Koszt wykonania sofy rozkładanej (2) Witam, Gdzie mogę zamówię wykonanie sofy rozkładanej na wymiar, dł. 250 cm, . Iza stół szklany (1) Witam, poszukuje fachowca do wykonania stołu ze szklanym blatem, stół o... Iza ikonika-firma z kosakowa lub gdyni - proszę o opinie (2) czy ktokolwiek z mieszkańców trójmiasta miał okazję współpracować z tą firmą?... nemezis
Ostrzenie - gdzie w Gdańsku? (7) Witam.Nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić moje pytanie: gdzie w Gdansku... miras Szukam stolarza do zabudowy wnęki-RATY! (1) Witam, poszukuję stolarza, który zabudowałby wnękę o szerokości 212 cm i... kasia Kuchnia na wymiar - poszukuję wykonawcy (4) Witam, poszukuję wykonawcy kuchni na wymiar i jako warunek stawiam... dominik wymiana blatów i drzwiczek w zabudowanej kuchni (3) Chcę wymienić blaty i drzwiczki w zabudowanej kuchni. Zabudowę robiłam 9 lat... JudytaPAPM Zlecę wykonanie elewacji (11) Potrzebuję sprawdzonej firmy, która wykona : -klejenie + siatka -... Magda Poszukuje fachowca do remontu 2 pokoi. (4) Witam, Do remontu są dwa pokoje , wymiana podłogi ściany cekolowanie i... Raf ekipa budowlana-postawienie domu 160m plus piwnica-kto się podejmie? (4) Witam poszukuję ekipy budowlanej(nie pijaków) do postawienia domu za... Tomek rum Poszukuje solidnego stolarza do zrobienia nietypowej zabudowy (4) Witam! Jak w tytule :) Mam do zrobienia bardzo nietypową zabudowę pokoju.... M. zabudowa szafy/garderoby - jaka alternatywa dla Komandora? (10) Witam, czy możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę lub osobę zajmującą się... Gdańsk Zabudowa przedpokoju (4) Witam, Wiem że powielam temat ale nie mogę znaleźć nic konkretnego, a... malwi186 Poszukuję szklarza - pomożecie? (6) Może mi coś poradzicie. Poszukuje szklarza, który pod wymiar przygotuje... mMajaa poszukuje ekipy do generalnego remontu (19) Jak w temacie, mieszkanko 2 pokojowe, kafelki, podlogi instalacie , gladzie... Radek szukam firmy budowlanej (2) Witam.szukam jak w tytule firmy z referencjami do remontu pokoju.cekolowanie... eliza Łazienka (7) Witam. Za jakiś czas będziemy odbierać nasze mieszkanie. Chciałabym poznać... ewelinka1306 Poszukuje fachowca na przyszły tydzień. (10) Witam poszukuje fachowca na przyszły tydzień do zrobienia podwieszanego... Hubert79 Przylacze wodno kanalizacyjne (1) Witam czy posiadacie namiary na dobre firmy, które mogą wykonać przylacze... user_138537507607 Porada projektanta wnętrz (17) Orientujecie się ile może kosztować porada projektanta wnętrz. Chcę od... abcd