obraz jak przez bardzo gęstą mgłę (1) Kochani mam pytanie gdzie moge oddać/sprzedać telewizor Lg który od jakiegoś... Ruda Opracowanie logo oraz wizualizacji graficznej (2) Potrzebuję stworzenia logo oraz pewnej wizualizacji kolorystycznej,... zinor Mobilna bankowość (1) Które banki mają najbardziej zaawansowane aplikacje, jeżeli chodzi o... London
Nagranie z drona (2) Czy aby nagrywać z drona (chodzi o nagranie pewnego obiektu oraz wydarzenia... Biedronka która to? (1) W wyciągu bankowym (płatność) jest - Biedronka 4582. Jak znaleźć, który to... misia etui i szkło ochronne na samsunga s8 (1) Jakie szkło na Samsunga s8? Czy jest takie zaokrąglone? Dzięki Amelek (29) Internet od ostatnich dni mocno się poprawił! anonim Pancerny telefon (3) Cześć, poszukuję właśnie nowego smartfona i rozglądam się za takimi... tomek Czy ktoś zna się na komputerach? (3) Szukam jakiegoś dobrego ale i prostego programu do nagrywania. Miałam kiedyś... Anna Konto młodzieżowe w banku (1) Witam. Stanąłem przed wyborem konta bankowego (młodzieżowe), trochę... Sylwine Telefon na kartę czy abonament? (10) Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym w jakiej sieci i na jakich... Karolinka nękające połączenia (4) Czy jest jakiś sposób, aby zakończyć telefoniczne nękanie ofertami składanymi... Sonja Aparat do tel (1) Widziałam w zwiastunie Pani gadżet jakieś urządzenie podłączone do telefonu... akcesoria gsm (2) Hej, szukam sprawdzonego sklepu z akcesoriami do telefonów. Interesuje mnie... bag11 Reklamacja Neonet Szperk (2) Kilka miesięcy temu kupiliśmy z mężem laptopa firmy Lenovo w Neonet w Galerii... drukarka epson (2) Witam, jestem zielona w sprawach technicznych. Posiadam drukarkę epson... marta Gdzie można wywołać zdjęcia by miały format kwadratowy? (2) Gdzie można wywołać zdjęcia by miały format kwadratowy? MM Zawieszenie gry na Xbox one (2) Witam. Zakupiłam FIFA 18 na Xbox one. Nie na płytce tylko że sklepu xboxa.... Rauma7 Laptop dla studenta (8) hej hej. chcę kupić laptopa, za jakaś rozsądną cenę i zastanawiam się nad... Adam Znacie portal podobny do trojmiasto.pl dla Warszawy? (2) Jako, że praca ściągnęła mnie do Warszawy trzeba zmienić kilka swoich... Dominik