Szkolenie z program Subiekt GT (1) Szkolenie z program Subiekt GT. Czy zna ktoś ten program i mógłby udzielić... agus878 [2018] budki telefoniczne (1) Czy są gdziekolwiek w Trójmieście sprawne budki telefoniczne? Gość Stare DVD. (6) Cześć Podczas świątecznego sprzątania, natknąłem się na mój odtwarzacz DVD... piotrovvicz
Problem z kablem TV (3) Dzień dobry, Mieszkam na Chełmie w bloku należącym do Spółdzielni. Działa w... piotrovvicz Tokarz w okolicach Gdyni, który robi pojedyncze sztuki? (1) Cześć. Szukam tokarza, który wytoczy mi kilka tulejek z mosiądzu w okolicach... Jarek Czujniki do domu? (1) Cześć Wam, chcę się dowiedzieć czym kierować się przy wyborze czujnika czadu... avatore Uszkodzony laptop (14) Do wymiany wentylator, czy jest ktoś w Baninie, by się tym zajac deni Czesc wam (0) Zera ciekawego, iż nieinteligentne obwódki są osiową atrakcją marketingową.... Michalinagg Zlece podłączenie drukarki (3) Szukam kogoś kto przekieruje mi porty w routerze upc tak aby drukarka... xx Profinman Inowrocław (1) Witam, co sądzicie na temat tej firmy transportowej? A dokładnie na temat... Michał Znaki bezpieczeńśtwa, oznakowanie budynków (0) Polecam usługi firmy TDC Chwaszczyno w zakresie dostarczania i sprzedaży... Zadowolony klient banknot 500 pln (1) Hej! Czy wszystkie wpłatomaty przyjmują (już! Od lutego 8 mcy) Jaśka 3ciego... lukrecja UPC czy Orange ? (1) którego dostawce polecacie do tv i internetu domowego w Gdańsku? Tomek Antena pokojowa - brak tv (15) Czy ktoś odbiera tv na zwykłej antenie pokojowej? U mnie jest tak, że jednego... Mk Laptop - jaki kupić? (7) Hey, z racji tego, że mój laptop już ledwo "zipie" muszę sprawić... Marta Jaki kurier do Niemiec (1) Mam kilka rzeczy, które chcialbym przesłać bratu do Niemiec. Możecie polecić... evergreen Potrzebny mi dobry program antywirusowy (14) Darmowy jak najbardziej :) Tylko nie avast, jakies pomysły? stokrota15 Blackberry z30-gdzie do dostanę? (1) Witam, orientuje się ktoś może, gdzie w Trójmieście jest sklep w którym mogę... Naprawa komputera PC (1) Zleca wymianę chłodzenia w CPU w komputerze PC Jak najszybciej (Pilne)... Jan Bezpieczeństwo pracy (1) Cześć. Znacie jakiś sklep w Trójmieście z porządnymi produktami BHP?... Jan