Tanie Taxi w nocy - Gdansk - Gdynia

Hej!

Nie jest to moze watek dokladnie na to forum, ale w zasadzie zadne do konca nie pasuje, patrzac na tematyke.

Jaka firme taxi mozecie polecic na przejazd w srodku nocy z lotnika w Gdansku do Gdyni i do tego jeszcze w weekend? Czy sa jakies firmy ktore nie biora dodatkowych oplat za jazde do innego miasta (w ramach trojmiasta) i za taryfe nocna (albo maja niska)?

dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Tanie Taxi w nocy - Gdansk - Gdynia

Komfort taxi. 19-621
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Tanie Taxi w nocy - Gdansk - Gdynia

Wszyscy nie-taxi. Zwykle cena 2,5 pln/km bez dodatkowych opłat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Tanie Taxi w nocy - Gdansk - Gdynia

City Drivers Taxi Gdańsk taryfa nocna 2.43 zł. Czynne 24h mamy do dyspozycji 140 taksówek.Podam cenny przybliżone na wybranych trasach Lotnisko-gdańsk Centrum PKP Noc ok 48zł, Dzień ok 39zł.Sopot-Gdańsk Centrum Noc ok 34zł,Dzień ok 30zł
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tanie Taxi w nocy - Gdansk - Gdynia

GDYNIA CENTRUM -GDAŃSK CENTRUM NOC OK 56 ZŁ TAKIE CENY MA CITY DRIVERS TAXI GDANSK TEL.KONT 511223774
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak zapewne, to ladnie mnie oszukaliscie w sylwestra kiedy z Gdanska-Siedlce do Oś. Kolorowego zaplacilem kolo 40 zł. Zgodnie z wasza taryfa nocna wychodzi kolo 20 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tanie Taxi w nocy - Gdansk - Gdynia

Podam jeszcze tel. do City Drivers Taxi Gdańsk 511223774
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dajcie sobie spokoj z TAXI z tymi zlodziejami wystarczy zainstalowac apke UBER I Smigasz za grosze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

albo bunga bunga car czy jakoś tak ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

tylko UBER jest najtanszy w Trójmiescie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

City Drivers Taxi oznakowane tanie taxi tel.kont. 881344886 http://citydriverstaxi.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

dokładnie, złodziejom z taxówek czas powiedzieć nie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Złodzieje to uber w sylwestra z Sopotu do Gdańska zapłaciłam 180zł !!!!!! Nigdy więcej uber. Najtańsze w Gdańsku jest City Drivers Taxi Gdańsk i Niht Drivers
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Tanie Taxi w nocy - Gdansk - Gdynia

Podaje link do tania taxi Gdańsk City Drivers Taxi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja mam firmę i bardzo często w celach służbowych jeżdze na lotnisko i dlatego zdecydowałem się podpisać umowę z free now bo dzięki temu kontroluje swoje wydatki jak też doskonale wiem, że ani ja ani moi pracownicy nie zostaną oszukani na kasę. Zamawiam kurs przez aplikację, samochod zawsze przyjażdza na czas a na koniec miesiaca dostaje zestawienie z kosztami podróży. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja tez jezdze z free now i jest wszystko spoko. APka dziala dobrze, noe zacina sie a platnosc za kazdym razem przechodzi bezproblemowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Tanie Taxi w nocy - Gdansk - Gdynia

Najtańszą korporacją jest City Taxi Gdańsk tanie taxi szybki podjazd https://citytaxi.gda.pl/ masz link do strony. Jezdza 24h telefon 511223774
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Tanie Taxi w nocy - Gdansk - Gdynia

City Taxi Gdańsk 511223774 citytaxi.gda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

City Taxi Gdańsk nie polecam, brudne auta, z reguły napalone w środku nie mówiąc o higienie kierowców. Ostatnio jechałam to musiałam skrócić kurs bo nie dało się dłużej wdychać oparów ogra co mnie miał do domu zawieźć. Doszłam pieszo a skasował mnie 60 złoty z Wrzeszcza na Chełm.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...