Ważne! Karboksyterapia - gdzie w trójmieście?

Gdzie w Trójmieście karboksyterapia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WAŻNE! karboksyterapia - gdzie w Trójmieście?

W trójmieście nie wiem, ale wiem, że karboksyterapia jest w Tczewie w studio evita przy ul. Pomira 4. Pracują tam kosmetolodzy a w szczególności polecam panią Basię. Jest super!. Polecam wszystkim :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: WAŻNE! karboksyterapia - gdzie w Trójmieście?

Salon Estetica na Królowej Jadwigi 137 w Gdańsku. Polecam sprawdzoną Panią Anetę. Korzystam z usług salonu bardzo często. nigdy się nie zawiodłam. Teraz zaczęłam stosować karboksyterapię na twarz szyje i dekolt i jestem zachwycona.... wkrotce lekwiduje rowniez swoje pociazowe rozstepy na brzuchu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: WAŻNE! karboksyterapia - gdzie w Trójmieście?

Inspiracja Piękna ul. Piastowska 90e Gdańsk Przymorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WAŻNE! karboksyterapia - gdzie w Trójmieście?

w Gdańsku Osowej - Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej, Eurydyki 9 lok 5, tel. 695 702 158, polecam -czysto, bezpiecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również uczęszczam do Gabinetu estetica. Od wielu lat korzystam z usług. Zrobiłam 10 zabiegów karbo. skóra jest znacznie jędrniejsza. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WAŻNE! karboksyterapia - gdzie w Trójmieście?

Polecam gabinet kosmetologii estetycznej Innovea w Gdyni.
Kosmetolog pani Małgosia udziela darmowych dermokonsultacji i obdarza fachową i profesionałna opieką. Nr 668 428 260
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WAŻNE! karboksyterapia - gdzie w Trójmieście?

W Gdyni w Klinice Mediderm. Tam zabiegi wykonuje lekarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WAŻNE! karboksyterapia - gdzie w Trójmieście?

Polecam MOMENTS DAY SPA na Myśliwkiej. Nowe miejsce. Korzystałam z karbo w innym miejscu wcześniej, teraz chodze do Moments. Kosmetyczki bardzo deliokatne i fachowe. Polecam naprawdę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WAŻNE! karboksyterapia - gdzie w Trójmieście?

W Moments DAY SPA na Morenie. Sprawdziłam i polecam. Po serii 5 widziałam już efekty. Cienie pod oczami znacznie bledsze a i zmarszczek mniej. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WAŻNE! karboksyterapia - gdzie w Trójmieście?

Studio Urody Maria Galland gdansk osowa wegi22 603217604 polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ważne! Karboksyterapia - gdzie w trójmieście?

W gdyni na fikakowie jest nowy salon na szefki i z tego co znajoma mówiła tanio robią i dobrze bo efekty widziała szybko .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ważne! Karboksyterapia - gdzie w trójmieście?

Ja robiłam na przymorzu w gabinecie Viola Studio i jestem zachwycona :) po zabiegu na twarz, szyję i dekolt zdecydowałam się też na ramiona, dlonie i brzuch. Pani Viola potrafi dobrze doradzić więc POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ważne! Karboksyterapia - gdzie w trójmieście?

Moments day spa na Myśliwskiej. Fajne miejsce i mają dobre ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ważne! Karboksyterapia - gdzie w trójmieście?

w Salonie Central Look Gdańsk Morena Piecewska 35. http://www.centrallook.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ważne! Karboksyterapia - gdzie w trójmieście?

POLECAM KARBOKSYTERAPIĘ w gabinecie Metamorfozy Morena na gdańskiej Morenie. Super efekty - jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że tak mi się rozjaśnią blizny po ciąży. U mnie cienie po oczami rozjaśniły sie juz po pierwszym razie. To jest rewelacyjny zabieg !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ważne! Karboksyterapia - gdzie w trójmieście?

W Rumi mają maszynę, która nie jest tylko pistolecikiem do mezoterapii: http://studio-urody.com.pl/karboksyterapia.htm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się i do tego gaz jest podgrzewany, a czytałam, że to ważne, bo mniej boli. Sama korzystałam na brzuch i efekt jest widoczny, więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam wiele miejsc, ale moim ostatnim odkryciem jest gabinet na Morenie. Absolutnie mogę polecić zabieg karboksyterapii, który daje u mnie najlepsze efekty, oto ich strona: http://metamorfozymorena.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

LaserDelux w Gdyni i w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja karboksyterapię wykonałam w clinica cosmetologica, 10 zabiegów w okresie 2,5 miesiąca wystarczyło, żeby sylwetka wróciła do tej sprzed ciąży :) dobrze, że są takie zabiegi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja najbardziej polecam ten salon medycyny estetycznej https://www.miu.com.pl/ jest naprawdę świetny. Bardzo szybko wróciłam do sylwetki, którą miałam przed ciążą, a ja jeszcze miałam cesarkę także to też był lekki problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sklep Valetta.pl opinie (1542 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...