Wywolywanie porodu-szpital Wojewodzki

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Witam, Dzisiaj jest moj termin porodu z OM. Tak wiem że dziecko ma jeszcze 2 tygodnie ale chcialam się zapytac jak to z Waszego doswiadczenia z wizyta w Wojewodzkim . Czy jak się dzisiaj zglosze I powiem że nie mam już wizyty I chcialabym aby jakiś lekarz podpowiedzial kiedy się zglosic na ewentualne wywolanie albo czy na KTG mam przychodzic to mnie odesla czy poczekac do piatku,poniedzialku? Jakie macie doswiadczenie z tym szpitalem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do szpitala zgłasza się tydzień po terminie. Mnie w wojewódzkim tydzień po terminie zbadali i odesłali do domu jeszcze na jeden dzień bo akurat nie było miejsc. Następnego dnia już przyjęli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam - mnie lekarz też kazał się zgłosić tydzień po terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja miałam wywoływany w wojewódzkim. tydzień po terminie się zgłosiłam, ale jeszcze na 2 dni położyli mnie na patologię, dopiero wtedy wywołali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie rowniez przyjeli na oddzial tydzien po terminie. Wczesniej nie przyjmuja jesli jest wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje, nie no uwazam że dobrze że wczesniej nie przyjmuja na oddzial. Tylko czy wczesniej np. chodzilyscie na KTG do szpitala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zrobiłam sobie ktg prywatnie (tam gdzie ma gabinet m.in. preis, na zaspie), tak zasugerowała moja lekarka - chyba 30 zł to kosztowało, a nie musiałam się stresować szpitalną atmosferą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...