Tort bezlaktozowy i bezglutenowy - kto robi?

witam,
poszukuję osoby, która robi torty bezlaktozowe i bezglutenowe. Jestem uczulona a niedługo mam 40-tke i na urodziny bym chętnie zamówiła.

Nata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tort bezlaktozowy i bezglutenowy - kto robi?

Cześć, mogę ci podpowiedzieć jak możesz zrobić taki "tort", ostatnio robiłam taki dla siostry.
Ułożyłam warstwami: galaretka z musem owocowym (truskawkowa z truskawkami), krem rafaello ( mleczko kokosowe, wiórki kokosa, migdały, miód, żelatyna), galaretka z musem (pomarańczowa z musem z brzoskwiń), krem rafaello.
Nam osobiście nawet tym co mogą i gluten i laktozę to smakowało.

Pozdraswiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tort bezlaktozowy i bezglutenowy - kto robi?

Bardzo Ci dziękuję za podpowiedź ale ja potrafię zrobić - tylko chciałabym nie stać w kuchni w moje urodziny ;) - chociaż raz :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tort bezlaktozowy i bezglutenowy - kto robi?

Nata skontaktuj sie na zuzak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tort bezlaktozowy i bezglutenowy - kto robi?

polecam swoje wypieki https://www.facebook.com/media/set/?set=a.931007473604045.1073741842.834446729926787&type=3
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tort bezlaktozowy i bezglutenowy - kto robi?

tortyzfantazja@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz robiłam taki tort sama. Może też spróbuj?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do kontaktu pod adres e-mail: mimiko@poczta.fm :). Domowa manufaktura wypieków bezglutenowych: w ofercie kilka ciast i torty. Z domowej produkcji wychodzą tylko produkty bezglutenowe, nie ma możliwości pomieszania się mąk na stanowisku pracy. Zapewniona jest czystość bezglutenowa i używanie tylko naturalnych produktów, nie dodajemy chemii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

urodziny w restauracji (3 odpowiedzi)

Witam. Planuję zrobić 30-te urodziny dla rodziny i paru znajomych w jakimś barze lub restauracji...