Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Cóż to za wspaniała firma - w ogłoszeniu oferują pracę i darmowe szkolenia . Praca na wysokiej klasy obiektach handlowych .
Czy warto tam pracować ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Daj spokoj z te praca w tej firmie Banda ktora nie zna sie na niczym Wykorzystuja ludzi Im glupszy tym lepszy mozna go orznac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Ja pracuje na pełny etat stawka 11.70 netto + 20% za godz nad liczbowe nocne stanowisko ochroniarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Jasna ścieżka kariery z bramy 1 na bramę 2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo słaba firma i zero profesjonalizmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

d*py dajesza za za ile , Ciekawe jak prezesowi to tanio , Wiecej bys w agecji zatobila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a d*py dajesz Bo na pewno tak . Premie to tylko za d*pe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Upadlas na glowke ile Ci zaplacili
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bajka Malo tego wyplaty sa po terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam jakie w jakim pan obiekcie pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam 15 zł. i 1000 od schwytania . Jest super atmosfera i za.... praca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem kobietą detektywem i mam na początku umowę zlecenie i 13,05 zł na godzinę czyli jakieś 1500 zł na rękę oraz 500 zł od schwytania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

To zarąbsta firma kasa na czas sam w nej prcuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ODRADZAM PRACĘ W UMBRELLA SECURITY.
Będąc zatrudnionym na umowę zlecenie, robiłem zazwyczaj ok. 190 godzin (zdarzało się nawet 220) i bynajmniej nie dlatego, że tego chciałem. Ciągłe naciski managerów (telefony po godz.22), żeby kogoś zastąpić nazajutrz na innym obiekcie, to była norma.
Przełożeni potrafią całkiem nieźle mamić pracowników premiami (zazwyczaj 100zł), których w późniejszym rozliczeniu nie sposób się doszukać.
Często zdarzały się sytuacje, że pracowało się 8-9 dni z rzędu po 12h, a sam znam sytuacje, że pracownicy z Bydgoszczy, uzupełniający braki w Warszawskich perfumeriach Sephora, pracowali ponad 2 tygodnie pod rząd!
Ubranie robocze, które dostaje się od nich, to koszula i krawat. Spodnie i buty wizytowe należy zakupić we własnym zakresie i nie ma co liczyć na zwrot kosztów.
Ogólnie w Umbrella Security panuje chaos i zupełny brak profesjonalizmu.
Pamiętam jak dziś, że pewna pani z kadr nie potrafiła wypełnić rubryk o zarobkach netto, potrzebnych do MOPS, i robiła to nadal błędnie, pomimo że wysłałem jej wzór poprawnego wypełnienia.
Aktualnie na perfumeriach Sephora obcięli godziny do 5-6 dziennie, ale nadal wymagają 180-190 godzin miesięcznie. Co się z tym wiąże? Całkowity brak dni wolnych w miesiącu (ja w styczniu zobaczyłem jeden dzień wolny, nie wliczając trzech króli) i podziękowałem za współpracę
Omijajcie firmę Umbrella Security szerokim łukiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Niestety nie płacą na czas zobaczymy co będzie dalej.koledzy dostali nadgodziny a resztę nie a my niedostalismy nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Ścieżka kariery z miejscówki a do miejscowki c i z powrotem .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Skoro tam pracujesz to wiesz że ponad miesiąc czeka się na wypłatę . Tak szczerze co trzeba mieć w główce by zgodzić się na wypłatę czekając ponad miesiąc od zakończonego miesiąca pracy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

nio:motto ludzie są największym kapitałem dla właścicieli 2.01.2017 a kasy za listopad na koncie nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

ja mam 10 netto w katowicach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

bylo dzwonic do dyrektora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...