firma security - poszukiwana (12) Czy ktoś może polecić jakąś firmę security monitorującą na obszarze Banina?... ladyM Ogrzewanie gazowe Gdańsk (10) Poszukiwana sprawdzona firma,ktora zajmuje sie ogrzewaniem gazowym.... Piotr Poszukuję studenta architektury wnętrz (7) Poszukuję studenta/ki architektury wnętrz do dokonania metamorfozy... barbro74
Zabudowa do lokalu usługowego - potrzebny wykonawca (1) Witam, poszukuję wykonawcy zabudowy (lady, szafek) do salonu fryzjerskiego,... OS Zlece wykonanie podbitki (3) Zlece wykonanie podbitki 80 mb, dach spadzisty w Strzebielinie Osiedle... Graszka Odbiór Mieszkania Gdynia - firma z kamerą termowizyjną. (1) Witam Serdecznie, Czy ktoś może polecić sprawdzoną firmę do odbioru... BM_GDA mała koparka potrzebna, chcę wynająć - gdzie i za ile? (3) witam wszystkim, czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuję się gdzie i... Adam junkers euroline - szukam fachowca (2) Witam wszystkich ostatnio mam problem z piecem gazowym,potrzebuję dobrego... bolo Poszukuję adwokata, radcy prawnego poruszajacego się w prawie nieruchomości (5) Pilnie poszukuję dobrego prawnika z 3miasta znającego tematykę prawa... zdezorientowana instalacja paneli podłogowych 80m2 (6) Witam serdecznie Szukam wykonawcy instalacji paneli podłogowych w moim m.... marlena Pomalowanie frontów kuchennych - gdzie w trójmieście i okolicach (2) Witam, mam do pomalowania fronty kuchenne z litego drewna, frezowane.... Megaparatka Pomocnik na budowę/ kafelkarz pilnie poszukiwany, praca od DZIŚ! (5) Szukam pracownika fizycznego/pomocnika/kafelkarza. Praca od zaraz... PRACA! Gazownik do sprawdzenia instalacji i podłączonej płyty (5) Witam serdecznie Szukam gazownika który przyjdzie i sprawdzi instalacje... Niiki Projekt adaptacji lokalu (6) Szukam niedrogiego biura projektowego/architekta, który zrobi projekt... Paulina firma dekarska MAXBUD z Rumi - proszę o opinie (6) Proszę o opinię osób które korzystały z usług ww firmy Kinga hydraulik - kabina prysznicowa (4) Szukam hydraulika do naprawy węża pod kabina prysznicowa z Ujesciska. Ania pranie dywanu (5) Ma ktos namiary gdzie porzadnie wyprac bialy dywan? Z praniem w domu przez... ania Zabudowa szafy i kuchni (5) Witam Szukam fachowca do wykonania: -szafa szer 150, wys.260, biała... Iza Drzwi zewnetrzne i montaz z demontazem starych (5) witam szukam dobrych drzwi zewnetrznych, do mieszkania w bloku ale drzwi... ja Folia na szybę przed "wścibskim" sąsiadem (2) Ktoś może coś takiego ma, albo może polecić jakąś firmę w trójmieście, która... :-)