mycie tapicerek meblowych - mozecie polecic sprawdzona firme (2) jak w tytule szukam sprawdzonej solidnej firmy ktora czysci tapicerki mebli... Oolll czyszczenie sofy (4) Dziewczyny,mam całą sofę do wyczyszczenia,wiadomo różne plamy przez dzieci... Ania czyszczenie dywanu?????? (13) Mozecie mi polecic kogoś kto dobrze i tanio wyczyści dywan. Mam dywan shaggy... monia
nnt. Firma zajmująca się praniem/ czyszczeniem dywanów z Gdańska - kogo polecacie? (18) Drogie Forumi, Czy korzystałyście z jakiejś firmy zajmującej się praniem/... ` Silje poszukuje fachowca do oklejenia mebli w kuchni. (1) Witam, poszukuje kogoś, kto okleiłby mi meble w kuchni, jest ich niewiele.... martaski Poszukuję kogoś kto mi rozliczy Vat budowlany (1) Poszukuję kogoś kto mi rozliczy vat za remont mieszkania, mam faktury za rok... niecierpliwa22@wp.pl Wykończenie mieszkania - Rumia (27) Czy ktoś z Państwa może polecić solidną firmę zajmującą się wykańczaniem... Aleksandra zmywarka-naprawa (2) Witam Czy ktoś może poradzić jakiegoś sprawdzonego w okolicy fachowca od... olka Cyklinowanie podłóg (4) Poszukuję taniego fachowca do cyklinowania podłóg (parkiet w pokoju ok 20m).... elekmelek montaz okna balkonowego (5) witam czy ktoś może mi orientacyjnie powiedzieć, ile kosztowałby montaż okna... gosc poszukuje solidnego wykonawcy dachu (12) szukam dobrego ciesli. macie jakies namiary natali.a Szukam firmę od drzwi (2) Witam, poszukuję firmę od montażu drzwi. Niestety poprzednia firma nie kwapi... :-) stolarz - meble do pokojowe (2) poszukuję stolarza do wykonania mebli do salonu - szafka rtv , komoda i stół... astrik Hydraulik do zapowietrzonego ? kaloryfera - Gdynia (4) Witam, poszukuję fachmajstra który zna się na starych żeliwnych... Kaki Poszukuję stolarza do wykonania zabudowy (2) Witam, szukam stolarza, który wykona zabudowę w pokoju. Szukam najtańszego... maarcin kostka brukowa - ekipa do wykonania tarasu (3) Witam, czy mozecie mi polecić sprawdzoną firmę która połozy mi kostkę na... MARTA budowa domu (5) poszukuje ekipy do budowy domu "dom w rododendronach8" firmy Archon... pablo Opinie o firmie (1) Poszukuję opinii o firmie zajmującej sie projektowaniem i budowaniem hal... czarnecki kabina prysznicowa szkło lub ścianki szklane (1) Czy ktoś z Państwa może polecić speca od kabin szklanych ? Mam bardzo małą... kimik Brukarz, podwórko, kostka brukowa (2) Czy mozecie polecic SOLIDNA firme, ktora uporzadkuje podworko i ulozy kostke... szukam brukarza