Wygrałem w totolotka 36 mln.

witam. stałem się szczęśliwym nabywcą 36 mln ... jako jedyny w Polsce. Nie będę spać chyba przez miesiąc :D :D :D :D
jako iż nie narzekam na swój status, postanowiłem podzielić się trochę tą wygraną.
Opiszcie co byście chcieli (pomóc w kupnie mieszkania, auto, konsolę itp.) ale muszą być użyte odpowiednie argumenty :)
Wszystkich hejterów pozdrawiam, na cele dobroczynne również przekażę odpowiednie pieniądze.
nie liczy się kto 1. ten lepszy, tylko chcę pomóc tym, którzy naprawdę potrzebuję pomocy.
Do dzieła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za pozdrowienia ;]

Albo jesteś głupkiem.... albo idiotą ;)

Jeśli to prowokacja, to beznadziejnie głupia.
Jeśli rzeczywiście wygrałeś, to jesteś idiotą, chwaląc się tym publicznie i licząc na anonimowość Sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BTW:

36.700+.... najwyższa wygrana w historii per capita. Jeszcze nie podają oficjalnie w której kolekturze padła, zatem trudno zweryfikować, gdzie mieszka szcześciarz.

Ale też wygrałem :) I to dwa razy :D
Najpierw piątkę!!!! zupełnym fuksem...
Wlazłem na stronę i podałem losowy zestaw liczb, żeby wygrane się wyświetliły. I wyszła mi piątka w Plusie :D
Potem wpisałem zestaw z mojego kuponu.
Niestety... piątki nie było. Tylko trójka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha już widzę, jak rozdajesz te pieniądze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co na prezent na Dzień Babci i Dziadka? (122 odpowiedzi)

Poszukuję pomysłów. Jestem mamą dzieci w wieku 3latka i 5m-cy.

prezent dla chłopaka ma 24 lata help! (92 odpowiedzi)

hej szukam prezentu na święta dla chłopaka i niewiem co mu kupić lubi samochody ale niema...

Co dla Mamy na Dzień Mamy? (4 odpowiedzi)

zastanawiam się jaki prezent można sprawić Mamie na Dzień Mamy 26 maja?....nie mam zupełnie...