Zapraszam na spacery...

Temat dostępny też na forum: Zaspa
Niedługo wiosna , lato... kto chętny na spacery , na rower z okolic Przymorza , Zaspy , Brzeżna ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze dobre dwa miesiące zanim rower będzie przydatny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ej Zielona ...A pospacerować to nie można ? Uwielbiam spacery , deptak okolice Mola Brzeżno, latem lody dla ochłody a zimą gorąca kawa w
" Grubej Rybie "...Mam racje czy może nie mam...?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Umówcie się po starej dobrej znajomości, najwyraźniej oboje tego potrzebujecie:) innym też będzie przy okazji lżej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

płeć nie gra roli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj ...SAM...Pytasz , czy płeć nie gra roli...No pewnie, że nie ...Wystarczy też ,że masz poczucie humoru i oczy otwarte na Świat...Może i Zielona do nas dołączy ? Co prawda na rower za wcześnie ale spacerki zimą ...Dlaczego nie?...Po drodze mamy " Grubą Rybę " i gorącą kawę...A jak przyjdzie wiosna , lato ... będziemy już wiedzieć na kogo można liczyć...Prawda ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Anno ,sorry za moją dociekliwość ale czy wiek też nie gra roli?Liczę sobie 43 wiosny i nie chciałbym wyjść w Waszym zacnym towarzystwie na zwapniałego ramola😊
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiek to nie wszystko. Liczy się to co w głowie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

racja ............ja mam 53 i mam pstro w głowie hihiih
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Sam...dawno nie byłam na forum ,ale jak czytam wszystkie odpowiedzi...to nic zachęcającego.Z tego wynika ,że wiosną czy latem będę jeżdzić rowerem samiutka jak palec.. Jakoś przeżyję ...Ale odpowiadam wszystkim zadowolonym- nie szukam męża . Myślę ,że po drodze , gdzieś tam , spotkam się z Tobą SAM...Jak to mówią " co ma wisieć - nie utonie...a kawę czy lody - też można skonsumować samotnie...Po drugie , zapewne na trasie spotkam niejedną samotną i niejednego samotnego rowerzystę....A Twój wiek Sam..oj piękny wiek ... Dla mnie też...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Anno,wiek istotnie pięknyJakbyś miała ochotę na bardziej prywatną wymianę myśli to zapraszam i podaję maila:
blackice73@wp.pl
Pozdrawiam i głowa do góry do wiosny zostało jeszcze trochę czasu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Sam...Dziś dopiero weszłam na forum ..Dziękuję za miły wpis a w szczególności za kontakt do siebie. Niestety mail błędny..Do wiosny coraz bliżej...Pozdrawiam z uśmiechem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Anno,cóż za miła niespodzianka😊
Chyba nie dam Ci wątpliwej satysfakcji przemierzania ścieżek rowerowych samotnie... a wiosną tuż tuż.pozdrawiam
dziewiatewrota.1973@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj SAM i inni mili sympatycy jazdy rowerem ! Dziś ponownie weszłam na forum i niemiłe zaskoczenie. Jakaś ANNA podszywa się pode mnie ...Ja ogłaszałam się jako Anna Anna i to jest nadal aktualne ...do pewnego stopnia. Niestety wyprowadziłam się z okolic Przymorza ale jak tylko poukładam sobie swoje życie , będę korzystać z uroków jazdy rowerem i wspólnej degustacji kawy.Jeśli Ciebie SAM zawiodłam i innych sympatycznych kolegów...PRZEPRASZAM. Pozdrawiam z uśmiechem w ten miły , choć chłodny dzień.... Ta sama Anna Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem chętna na rower spacer .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie zapraszam w okolice Cisowa znam wszystkie leśne dukty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ktoś z Moreny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem z Wrzeszcza:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam przyjaciółki :) (4 odpowiedzi)

Hej, szukam kogoś z okolic Gdańska ale może być też dalej :) 31 lat tuż przed ślubem szukam...

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde