Gładzie gipsowe wraz z malowaniem - potrzebny fachowiec (2) Poszukuję fachowca do wykonania gładzi gipsowych w salonie i kuchni na... rfk Szafka pod umywalkę (5) Witam, Od paru miesięcy szukamy firmy bądź fachowca, który wykonał by dla... Filip tani notariusz (17) Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie... aga Wejherowo transport przeprowadzka (4) Potrzebujemy transportu do przeprowadzki na sobotę 24 czerwca rano:... Malwina Cekolowanie i malowanie (1) Zlecę gruntowanie,cekolowanie oraz malowanie na biało w nowym budynku.... Luk Fachowiec - cegła gipsowa (5) Witam. Proszę o polecenie dobrego fachowca do położenia cegły gipsowej. Z... mart84 Certfyfikat energetyczny - mieszkanie rynek wtorny (1) Witam, czy kupując mieszkanie z rynku wtórnego sprzedający ma obowiązek... ja podłączenie AGD (5) Poszukuje elektryka, hydraulika i gazownika. Najlepiej w jednej osobie. Kasia Pilnie szukam dobrego elektryka (30) Miejsce: Sierakowice Termin: Styczeń 2010 Zlecenie polega na... neissi Wenta meble (1) Zdecydowanie nie polecam!!! podpisalismy umowe na meble do calego... Oliwia Do wykończenia mieszkania (1) Jak w tytule, potrzebujemy solidną osobę do wykończenia mieszkania. Termin... Dawid poszukuję firmy sprzątającej (65) Poszukuję lokalnej firmy sprątającej. Szukałam już w internecie, ale tam... igaa Szukam dobrego stolarza w Trójmieście (3) Witam , szukam stolarza , dobrego w rozsądnych cenach. Do zrobienia kuchnia... Tomek Obłuże- jaki internet (3) Witam Jaki internet polecacie na Obłużu ( ul. Unruga) ? mors100 szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki! (116) jak w temacie, kogos kto naprawde zrobi to dobrze i rzetelnie monika Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")? (41) Ktoś polecił mi ten salon meblowy (mebelków osobiście nie widziałam) - chcę... Agnieszka Kowalczyk Fundamenty (1) Witam, poszukuję firmy do wykonania fundamentów pod dom drewniany (miejsce... Anka Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? (8) Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby... Aga Lema Trans Gdynia (1) witam, jakie macie doświadczenia z tym serwisem samochodowym? mariusz555 okna okucia elektryczne sterowanie pilotem gdzie ? (1) okna okucia elektryczne sterowanie pilotem lub telefonem okna zwykle nie... michał
1 z 90 »