Wieczni poszukiwacze pracownika

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się nie udało (!!!) co znaczyć może, że taki pracodawca albo jaja sobie robi albo przekrętacz (nowi i nowi pracownicy lub po prostu wyrobił sobie już "renomę"):
TARANKO PRACOWNIK MAGAZYNU - http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/pracownik-magazynu-ogl9513424.html
GRUPA ARKTYKA - WPROWADZANIE DANYCH - http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/wprowadzanie-danych-ogl9513256.html
SECURITY SERVICE - http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/instalator-systemow-alarmowych-ogl9513226.html
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4

Siemka, jeśli myślisz o pracy jako hostessa, to na https://hostessy-agencja.pl/praca/ znajdziesz coś dla siebie. Ja tam pracowałam i była to super decyzja. Dobre warunki i miła atmosfera gwarantowane!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczni poszukiwacze pracownika

Polecam K2 Dystrybucje ze względu na konkurencyjne zarobki i system premiowy. To dodatkowa motywacja do ciężkiej pracy i osiągania lepszych wyników
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wklejam opinie z innego forum: Zdecydowanie odradzam prace w tym miejscu. Dyrektor szkoły zatrudnia młode dziewczyny, licząc na ich naiwność i niewiedzę. Umowa zlecenie, która dają do podpisania, jest sformułowana tak, ze po podpisaniu jej możemy zostać obciążeni finansowo za prawie wszystko. Dyrektor ma zerowy szacunek do pracowników. Potrafi obrażać, szydzić, oczekując przy tym oddania pracy w 100%. Niby pracujesz 16-19, ale prywatny telefon dzwoni od samego rana, wiec w pracy jesteś tak naprawdę cały dzień.
Wszystkie negatywne komentarze na tej stronie są usuwane, ale w ciągu mojej kilkumiesięcznej pracy w tej szkole, pracownicy zmieniali się średnio co 2 dni. Płacz, bol żołądka był na porządku dziennym. Świadczy to tylko i wyłącznie o pracodawcy, który sam przy pracownikach mówi, ze pracownik przychodzi i odchodzi, dlatego o nich nie dba.
Pracownicy są wykorzystywani do krzywych akcji, bez ich wiedzy oczywiście. Numer prywatny bez pytania jest udostępniany wszystkim pracownikom. Podczas zwolnienia lekarskiego, dostawałam SMSy od dyrektora, z pytaniem czy przyjdę w trakcie trwania zwolnienia do pracy.
System, na którym opiera się cała firma, jest jednym wielkim bałaganem przez co Praca jest ciężka i chaotyczna. Powstaje przez to wiele problemów i błędów, za co oczywiście dostaje się pracownikom.
Po złożeniu wypowiedzenia można spodziewać się nieotrzymania ostatniej wypłaty. Po zwróceniu uwagi, dostaje się odpowiedz, ze przez nasza winę szkoła poniosła szkody i jest to kara finansowa. Po prostu zabierają ostatnia wypłatę- bez uprzedzenia, bez pisma. Dopiero po wysłaniu do szkoły ponaglenia do zapłaty, dostaje się pieniądze na konto.
Wstyd i hańba. Ktoś zdecydowanie powinien wziac się za te firmę.
Jestem pewna, ze komentarz ten zostanie niedługo usunięty, wiec bede tu zaglądać i na nowo wstawiać te opinie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się i podpowiadam, że Ambit "zjednoczył się" z English unlimited, czyli wykupił ich :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam, szkoły językowe Ambit praca opinia to wieczny poszukiwacz pracowników, nie ma tam nikogo na stałe a ogłoszenia widzę te same od ponad trzech lat. Zastanów się czy chcesz sprawdzać na sobie o co tam chodzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo nie polecam Szkoły Językowej AMBIT, rotacja przeogromna. Najgorsza pani dyrektor: Niskie kompetencje, za to wybujałe ego. Wiecznie używany argument, że " jest dyrektorem szkoły i nie ma czasu rozmawiać ze zwykłym lektorem". Życzę powodzenia, bo będzie potrzebne, z takim podejściem do pracowników.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tą ochroną nie masz racji. Te firmy tzw. ochroniarskie nie sa po to żeby dbać o bezpieczeństwo kogokolwiek. One są wynajmowane bo prawo tego wymaga. Ochroniarz w Markecie ma dzwonić po policje jak coś sie dzieje a nie wyciagać AK47 i wymierzac sprawiedliwość złodzijom sklepowym. To są firmy teoretyczne tak samo jak ludzie w nich zatrudnieni. Firmy które generują koszta podatkowe dla innych firm. Nikt mi nie wmówi że osoba z grupą inwalidzką jest wykwalifikowanym pracownikiem ochrony. Kwit może i ma ale tak samo teoretyczny jak jego kwalifikacje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tym rynkiem pracy to wygląda tak jak podam na własnym przykładzie . Jestem z pokolenia 50+ i i zakładam swoją aktywność zawodową jeszcze na poziomie min.10 lat . Od roku poszukuję pracy z, a w swojej ofercie wyraźnie przedstawiłem warunki . Umowa o pracę , pełen etat , jedna zmiana , praca stacjonarna , świadczenie urlopowe , chorobowe - słowem pełne ubezpieczenie . Tymczasem dostaje propozycje pracy na budowach całej Polski w delegacjach , umowa-zlecenie , o dzieło . Najśmieszniejsze są propozycje typu : doradca klienta , opiekun klienta , call center , sprzedawca w dziale sprzedaży , promotor marki i Bóg wie jeszcze jakie za chwilę wymyślą jeszcze określenia na zwykłego przedstawiciela handlowego , który będzie naganiał klientów dla firmy . I wszędzie te same regułki : miła atmosfera , fajny zgrany zespół , benefity typu karta Multisport i tym podobne bzdury . Widać tu jakie tu pracodawcy mają podejście do swojego przyszłego pracownika . Zero szacunku albo kłania się tu czytanie ze zrozumieniem . Wszędzie szukają studentów albo osób z orzeczeniem . Popatrzcie na te wszystkie firmy ochroniarskie . Branża szacuje ją na ok. 200 tys zatrudnionych . Większość z orzeczeniem ) . Już widzę 50-letnią Panią z II grupą inwalidzką jak szarpie się i obezwładnia niczym Steven Seagal wyrośniętego 20-latka , powala go na ziemię i zakuwa w kajdany . Tak naprawdę takiej prawdziwej pracy gdzie trzeba coś wyprodukować , zapakować , sprzedać - jest na naszym rynku niewiele . Przecież nie wszyscy na tej ziemi muszą pracować w biurach . Dlaczego od miesięcy nie ma chętnych do pracy w McDonaldzie za moim zdaniem przyzwoite pieniądze 2950 zł na nocną zmianę ? Odpowiedź jest prosta . Jest tam tyle obowiązków , że pracownik nie ma szans aby się z nich wywiązać . Posprzątanie sali konsumpcyjnej , sanitariatów , całej kuchni ze sprzętem i jeszcze teren zewnętrzny !!!!! Głupich szukają . Jeżeli ktoś na starcie proponuję 10 zł netto za godzinę pracy , to z góry wiem , że w takiej firmie będą kłopoty z wypłatą , terminami , formalnościami , itp; i nawet nie czytam do końca takiego ogłoszenia .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam :) tak się składa ze jestem mężem kobiety , która pracowała w tej Piekarni. I niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o ludziach pracujących w tej śmiesznej firmie. Jeśli szukacie pracy to możecie mi wierzyć , że w każdym jednym zakładzie pracy ludzie mają więcej szacunku niż w tej piekarni bo tutaj pracownik jest nikim. Najwięcej ludzi zwalnia się z powodu pani B.K. i to ona też czuje się szefową tej firmy .Pani B.K.pracowników traktuje jak śmieci.Osobiście bardzo się ciesze że moja żona już tam nie pracuje. Mogę tylko współczuć tym wszystkim biednym ludziom pracującym w tej firmie. a jeśli chodzi o szefostwo to współczuje im że mają takiego pracownika jak Pani B.K, która naprawdę bardzo szkodzi wizerunkowi tej firmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

TO dziwne wiesz NO
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od pół roku poszukiwany pracownik biurowy z pensją do 5000 zł Gdańsk Przymorze. I to chodzi na rożnych portalach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma CAR NET, CARNET wypozyczalnia samochodow z Gdyni szukają "jelenia" do pracy 8h + dyżur do 23:00 praca dla osoby która nie ma życia. Jakiś wytatuowany gościu opowiada bajki na rozmowie.
Zwykła umowa zlecenie i nic więcej

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/agent-wynajmuflotowiec-ogl60702804.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga na to ogłoszenie - byłem, pracowałem, szefostwo traktuję ludzi jak śmieci, poniżanie na każdym kroku, nie wiem jak tego typu ludzie mogą zarządzać przedszkolem, ale niestety...Żadnej empatii, tylko zysk....

"Wymagania:Poszukujemy osoby pracowitej do pomocy w kuchni przedszkolnej w Gdańsku - dzielnica Karczemki

Obowiązki:Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-12.00; Główne obowiązki to zmywanie naczyń.
Oferujemy:Stałą pracę w miłym zespole " Magda
artatelier@autograf.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam moze tutaj ktos bedzie cos wiedział o firmie lodmor w Gdansku.
Stanowisko kierowca kat B
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Leroy Merlin ul. Szczęśliwa Gdańsk - wiecznie szukają, nie odpowiadają na telefony, maile, nie odpowiadają w żadnym wypadku...Chyba trzeba mieć kogoś znajomego, aby się dostać, bo nie wiem na jakiej podstawie ludzie tam się zatrudniaja ?

Orange czyt. agencje takie jak Leasing Team, Work Service, Wadwicz - ciągle szukają, bo bardzo szybko ludzie się zwalniają z uwagi na to, że tolerowane i nagradzane jest plotkarstwo, podpieprzanie jednego na drugiego do liderów, ludzie pracują za grosze, a mimo to żadnych zasad, honoru, uważajcie na te agencje i pracę dla "cudownej pomarańczy", przekonałem się na własnej skórze czym jest korporacja...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupi jesteś i tyle, pracuje w firmie która sprzedaje... g*** cię obchodzi co, za granicę czyli zajmuje się importem, słyszałeś w swoim życiu kiedyś takie długie słowo? Jedyny warunek jaki musiałem spełnić to posługiwanie się j. angielskim, to coś czego od ciebie w Biedronce raczej nie będą wymagać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawe co to za stanowisko. Pewnie jakieś proste typu przeładowanie towarów lub obsługa klienta. Na takie to nikt poleca :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedyś moja koleżanka pracowała na stacji Shell po 3m-cach ją zwolnili, nie wiedziała dlaczego. Po jakimś czasie spotkała swojego kierownika i wdała się z nim w dyskusję. Kierownik powiedział jej że to decyzja odgórna a by zwalniać wszystkich po 3 m-cach bo według polityki firmy 3 m-ce to wystarczający czas na to aby pracownik dowiedział się jak okradać stację i kręcić lody na boku a do tego nie chcieli dopuścić. Fakt że był to już lata temu, ale wciąż jakże aktualne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój kolega tam robi ale zatrudniony po znajomości , podlizał się tam sporo i dostał się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś Vila Max była rzetelną firmą z którą aż miło było współpracować...ale od pewnego czasu ..cóż...porażka i brak słów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?