Wizażystka renata Boroszko

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
jakie macie opinie na temat tej wiżażystki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wizażystka renata Boroszko

hejka polecam serdecznie Renate. Super dziewczyna, ktora zna sie swietnie na rzeczy i bez problemu doradzi. Ja mialam slub 9 maja i korzystalam z jej uslug. Bylam bardzo zadowolona a musze dodac, ze zadko sie maluje,wiec balam sie tego,ze bede wygladac jak lalka:PPPPP. Dziewczyna po rozmowie ze mna wiedziala jak zrobic makijaz. Dojezdza do domu. Goraco polecam naprawde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wizażystka renata Boroszko

poprosze o namiary :) mail w profilu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wizażystka renata Boroszko

Również poprosze o namiary :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wizażystka renata Boroszko

Wszystkie zainteresowane Panie zapraszam na moją stronę:
www.ren-wizaz.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wizażystka renata Boroszko

Podbijam temat, miałam z Panią Renatą próbny na ślub i absolutnie polecam! Przepięknie maluje, słucha sugestii a makijaż trzymał się bardzo długo. Bardzo pozytywnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wizażystka renata Boroszko

Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona :) Pozdrawiam i do zobaczenia w dniu ślubu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wizażystka Alicja Stepokura

Ja polecam wizażystkę Alicję Stepokura, pięknie maluje, ma ogromny talent!! Polecam z ręką na sercu, makijaż trwały i zapiera dech w piersiach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Renate z całego serca! Będę ją polecać każdej przyszłej Pannie Młodej i nie tylko! Malowała mnie i moje koleżanki już kilka razy, a nawet w dniu mojego ślubu nie mogło jej zabraknąć :) Wyczarowała piękny makijaż, który trzymał się przez całą noc i jeszcze dłużej ;) Nawet moją mame odmieniła w dniu ślubu :)
Renata wykonuje makijaże z pasji, wie co robi i robi to bardzo dobrze :) Posiada profesjonalne kosmetyki, przed makijażem próbnym przeprowadza z Tobą dokładny wywiad, więc wszystko zgrywa idealną całość i masz pewność, że żaden kosmetyk Ciebie nie uczuli bo Renata dopasowuje każdy kosmetyk do Twojej cery. Nie maluje byle czym, a nawet da dobre porady przed ślubem, żeby cera miała sie jeszcze lepiej ;)

Polecam, polecam polecam! Na pewno będziecie w 100% zadowolone :)

Stała klientka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Kusocińskiego (13 odpowiedzi)

Morena to dzielnica ceniona za dogodną infrastrukturę, szeroką ofertę handlową, edukacyjną i...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...