Za ile meble kuchenne?

Tak się zastanawiam ile trzeba wydać na meble kuchenne(bez
samego AGD), żeby mieć przyzwoity standard, powiedzmy trochę lepszy niż IKEA. Macie jakieś doświadczenia, albo ile daliście za swoje
kuchnie i jesteście z nich zadowoleni? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

ty wiesz wszystko najlepiej bucu po co sie pytasz hehe
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Za ile meble kuchenne?

Miluśki jesteś :D haha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

pytasz się za ile .Musisz podać więcej danych o meblach o gabarytach i z czego mają być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

ja zapłaciłam 11 600 zł, kuchnia dość duża, fronty to mdf foliowany, w kilku szufladach samozamykacze, styl taki rustykalny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Piotrusiek zapytaj Nadi przecież to twoja najlepsza doradzczyni...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Ja zapłaciłam 11900 zł z frontami mdf Magura, kuchnia 3x3m, dwa słupki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Czyli widzę, że tak za 12 tys można nabyć porządną kuchnię.
Jeszcze zapytam czy kuchnie są od firmy z od stolarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Za ile meble kuchenne?

That's 2 clveer by half and 2x2 clever 4 me. Thanks!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Polecam naprawde dobrego fachowca i do tego taniego. tel 504432991
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Za ile meble kuchenne?

A możesz podać więcej szczegółów nt. tego fachowca? czy ma firmę itd. Już miałam jednego fachowca z polecenia i do dzis bujam sie z meblami...porażka;(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Mariusz - chodzi mi ile ludzie wydają na kuchnię i mają przyzwoitą
jakość. Nie chodzi mi o konktretną kuchnię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

U nas kuchnię robił stolarz - fronty drewniane - cena ok 14 tys.(kuchnia ok 10 m2), znajomi za kuchnię 15 m2 zapłacili 45 tys, zas jedni poszaleli na max'a i za kuchnię 18 m2 142 tys (z AGD)!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Za ile meble kuchenne?

Calosc z drewna sosnowego nie z plyt (nawet polki) . 4k :-)
Tak wiec za 12k z plyt to ja dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

A wiesz jaka jest 12 k a 14k pojecia niemasz a piszesz bzdury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

przecież ikea ma bardzo dobre kuchnie i wcale nie są takie tanie jak się niektórym wydaje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Za ile meble kuchenne?

Nie są złe,ale krążą opinię,że fronty mają rewelacyjne i estetyka na dobrym poziomie,ale kiepskie wykończenie i w środku już nie tak wesoło,np mechanizmy bez maskownic i td i tp. I ceny masz racje nie są takie tanie około 15 tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Polecam firmę PAKAR z Elbląga http://www.pakar.elblag.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Za ile meble kuchenne?

ja robiłam u stolarza, studia są droższe i nie zawsze zatrudniają dobrych stolarzy , często to są uczniowie,
moim zdaniem stolarz, który zajmuje się ty parę lat zrobi to dokładniej niż studio gdzie jest częsta wymiana pracowników
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Za ile meble kuchenne?

Witam i pozdrawiam. Gosia ma w 100% racie.Kolego solidną kuchnie możesz mieć za jakieś 6-7tyś.Uwzględniając dobre okucia solidne wykonanie i montarz. Profesjonalne studio doliczy utrzymanie studia.Zleci dla stolarni wykonanie mebli.Stolarnia zleci montarz mebli u klijęta. Koszty rosną wraz z ilością pośredników każdy chce zarobić. Jeden szef zadba o pracowników i jest szansa na solidne meble motywacja jest bardzo ważna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

Kiedys zrobilam kuchnie u stolarza i od tamtej pory wyleczylam sie z podobnych pomyslow, wcale nie byla taka tania jak na poczatku sie wydawalo poniewaz po zamowieniu okazalo sie ze zle cos policzyl i musze doplacic oczywiscie nie chcialam to powiedzial ze nie bedzie dalej robił i taka przychanka trwala jakies 2 tygodnie. nie mialam wyjscia i musialam doplacic umowil sie ze za 2 tygodnie beda meble nastepnie nie przyjechal i nie odbieral telefonow powiedzial ze byl chory, meble jakie otrzymalam to totalna porazka smierdzialy lakierem tak ze glowa bolala a jakosc mebli raczej watpliwa nie chce mi sie nawet o tym pisac za duzo tego bylo. smiesza mnie sterotypy ze nie ma ekspozycji, lokalu nie wynajmuje, ma super maszyny i jest tak samo pewny jak duza fabryka mebli a tanie bo ma nizsze koszty. Tylko jak powierzyc komus 10 000 zl tylko wierzac na slowo. Jak jakas firma ma salon, stac ja na wynajecie lokalu i przygotowanie ekspozycji gdzie wszystko można zobaczyc i sprawdzic to ja chetnie zapłace troche wiecej za to ze moge zobaczyc, dotknac mebli i miec ewnosc ze wiem gdzie ich zanlezc w razie klopotow. Ostatnio zmienialam mieszkanie i zamowilam kuchnie w salonie wcale nie duzo drozej niz u stolarza i meble byly na czas drobne uwagi co do jakosci usuniete w ciagu 14 dni, zadnych niespodzianek z platnosciami i z tej kuchni jestem zadowolona. Jak traficie na stolarza Pana Waldka to wielka ostrożność i nogi za pas bo ma gadane ale na tym wszystko sie konczy.

sylwia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Za ile meble kuchenne?

są stolarze i stolarze, jeden zły nie może świadczyć, że pozostali są tak samo nieuczciwi, na forum było już dużo o studiach kuchennych, jedne mają dobrą opinię inne skrajnie złą.
wybacz sylwia, nie musiałaś jemu nic dopłacać do umówionej kwoty,pretensje możesz mieć tylko do siebie,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

Sylwio czy mogłabyś napisać gdzie zamówiłaś meble sama szukam kuchni niekoniecznie najtańszej jak to możliwe ale nie chciałabym mieć takich problemów jak ty z stolarzem. zgadzam się że sa stolarze i stolarze ale jak to zweryfikować zeby miec pewność, że stolarz jakiego ja wybieram to akurat ten porządny wole nie grać w ruletkę. Będę wdzięczna jak napiszesz w jakiej firmie zamówiłaś meble. Jak możesz prześlij mi projekt oraz napisz ile zapłaciłaś za kuchnię.

kaloli_ka@o2.pl

Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Karolina

Projekt wysłałam ci na maila wraz z ceną jaką zapłaciłam za meble. Kuchnię zamówiłam w nobilia w salonie w gdańsku

pozdrawiam

sylwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

piotrusiek to debil kompletna ignorancja polecam to czub
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

sylwia
Dzięki za pomoc byłam w ich salonie i zamówiła kuchnię. jeszcze raz dziękuję. I do zobaczenia na parapetówce ;)

Pozdrawiam

Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Sylwio

Przepraszam, że doioero odpisuję ale miałam urwanie głowy z moją kuchnią. 2 ostatnie weekendy odwiedzałam salony które polecali na tymi innych forach, i mam juz pewne rozeznanie zastanawiam się na ostatecznym wyborem ale mam 2 faworytów oraz czekam na jeszcze 2 wyceny. Projekt zrobił mi Pan mirek z nobili za darmo i naprawdę muszę powiedzieć, że ma suoer pomysły ale zanim otworzył salon nobilia pracował w hth gdzie sprzedawał naprawdę drogie kuchnie nawet ich odwiedziłam w matarni i zrobili mi wycenę i rzeczywiście kosmos ciekawa jestem kto kupuje tak drogie meble ? Co do tych 2 faworytów to jest to IKEA i NOBILIA. U Pana Mirka cena jest wyzsza o jakiś 1500 zł ale meble robią lepsze wrażenie w ikea też mi się podobają. Byłam też w studiu FAMA, Antaris, BRW, AREDo i jakos nie jestem przekonana za każdym razem jest jakieś ale.

W tym tygodniu napewno podejmę decyzję i napisze ci co wybrałam i napewno dodam swoją opinę po realizacji

Pzdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

Antaris jest niezły - raczej solidna firma. Korzystałem i nie narzekam.

BRW - jeżeli ktoś chce kupić jak najtaniej coś w miarę solidnego (kilku znajomych ma i trzymają się dobrze) - ale jak wyposażałem jedno z mieszkań pod najem to zauważyłem, że jeżeli kupuje się u nich szafki jako szafki (plus montaż) to może taniej wyjść kupienie zestawu (nawet jeżeli czegoś z niego nie wykorzystasz) + dodatkowe szafki, niż wszystkie szafki pojedyńczo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

Karolina

A ta Nobilia to gdzie się mieści mozesz naisac jakieś namiary

Krzysztof
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

Witaj krzysztof

Znalazłam adres na katalogu więc notuj ;)

ul. warszawska 96/51 gdańsk

http://www.kuchniemarzen.com

Pozdrawiam

Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

Jaka fajna reklama.
Czy ktoś wie z czego Nobila wykonuje fronty meblowe? Z pcv jak brw, ikea i inne ... Przygrzej przy piekarniku i zobaczysz jakość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Poproszę o zdjęcia . Również szukam kuchni i zastanawiam się gdzie ,jaką i za ile. Byłabym bardzo wdzięczna za zdjęcia. Dziękuje i Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Jak odróżnić stolarza od składacza lub salonu bez zaplecza technicznego?
To bardzo proste. Nawet jak nie potrzebujesz zapytaj czy jest w stanie zrobić meble gięte z litego drewna najlepiej egzotycznego i może jeszcze blat gruby na 76mm :).
Trafisz do firmy, która nie tylko jest w stanie podołać zleceniu ale i nie zwinie się nazajutrz bo ma majątek w postaci maszyn, programów projektowych i z tego żyje.
Ogromna większość tylko handluje cudzym wyrobem i nie są w stanie podjąć tematu.
Mimo, że być może zamówisz coś innego, podobnego do tego co oferuje jego konkurencja to i tak warto. Za solidną pracownią stoi doświadczenie i ludzie nie z łapanki.
Teksty typu "był projektantem w hth i teraz ma własny salon" są naprawdę naiwne. Być może potrafi zaprojektować meble z gotowca jaki dostarcza producent ale co wie o produkcie jaki sprzedaje?
Projektanci bardzo rzadko posiadają wiedzę kompletną (materiałową) i zastępuje ją najczęściej slogan "kuchnie niemieckie lub włoskie".
Lakierujemy swoje meble wyrobami hiszpańskimi i włoskimi, niekiedy polskimi. Miałem do czynienia z lakierami produkcji niemieckiej (używa ich znany producent tapicerki, stołów i krzeseł) i jakoś nie zachwyciły walorami.
Po drugie umowa, na kuchnie im bardziej szczegółowa tym lepiej.
Po trzecie projekt, mniej zachwytów nad wizualizacją a więcej szczegółów wymiarowych.
Po kolejne, nie szukać "dobrej" kuchni w niższej cenie. Płacąc niższą cenę kupujesz coś w gorszej jakości. Materiał który wygląda "podobnie" a jednak tak nie jest (połysk na lakierze który siadł po niecałym roku), gorszą fachowość (widywałem już kuchnie z wadliwie zamontowanymi tandembox i aventos).
Wpływ na cenę ma także koszt "reprezentacji" firmy. Salon w dobrym miejscu spowoduje dopłatę do Twojego mebla i to naprawdę dużą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Jaką masz gwarancję, że to co widzisz na ekspozycji trafi do Ciebie?
Poza tym, przyjrzyj się dokładnie tym ekspozycyjnym meblom. Nie są używane a niekiedy wyglądają na słabej kondycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

A kupujcie sobie te wasze mebelki za kilkanaście tysięcy złotych. Ja mam kuchnię o powierzchni 9 m2. Meble kupiłem na allegro. Razem z montażem wyszło mi niecałe 2,5 koła. Meble są z*******e - nic więcej nie potrzeba. Za kasę która została mi w kieszeni pojechałem sobie na Kanary i do Indii. Carpe diem. A wy się gapcie na te Wasze meble i się zastanawiajcie jak kredyty spłacić!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Za ile meble kuchenne?

LOL, a możesz powiedzieć jakiej firmy meble kupiłeś za tą cenę? Jest opcja wysłania zdjęć na priv?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

LoL, ja tez chętnie bym zobaczył co kupiłeś :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

też szukam bardzo tanich mebli, ale takich, żeby się nie rozpadły po roku użytkowania, możesz powiedzień gdzie je kupiłeś, dać jakiś namiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Ja moge kupic za kilka tys i na wycieczkę do Hiszpanii starczyło 😊 pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Jestem stolarzem z 15-letnim dosiadczeniem , od 4 lat prowadzę własną firmę (rodzinną) nasze realizacje można znaleźć na http://www.supermebel.pl . Projekt i wycena jest gratis . Można negocjować ceny . Pozdrawiam i zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

A ma Pan jakiś cennik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Cena jest uzależniona od wielu czynników np: z jakich materiałów i jakie okucia będą zastosowane . Proponuję umówić się na bezpłatny pomiar i wycenę , przedstawię soją ofertę poznam Pana oczekiwania i wtedy zrobimy wycenę. Zapraszam. 509410018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Nasza kuchnia ma 7.6m2, szafki bedą ustawione w kształcie litery L i cena ok 6tysiecy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Popieram LOL. Ludziska durne wydają kupę kasy za meble które i tak po 5-7 latach sie znudzą. ja zamówiłem meble na giełdzie w Pruszczu Gd. a byłem grymaśny 9dodatkowe szafki, szuflady itp.) za całe 2000 zł bez montażu. Ludziska co do mnie przyłażą sa pod ich wrażeniem tak i cała moja rodzina oprócz żony bo ta ma zawsze swoje humory:) Moi znajomi az nie chcą wierzy że kosztowały mnie tylko 2000 zł. Nie rozumiem tez ludków którzy zaznaczają aby meble nie rozpadły się....no rozlazą sie jeżeli postawisz na nich konia to pewne:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

To napisz co to za model i producent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

You've hit the ball out the park! Inrcedilbe!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

ale nie każdego interesują meble, które mają na froncie zwykła płytę meblową i najtańsze zawiasy z castoramy. Za lakierowane elementy albo prawdziwe drewno niestety nie zapłaci się 2 tys zł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

Skoro napisał:
>Moi znajomi az nie chcą wierzy że kosztowały mnie tylko 2000 zł.
to jestem ciekawy co to za meble i jak wyglądają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Ziomek...taaaaaaa..a gdy jeszcze na frontach umieścisz złote uchwyty..szafki będą otwierane pilotem to faktycznie 2 tys . to za mało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

AAA i jeszce dodam...fronty mam lakierowane na wanilię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Jestem z 21-letnim dosiadczeniem , od 21 lat prowadzę własną firmę (rodzinną) nasze realizacje można znaleźć na http://www.fedorowskimeble.republika.pl/ A opinie na http://www.trojmiasto.pl/s/mebef/. Wycena na mebef@wp.pl jest gratis . Można negocjować ceny . Pozdrawiam i zapraszam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Za ile meble kuchenne?

Zgadzam się. Skusiłam się na zestawik do salonu. W salonie 10 tysiaków i więcej, taki sam zestaw na giełdzie 3tys:) I również wszyscy pytają gdzie i czemu tak mało:) Prawda jest taka, że salony potrafią przebić cenę 4krotnie jak nie więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Witaj vfgfg

Jeżeli potrafisz sprzedawać meble z zyskiem jak skromnie wyliczyłem 70 % bo tak robią salony to od razu inwestuję swoją kasę w otwacie salonu kuchennego, a ciebie biorę do spółki. Ludzie ja prowadzę salon kuchenny i moja marża w najlepszym przypadku nie przekracza 30 % bez kosztów typu podatek dochodowy, prąd, czynsz więc realnie mam z tego jakieś 15 % dla siebie. Z meblami jak np. z telewizorami nikt nie kwestionuje i nie pisze głupot w stylu telewizor vikon za 600 zł to to samo co sony tylko sony przebija cenę 5 razy i dokładnie tak samo jest z meblami, ważne żeby dobrać meble do swojej kieszeni i potrzeb. Np. do domku nad jeziorem kupię zestawik w OBI za 700 zł aby się nie martwić, do ieszkania pod wynajem w BRW i ok ale dla siebie do mieszkania które zamierzam użytkować 10-15 lat już nie. Sami ocencie czy mam rację ...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

ja mam niemala kuchnie 10mkw, za dwa slupki, do tego blat 5m dlugi z szafkami, szafki niestandardowej wysokosci na gorze, wszystko na blumie z domykaczami, na dole prawie same szuflady, bialy lakierowany mdf, blaty krono, zaplacilam 10 tys z montarzem
oczywiscie stolarz, to samo w ikei wyszloby mi 2 tys drozej, a i nie mialabym na wymiar, tylko kombinowane z jakimis polkeczkami na wino:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Tutaj znajdziecie naprawdę wzory które was zainspirują
http://www.katalog-meble.pl/30__zabudowy-kuchenne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Całkiem fajny ten katalog i dużo propozycji. Niestety nie wszystkie projekty mi się podobają, ale w końcu gusta są różne. Dużo ciekawsze projekty znalazłem na: http://www.blog.ikuchnie.pl/galeria-rozwiazan/ . To tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

A dlaczego prawie wszyscy, pokazują galerie kuchni z katalogów , których nigdy nie robili ? No może te ładniejsze .Od razu widać , że kuchnia jest katalogowa .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

to jest złodziej i oszust,a klientów robi w ch..a!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

meble robi z odpadów,a kasuje jak za zboże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Za ile meble kuchenne?

Serdecznie zapraszam do mojego salonu,który mieści się na ulicy Grunwaldzkiej, za Biedronką, po prawej stronie w stronę Sopotu ( z tyłu autohandel)
http://www.antaro.com.pl
tel 585507950
chłopaki profesjonalnie wszystko omówią, pomiar,projekt i montaż. Będzie P|ani zadowolona. Osobiście nie polecam tanich mebli z ikei ani stolarzy. Meble powinny być wykonane solidnie, robimy je przecież na lata. Zapraszam do nas.pozdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inne tematy z forum

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (130 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...