Wódka "Chrobry".

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z wódką "Chrobry"? Polecacie, odradzacie? Zaobserwowaliście jakieś szczególne skutki uboczne picia tej wódki? ;) W smaku względna? (o ile wódka w ogóle może smakować :P). Razem z moim narzeczonym jesteśmy abstynentami, zatem zakup wódki weselnej musimy oprzeć jedynie na opiniach innych, stąd zwracam się do Was o "pomoc" :)

I może jeszcze napiszę tak: lepszy Chrobry czy Krupnik? :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wódka

Chrobry lepszy :)
my z narzeczonym tez nie pijemy, ale zrobiliśmy rekonesans po znajomych i rodzinie i Chrobry zdecydowanie zwyciężył. Niestety można dostać go tylko w Biedronce, ale umówiliśmy się w jednej Biedronce i za dwa dni było już do odbioru 100 butelek czystej, więc problemu nie ma :) warto przy zakupie zwrócić uwagę, że ma być czysta, a nie smakowa :)
ja ogólnie polecam - skoro smakowała mojemu tacie to musi być dobra, a skutków ubocznych nie ma większych niż przy innych wódkach...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wódka

Puchatkowa, a po jakiej cenie udało Ci się go dostać? O ile oczywiście mogę zapytać :)

My jesteśmy na etapie zbierania opinii, ale tak jak Krupnika pili prawie wszyscy (i zdania są podzielone), tak Chrobrego znało i piło naprawdę niewiele osób... Mój tato zachwala Chrobrego, ale jeszcze 3 m-ce temu smakował mu Krupnik, więc staje się mało wiarygodnym źródłem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

Niestety Biedronka nie spuściła z ceny ani grosza i sprzedaje tak jak jest w sklepie - czyli coś niecałe 20 zł (19,80 chyba :)).
Poza tym butelka Chrobrego robi duże wrażenie...- jest ładna jak na butelkę od wódzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

Butelka ładna- fakt :) Choć w sumie to akurat nam specjalnie nie robi- butelka to butelka ;) Grunt, żeby gości nie wykrzywiało, gdy będą pili ;) Cenowo chcielibyśmy zmieścić się w 20zł/0.5l, więc tak na granicy by się akurat mieścił.. Choć gdybyśmy Krupnika kupowali to myślę, że za te 17zł już byśmy spokojnie wyhaczyli, więc dlatego zbieramy opinie, bo skoro nie ma specjalnej różnicy to po co przepłacać :) Choć i tak przede wszystkim zależy nam na tym, aby smakowało... Nawet, gdyby te kilka stówek miało wyjść drożej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

W Afroalko Krupnik mają poniżej 16 zł.
Aż dziwne się wydaje, czy to na pewno oryginalny alkohol?
Wszystkie ceny są tam niskie w porównaniu nawet z marketami.
Ktoś wie czemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

Krupnik??? Najgorszy badziew jaki ostatnio spożywalem!
Wystarczy w miedzyczasie wypic innej wódki dla porownania smaku, żeby juz do Krupnika nie wracać.
Cena mowi sama za siebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

Rewelacja ,polska -finlandia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

Puchatkowa, a tak mnie naszło jeszcze jedno pytanie- istnieje możliwość zwrotu niewykorzystanych butelek w Biedronce?
A, i czy Chrobry jest z dozownikiem czy bez?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

Chrobry ma dozownik.

Nie pytaliśmy o możliwość zwrotu niewykorzystanych butelek, bo go nie przewidujemy :) więc niestety nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

Polecam wódkę Chrobry. Piszecie, żeście abstynenty. ja jestem koneserem i śmiało moge polecić tę wódkę. Krupnik się nie umywa. Mimo, że jest trochę tańszy to walory smakowe ustępują Chrobremu o wiele poziomów. Do tego przy Chrobrym mamy ładną designerską butelkę z dozownikiem. Po zmrożeniu taka flaszka prezentuje się elegancko na weselnym stoliku. Dzisiaj zakupiłem 5 butelek tego trunku dla gości na urodziny dziecka. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

Bardzo mi smakuje wódka chrobry,ale o smaku żurawinowym -polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

A tam ;) najlepsza czysta, a nie jakaś chemicznie smakowa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wódka

Gdzie kupiłeś miro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

biedronka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba rozróżnić poprzedni Chrobry i obecny to dwie różne sprawy. Poprzedni z biało-złotą etykietą bardzo dobry. To już historia. Obecny z ciemną etykietą do bani. Więcej nie kupię.
Cwaniaczki kombinują jak zwykle. Na początku bardzo dobry produkt, a później "jedziem z koksem". Te numery nie zemną.
Nie będę uzasadniał bo szkoda czasu dla tego typu bussinesu! Bye...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...