Tort na zamówienie - gdzie polecacie?

Witam,
chcialabym zamowic tort na urodziny dziecka.
Do tej pory zamawialam 2x w Czernisie i 1x w Raszczyku, tym razem chcialabym cos innego.

W tamtym roku chcialam zamowic w cukierni W-Z, ale pani obslugujaca miala tak olewatorskie podejscie ("ja nie wiem czy tak sie da, prosze zadzwonic pozniej, to moze zdaze sprawdzic, ja sie tym nie zajmuje...."), ze odpuscilam.

Jakie cukiernie polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cukiernia z pasja gdansk brzezno lozy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My od 3 lat zamawiamy torty urodzinowe dla dzieci z Sowy. W tym roku też tak będzie, tylko kwestia tego jaka postać będzie na torcie tym razem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ja tez zawsze zamawiam z Sowy. Mam gwarancje, że jest dobry.
Ostatnio na chrzest zamówiłam z takiej małej cukierni co jest za Manhattanem we Wrzeszczu (chyba sie nazywała Notociach) i był spoko ale bez szaleństwa.
Dobre opinie słyszałam o cukiernii na stogach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktorej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałam z sowy dopóki nie poznałam piekarni Rąby, no dla mnie wygrali. Mają rewelacyjne torty, nie tak bardzo syte jak wszystkie, a lekkie i pyszne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie torty w Czernisie polecasz? Bo ja się chyba tam zdecyduję na tort na urodziny dziecka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

zamawiałam zawsze z cukierni Czerniś zwykłe bez tych obrzydliwych słodkich mas ,na śmietanie lekkie już teraz nie pamiętam dokładnie jakie smaki mieliśmy ale nikt nie narzekał ,raz miałam z W-Z tort z masą w kształcie telefonu sama masa fuj reszta też nie za dobra to był jedyny tort który kupiłam z tą masą ,może ładnie to wygląda ale co do jedzenia paskudne .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam http://naslodko.eu/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tort na zamówienie - gdzie polecacie?

Polecam piekarnie Janca na worcella pyszne torty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajny opis na stronie 3 torty 1 w zelu takim 2 takim 3 takim ...zenada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze swojej strony polecam rąbę, mają mistrzowskie wypieki, od pieczywa po torty właśnie. Tylko lepiej robić na zamówienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podpinam się! Zamawiałam z Rąby i sa naprawdę świetni. Torty mają przepyszne !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

W Rąbie kupuję najlepsze pączki!Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pączki maja suche i nieswieże,blee
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tort na zamówienie - gdzie polecacie?

Cześć, jeśli tort na zamówienie to tylko od firmy: https://www.e-tort.pl/ Mega prosta opcja zamawiania - wystarczy, że wejdziesz na ich stronę, wybierzesz tort, podasz swoje preferencje żywieniowe, a oni dowiozą Ci wypiek na miejsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...