Wejherowo opinie

Hej, możecie podzielić się opiniami, jak się mieszka w Wejherowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszka sie fajnie dla tych, co ze wsi jest naprawde OK !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podoba mi się jego klimat. Nie lubię po prostu dużych miast, a Wejherowo nie jest brzydkie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda dla tych co ze wsi to jest ok . Ja sie tam dusiłam - z każdej strony słychać widać że Ci wszyscy ludzie są ze wsi (mi to nie odpowiadało , ale jak Tobie się podoba to czemu nie :))Mam rodzine w tamtych stronach i czasami wydaje mi się że są z innego świata :D.
Mieszkam w Gdańsku i do Wejherowa bym nie powróciła :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

De gustibus non disputandum est !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

-ale o co chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiem,ze nic nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

-chodzi o to, ze jednemu podoba sie Kasia,a drugiemu Marysia .... innemu natomiast Mateuszek :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"De gustibus non disputandum est " o gustach sie nie dyskutuje....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ze wsi? Nie obrażaj ludzi. Nie każdy lubi wielkie miasta. Tam dopiero jest wieśniaków co uważają się za mieszczuchów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jan - przewrazliwiony jestes ! Nikt tu nie krytykuje mieszkancow wsi. Wrecz przeciwnie : wielu im zazdrosci :

1° Spokoju.
2° Czystego powietrza.
3° Zycia bez stressu i gonitwy à la kolowrotek dla chomika.
4° Dobrej jakosci jedzonka.
5° Bliskosci lasu, jeziorka i przestrzeni do wypuszczenia dzikiej zwierzyny (czytaj : dzieciakow).
6° Sasiadow, ktorzy maja czas na pogaduchy.
7° itd. ,itp. , etc.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z zazdrością, to trochę przesadziłeś/aś, szczególnie pkt. 6, ... chociaż ?
Na wsi nie mógłbym mieszkać. Z dala od cywilizacji (czyt. miasta) mógłbym spędzić najwyżej 2 tygodnie urlopu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkańcy wsi mają w większości "moralność Pani Dulskiej". Mieszkańcy miasta są większości anonimowi, więc mogą być sobą. Nie lubię nikogo udawać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Moralnosc pani Dulskiej" - piszesz ? .... No to wobec tego taki np. Sopot tez jest wioska ! Bo plotkarzy, podgladania sasiadow zza firanki, obgadywania o wszystko i o nic, falszywych "dobrych sasiadow" tam z a t r z e s e n i e !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego nie zazdroszczę sąsiadów mających czas na pogaduchy ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

moralność pani Dulskiej w obecnych czasach? przecież teraz każdy wrzuca w internet wszystko co się da, swój goły zad, nowy ciuch, kochanka itd byle zaistnieć a po kiego są te wszystkie portale społecznościowe?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkając w dużym mieście na ulicy jestem anonimowy. Na wsi jest to nie możliwe. Na prawdę nie zauważasz różnicy?
Każdy, to jednak nie to samo, co większość.
Portale społecznościowe powiadasz ... fakt internet dotarł również pod strzechy, poszerzając możliwości komunikacji między wsią i miastem. Można poudawać, ... globalnie ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ubawiłam się przednio...
Szczególnie tą pierdą o "anonimowości".
Hłeh..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ludzie.... Na forum wrocila Lukrecjaaaaaaaaaaaaaaa ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z Tobą w 100%! :) Cała prawda o życiu w mieście. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Wejherowie jest duza "malamiasteczkowosc" jest to specjalny twor ktory wystepuje w takich miejscowosciach - ludzie niby mieszkaja w miescie ale zachowanie maja jak ze wsi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Rejkojmia i ubezpieczenie (3 odpowiedzi)

Witam , pół roku temu kupiłem mieszkanie i wychodzi mi wilgoć. Izolacja fundamentu jest źle...

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...