te wakacje zamawiałam u nich książki nawet poniżej 10 zł.
A to, że opłaca się już kupować je tylko w sieci jest czymś całkowicie normalnym od bardzo dawna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne, że u nas nie ma księgarni z tanimi książkami, zawsze jak jestem w Krakowie wpadam na ul. Grodzką. Za 50-100 zł wychodzę z siatą nowych, ciekawych książek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PS W Gliwicach i Rzeszowie także są takie ksiegarnie, ale już gorzej zaopatrzone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualne promocje - virtualo.pl/?pt=millenium
Dużo sensownych tytów, większość zagranicznych. Ta promocja jeszcze działa do 22.08
Ale ogólnie nie ma żadnych problemów z kupowaniem ebooków w niskiej cenie.
Promocje są co trochę. Kwestia taka, czy akurat traficie na rabaty na to, co was interesuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Być może na Pchlim Targu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wybrać się raz na jakiś czas do biblioteki - w bibliotekach wbrew porozom również mozna znaleźć nowości bo każda biblioteka ma jakiś określony budżet na zakup książek.

Poza tym warto jest polować na promocje w ksiegarniach internetowych, które zwykle mają o wiele korzystniejsze ceny na książki niż księgarnie stacjonarne:
https://indembwarsaw.pl/jak-kupic-tanie-ksiazki-5-porad-dla-oszczednych/

Zobaczcie sobie tutaj. Na tej stronie jest wiele porad dla oszczędnych - jak wybrać dla siebie ksiażki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Księgarnie outletowe : oczytani.pl skupszop.pl booksale.pl składnica księgarska.pl . Świetne promocje można znaleźć również w Matfel https://matfel.pl/ I w normalnych księgarniach jak tania książka , czasem wydaje mi się ma fajne ceny swoich książek i do 20 zł można kupić nowości. Biedronka teraz promka 3 książki w cenie 2

Zastanawiałam się ostatnio również nad kupieniem sobie czytnika ebook pod legimi. Może polecicie jakieś konkretne czytniki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można także jeszcze poszukać online, zawsze jakieś promki wejdą. A jeśli interesują Cię mądrze opowiedziane historie, które dotykają różnych problemów w nieco mroczniejszych barwach to polecam także zapoznać się z twórczością Karola Webera, jest to scenarzysta komiksowy, którego dzieła można spotkać w różnych magazynach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

narty we Włoszech (3 odpowiedzi)

czesć , szukam towarzystwa do wyjazdu na narty w Dolomity w marcu. Mam fajna miejscówkę , ale nie...

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?