korba - :)))) (30) Kto się napije kawki - bo robię;) M25. malutka25 Zazdrosc - zadra w sercu ... (6) Witam, na watku "Miłość, zdrada, itp znów na topie" Anty napisal: "Ja... Krzychu_25 Miłość a nienawiść ??? (15) Odi et amo - Kocham i nienawidze. np. Po strasznym rozstaniu jestescie... MISIO***
dawno,dawno temu... (9) za górami ,za lasami żyła sobie księzniczka ...miała kochających ją rodziców... przyjaciółka królowej wybór magisterki (3) mam problem , w sumie jeszcze nie musze podejmowac decyzji teraz ale za rok ,... natka22 CONRADINUM (3) Siemanko! Chciałabym nawiązac kontakt z uczniami CONRADINUM! Jeśli tacy się... Paulinka HeLp SFINKS (3) Mam pytanko ... czy ktos wie co dzisiaj (piatek) jest w sfinie ??? Prosze o... MISIO*** po czterdziestce - pomocy!!! (4) Słuchaj, jednak nie mam tego adresu:( Czy mogłabyś mi go przesłać? Z góry... malutka25 TOAST (20) Hehe, widze ze niektorym spodobal sie moj 'toast algorytmiczny' (pochodzacy z... Krzychu_25 ZAUROCZENIE (16) Welcome all of you!! :) Wiecie co ... Te moje 'milosne' tematy wynikaja z... Krzychu_25 jak to zrobić? (6) .... jak tro zrobić, żeby kumpel pozostał tylko kumplem, ale przy tym się nie... juli22 Gdzie jest wiemkszy? (36) Stajc w dziwnej i nie typowej sytuacji znalazlem rozwiazanie... wyjezdzajac... Wiemkszy Miłość, zdrada, itp znów na topie (17) teraz wisi nademna lincz, ale cóż, ryzyko jest tego warte, Krzychu w jednym z... Antyspołeczny zagadka kolonijna (8) Co to jest? ...żółta kulka na kuleczce, a na kulce kulka, złoty włos jej z... juli22 pomnik olewatora (14) Ponieważ ostatnio olewator nie jest tak bardzo przydatny (co nie znaczy, że... gamrep LUZ - podstawa poczatku kazdej nowej znajomosci (6) Witam! ten post to raczej podsumowanie dwoch poprzednich watkow (o 'szukaniu... Krzychu_25 3 rodzaje kobiet (25) Wątek może wydać się nieco... kontrowersyjny... zwłaszcza Paniom... (choć po... gamrep dowody prosze (3) ile razy robiliscie sobie zdjecia do dowodu-? by w koncu byly takie... nie ok tenis (4) Ostatnio poszukuje fajnych kortow tenisowych na terenie Gdanska, jesli ktos... wenus kac i doly (9) Czy mozna po paskudnym dniu,zakonczonym samotnym wlewaniem w siebie... Manor