Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Witam, czy w naszej pięknej miejscowości są organizowane jakieś zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku 5 - 6 lat? Najbardziej interesują mnie zajęcia sportowe, może taniec? Ale też takie jak matematyka albo plastyka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytaj o zajęcia pływackie. Nie ma lepszej formy aktywności fizycznej od płyania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy dziecko uczęszcza do szkoły?? Jeśli tak to w szkole są organizowane i często w bibliotece tej od strony gimnazjum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie chodzi do naszej szkoły, będzie chodziła od września. zależy mi na tym aby zajecia odbywały sie w Bojanie, ponieważ nie mogę jej puki co wozić do trójmiasta.
co do basenu to o ile się oriętuję to nie ma w Bojanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto zapytać w bibliotece napewno we wtorki podajze są zajęcia plastyczne i wiem, że były poranki z bajka ale czy jeszcze są to nie wiem. W ferie było dużo zajęć dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajęcia z tańca są w szkole w pon lub wtorek jakaś szkoła tańca prowadzi i myślę że nie będzie problemu by dziecko zapisać bo są płatne a dla nich to zarobek jakoś ok 12stej na górnym holu szkoły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajne propozycje. Przy czym zastanawiam się, czy organizujecie może jakieś zajęcia dodatkowo dla dzieci w swoim zakresie? Sama zastanawiam się nad zainwestowaniem w tego rodzaju rodzinny planer familiowo http://www.familiowo.pl . Dzięki niemu bowiem mamy możliwość nauczenia dziecka odpowiedzialności, jak również zarządzania swoim czasem. Sztuka ta nie jest łatwa, w związku z czym na pewno bardzo przyda się w przyszłości:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, poszukujemy z żoną dodatkowych zajęć sportowych dla dziecka w wieku 7 lat :)

Natrafiliśmy na ciekawy artykuł i chcieliśmy dopytać czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z zajęciami na kołach cyrkowych?

https://flyingrose.pl/pl/blog/Kola-cyrkowe-aerial-hoop-podbijaja-serca-dzieci/11
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca (4 odpowiedzi)

Przyjmę osobę do prac porządkowych, zagospodarowania terenu. Chętnych proszę o telefon 730903722.

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

Zakup bliźniaka (16 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...