VECTORIUS

Proszę o informację czy ktoś pracował w firmie VECTORIUS remontowo -budowlanej (wykończeniówka) z Gdyni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: VECTORIUS

nikt nie pracował w tej firmie u Wiktora Sz. z Gdynia?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: VECTORIUS

facet oszukuje na kase
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: VECTORIUS

uczciwa firma i pod względem wykonywania pracy i wobec pracowników. Wykańczali nam dom w lato, jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy się nie skarżyli wręcz przeciwnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: VECTORIUS

a kto skarży się zleceniodawcy?!...(~Marcin79) P.Wiktor nie należy do uczciwych, obiecuje tygodniówki bez umowy co do czego o kasę trzeba się upominać a na koniec jak rezygnujesz to odejmie sobie jakąś kwotę i nie wiesz za co, więc jeśli ktoś nie pracował u niego to po co takie rzeczy piszę, a co do remontu... współczuję bo na pewno przepłaciliście ja pracuję w tym fachu o 10lat dłużej niż wspomniany Pan i pierwszy raz widziałem jak można tyle materiału zmarnować, wszystko robi o wiele dłużej metodami z zagranicy, gdzie nosił tylko płyty... a potem i tak trzeba było poprawiać. Nie zgadzał się na nasze wykonania, więc potem się poprawiało a odbiór punktu handlowego przedłużył się o ponad tydzień.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Bzdury chlopie piszesz!!! pracowalem u Wiktora i placi pieniadze na czas i premie daje sam od siebie,tylko trzeba pracowac a nie przychodzic do pracy dwa razy w tygodniu ijeszcze na kacu.Co do jakosci wykonania to podejrzewam ze jakosc przerosla Ciebie dlatego zrezygnowales.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?