Poród Wejherowo czy Gdynia ??? (4) Witam, Zaczynam 3 trymestr ciaży i tak sie już zastanawiam gdzie lepiej... sheilla Zmiana tabletek antykoncepcyjnych (6) Dzień dobry, Mam 20 lat. Przez rok brałam tabletki antykoncepcyjne o nazwie... Pola Dobry chirurg szczękowy - operacja zatoki, w Gdańsku (6) gdzie zrobią szybko i tanio? ząbki ;)
bolący nadgarstek (19) Boli mnie nadgarstek po wewnętrznej stronie ręki, ból nasila się po każdej... mala dr Marek Chrznowski - ortopeda (1) Czy zna ktoś tego pana doktora, był u niego? Zależy mi na opinii, ponieważ... Kostka TSH PROLAKTYNA i dodatkowe badania pomóżcie... (13) Byłam dziś u endokr.z wynikami i okazało się że mam niedoczynność tarczycy... domi25 Badania na HIV (5) Gdzie zrobię w Gdańsku bezpłatne badania na hiv ? Niby Punkt... Onaa Cwiczenia Ewy Chodakowskiej - Ktos chetny do wspolnych treningow? :) (23) Hej dziewczyny! Jakis czas temu znalazlam na internecie zestaw cwiczen... Qlka :) Ginekolog Gdańsk (44) Kobietki polećcie mi jakiegoś dobrego ginekologa, czekam na wasze opinie i... Anowa26 Dr Adamski- kogo przyjmuje? (2) mam nadzieję, że nie tylko młode dziewczyny? co o nim sądzicie, macie jakiś... ja Endokrynolog NFZ (6) Witam Bardzo proszę o namiary na dobrego endokrynologa z nfz, jak długo się... ire ortopeda (1) Jakich znacie ortopedów ze szpitala na zaspie? czy ich polecacie? wylma laparoskopowe usuwanie kamieni (18) czy ktos miał? jak to wyglada :) stokrota15 Ginekolog na Stogach? (3) Witam wszystkie dziewczyny jakiego ginekologa polecacie w naszej przychodni... mysza99 avon konsultantki gdynia (1) Witam . Poszukuje konsultantki avon w Gdyni centrum . proszę o kontakt... Karola Gdzie Rezonans Magnetyczny+Angio na NFZ GDAŃSK (17) Witam, Potrzebuje pilnie wykonań rezonans magnetyczny głowy + Angio Głowy... Wiola Poradnia Zdrowia Psychicznego w Gdyni na Traugutta 9 (3) pomocy! szukałam, chodziłam i nie znalazłam ... Traugutta taka krótka, ale... zoiuta Miesięczna przerwa - tabletki antykoncepcyjne. Pomóżcie (4) Tabletki biore 2.5 lata ostatnio nie mogłam się dodzwonić do mojego lekarza,... ... INDEKS GLIKEMICZNY. INDEKS ŻYWIENIOWY. Jaki osąd ?! (4) MOTTO: DIETA RACJONALNA, badania; KREW, Wydzieliny, WYDALINY, Pierwiastki... TamaraQuinn dziwna dolegliwość (8) hej,mam mały problem,dwa lata temu urodziłam pierwsze dziecko, od tamtej pory... ania