Wspólna jazda

Siemanko,
Jest ktoś chętny do wspólnych wypadów na bezdroża w Gdańsku poćwiczyć jazde na MTB ? ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj.
Warto zostawić jakiś kontakt, to może ktoś by się znalazł.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspólna jazda

Ja chętnie ale na FatBike śmigam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To niemożliwe, na FatBike nie można śmigać... co najwyżej toczyć :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idzie ost. 50km wpadło śr . prędkość 16 km/h szału niema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro przyjemności z prędkości nie ma, a śnieg w Trójmieście bywa parę dni w roku, to po co kupować jako jedyny rower fatbajka? Wyłącznie na plażę? Odcinamy się od TPK, szosy i ddrów dla wątpliwego szyku? Ja bym sobie fata kupił jako 5, albo i 7 rower, choć zrozumiałbym kogoś kto by go wziął jak trzeci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj w lesie jechałem przez bagno, ale dałem radę na 2,25".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj dałem radę po płytach meba na 1", ale za każdym razem to koszmarne przeżycie. Ale po lesie się zdarza do kilku kilometrów i nie ma problemu, choć oczywiście na 1,75 przyjemniej i efektywniej. Nie mówię, że nie można czasem pojechać po nawierzchni odbiegającej od przeznaczenia roweru, ale dobrze jest, gdy rower jeździ głównie w zgodzie ze swoim typem. Jak się ma jeden rower, to warto się zastanowić po czym masz zamiar jeździć najczęściej i po czym w drugiej kolejności. Jak masz rowerów 7, to bierzesz ten najbardziej pasujący do bieżącej wycieczki. Dlatego fat wydaje się dziwaczną ekstrawagancją, z wyjątkiem zapalonych plażo i śniegocyklistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj mi się śniło, że jadę po piachu ale to był śnieg. Nie zwróciłem uwagi na rower i opony :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No pewnie. Piacho- błoto- i śniegocyklistom polecam psa. Ale uwaga: jest to rozwiązanie droższe niż fatbike, szczególnie w eksploatacji :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślałem, że fatbajki wtranżalają surową wołowinę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...