Poszukiwana firma budowlana która podejmie się budowy nieruchomości w Niemczech (1) Witam reprezentuję Niemiecką firmę która oferuję kontrakt na budowę... M.B Internet - VOLTA, proszę o opinie. (100) Witam Ktoś już ma i korzysta ? Czy dotarli już do osiedla familijnego?... Bart Hydroizolacja tarasu 10m2 - Gdynia Redłowo (2) Poszukuję rzetelnego fachowca do hydroizolacji tarasu - zerwanie istniejących... Kamila remont dachu, zerwanie i połozenie papy =>RUMIA (3) potrzebuję wyceny remontu dachu z tarasem razem 40 m2; potrzeba zerwanie... Monika Kompleksowy remont łazienki (1) Cześć, szukam dobrego, rzetelnego fachowca do remontu łazienki. Wymiana... oczki Prawnik / porada prawna - kredyt CHF 2008 (11) Witam, w Polsce organizują się ludzie ws. pozywania banków za niedozwolone... stzky Perfect Construction !! (5) NIe miła obsługa. Opoznienia w realizacjach. Błędy w zakupach. NIe polecam.... Czesław Sklepy budowlane - najtańsze (3) Witam , który sklep w Trójmieście ma najniższe ceny na materiały budowlane... Tomek Meble kuchenne na wymiar (4) Poszukuję dobrego stolarza, który wykona meble kuchenne na wymiar do mojego... Dorota trawnik , rownanie terenu (2) witam, jaka firme , polecacie na wyrownanie terenu , przygotowanie pod... karol Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (6) Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na... Karolina Schody drewniane na beton kogo polecacie - Rumia, Reda, Puck, Wejherowo i okolice? (1) Witam wszystkich. Chcę zlecić ułożenie schodów drewnianych na betonie plus... lukib Pompa ciepła i rekuperator- jaka firma? (1) Planuje rozpocząć w tym roku budowę domu. Poszukuję firmy, która zajmuje się... justicia85 Budowa domu technologia traconego szalunku (1) Witam , poszukuję firmy budowlanej która zajmuje się budową domu z technologi... WR PSEUDO FACHOWCY !!!! (2) Kompletnie nie polecam tych " mistrzów " !!! Nie wiem skąd się biorą te... Piotr cekolowanie (3) Witam mam swoja dzialnosc budowlana wykonuje cekolowanie 17zl metr malowanie 8zl solidny.budowlaniec@wp.pl Instalacja elektryczna (1) Potrzebuje w kuchni dołożyć gniazdka elektryczne. Instalacja jest stara i tu... stolarz albo ktoś kto potrafi robić w drewnie. (4) A dokładnie chodzi o zrobienie stołu na wymiar. Rozkładany bądź rozsuwany ale... Dariusz Wenta meble (2) Zdecydowanie nie polecam!!! podpisalismy umowe na meble do calego... Oliwia Wenta Meble - Dawid Wenta (2) Dzień dobry, Ostrzegam przed oszustem - firma Wenta Meble prowadzona przez... Banino
1 z 91 »