Wędkowanie początki..?

Witam, poszukuję w okolicy miejsca typu agroturystyka ,gdzie można z synem/rodziną, łapać ryby wędkować, wykupić pozwolenie na dzień/weekend/wędki ... nie chodzi o ryby ale o emocje ..

Ktoś podpowie, opowie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli marzy Ci się kilkudniowy wypad "rybny", polecam Tleń.
Sam co prawda nie łowię, ale nigdzie indziej się tak nie obżarłem rybami z okolicznych wód.
Są prywatne łowiska. Na ile się orientuję, to płacisz za kg złowionej ryby.
No i okolica jest bajeczna. Szczególnie z perspektywy kajaka :)

A jeśli chcesz "na szybko", na parę godzin, żeby zaszczepić bakcyla Młodemu, rzuć okiem na trójmiejskie zbiorniki retencyjne.
Nie powiem Ci, czy wszystkie... ale ten, który mijam praktycznie codziennie (Małomiejska x Platynowa) ma tabliczkę z informacją o zarybieniu przez PZW i nr telefonu, gdzie zagadać w sprawie legalnego połowu.
Na ile pamiętam (wiesz.. demencja starcza...) to ten przy psychiatryku na Srebrzysku też miał takie info o sztucznym zarybieniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jeżdżę nad jezioro Krążno na Kaszubach. Prywatne jezioro z hodowlą karpia. Wykupujesz swoje miejsce rozkładasz namiot i masz ekstra weekend. Można też wypożyczyć kemping czy pokój. Między stanowiskami są spore odległości dzięki czemu masz ciszę i spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wspominałem powyżej, wędkarz ze mnie żaden.
Kiedyś znajomy mnie poprosił, żebym w ramach relaksu odrybił mu nieco jego staw hodowlany.
I powiem Ci, że żadna to atrakcja, kiedy rzucasz.. i masz, jeszcze zanim żyłka zatonie.

A weź potem przerób te kurduple. Na żadną kobietę liczyć nie możesz. Każda Cię zabije na ich widok :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aaa.. coś mi się przypomniało.
W Szymbarku mają stawik hodowlany.
Sam se łowisz rybkę na grilla, który stoi obok.
Atrakcja jak dla mnie taka se, ale Młody przynajmniej się nie zanudzi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a nie lepiej o takie rzeczy zapytać na forum wędkarskim? Tam na pewno znaleźliby się specjaliści w tym zakresie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, dzięki za podpowiedzi, zapytam w najbliższym sklepie wędkarskim..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę poszukałam i największe zaufanie wzbudziła u mnie oferta na https://www.perchshop.com/ i myślę, że tam powinieneś znaleźć wszystko to, czego potrzebujesz. Oferta jest bogata, ceny przystępne więc myślę, że dalej szukać nie musisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli z wędkarstwa lubisz karpiowanie to polecam Ci również sklep https://www.rockworld.pl/ . Od wędek, aż po łódki, znajdziesz tam wszystko. Poza tym mają dobry wybór kulek proteinowych a jak dla mnie to najlepsza przynęta, ryby biorą jak szalone ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Jeśli z wędkarstwa lubisz karpiowanie...

A jeśli ktoś lubi sumowanie albo śledzenie? ;>
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. Ja mam takie pytanie. Czy ktoś z Was łowi zimą ? Jeśli tak, to gdzie najczęściej jeździcie ? Gdzie najczęściej kupujecie popper ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...