Weterynarz TOMASZ SUJKOWSKI

Od prawie urodzenia czyli 65 lat mam kontakty z lekarzami wetrynarii. U każdego nawet wypisanie recepty już w trakcie leczenia płaci się za wizytę. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że Tomasz Sujkowski jest wyjątkiem,(bardzo dobry weterynarz no i przede wszystkim człowiek) który pozwala jeszcze wierzyć w ludzi!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się z dobrą opinią o wet.Tomaszu Sujkowskim.Wielka empatia do zwierzaków do ludzi zresztą też.Zupełny brak pazerności dotyczący opłat za usługi.Dobro i pomoc zwierzętom jest piorytetem dla tego lekarza.Bardzo z moim Shiro jesteśmy wdzięczni za profesjonalną opiekę i dobre serce Pana Sujkowskiego. Życzymy dalszej owocnej pracy i zadowolenia z uzdrawiania pacjentów.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry lekarz a przede wszystkim uczciwy .Powiedział mi prawdę o stanie mojego kota a w przychodni na ul.Cechowej sztucznie podtrzymywali cierpiące zwierzę przy życiu aby jak najwięcej zarobić .....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niewielu jest takich ludzi. Potwierdzam i przyłączam się do życzeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marta Z
Wspaniały człowiek lekarz z powołania. Kieruje się zdrowiem czworonoga a nie nominałem na banknocie. Takich ludzi już nie ma.
Serdeczne życzenia panie Doktorze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widać rodzina Tomasz sie pojawiła hahha Ja jako brat Tomasza, oraz za obiecane mi 0.7 wodeczki za ten wpis, również uważam , że takicvh trzech jak sam jeden Tomasz nie ma siedmiu. a teraz ide z bratem Tomaszem pić wodeczke.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Jak wydać własną książke (4 odpowiedzi)

Jestem w trakcie pisania, w zasadzie aktualnie już na ukończeniu. Czy macie jakieś porady jak...

System CRM w firmie (94 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

Białe tango (242 odpowiedzi)

Pan mi nie odmówi Panie Redziński (?) Ćwiczenie czyni mistrza. http://youtu.be/c3_NntYhzV4