Uwaga do właścicieli czworonogów

Bardzo proszę szanowne panie, panowie właściciele psów - o nie zostawianie odchodów na drogach rowerowych i chodnikach.
Czy można kawałek w bok lub gdzieś dalej pod drzewem krzakiem?
Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem, przyszła odwilż, przedwiośnie czuć, choć zdaję się jeszcze kawałek do wiosny.
Dziwne że tyle bakterii, znikąd infekcje się nie biorą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

uwaga techniczna: błotniki są konieczne, nie tylko by nie mieć brązowych... pleców od błota, ale też by nie mieć psich odchodów w zębach i toxocary w mózgu albo w oku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawa sprawa z tą kupą w zębach. Próbuję to sobie wyobrazić. Po twarzy można dostać chyba tylko od kogoś jadącego przed. Ale przecież także Twój tylny błotnik chroni Twój tyłek, ale jadący za Tobą może oberwać. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga do właścicieli czworonogów

Ostatnie zdanie jest prawdziwe, ale w kontekście całej wypowiedzi pachnie insynuacją i demagogią. Psie odchody są przyczyną wielu chorób pasożytniczych. Zakazić się można od sierści i moczu. Pdie g... Brzydko pachną i wyglądają. Po co jeszcze pisać o infekcjach, które znikąd się nie biorą. To jak z tymi bogatymi. Jak jest bogaty, to skądś te pieniądze ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

czesc
Ja mam nieco inny klopot moj piesek nie lubi rowerzystow, no nie lubi I koniec, Wszystko byloby do ogarniecia gdyby rowerzysci jezdzili tylko po sciezkach rowerowych. Sek w tym ze jezdza po chodnikach, a ze piesek ich nie lubi to ich atakuje , a ma 48 kilo wiec nie zawsze moge go utrzymac w ryzach. Prosze szanownych cyklistow o wziecie pod uwage, bo juz trzech nieco poturbowal mimo ze w kagancu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Lepiej go naucz spychać bryki z chodników albo przynajmniej odgryzać im pyski, jeżeli nie zostawiają 1,5 m pieszym.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://www.youtube.com/watch?v=9e7ojyz3we0&t=152s
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieta niestety marnuje cenny surowiec. Prezenty powinna wręczać kierowcom parkującym nielegalnie na chodnikach, trawnikach i ddrach. Albo zostawiać w okolicy wlotu powietrza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...