Pediatra/parażytolog/lekarz leczący lamblie,pasożyty (8) Dziewczyny poszukuję lekarza z 3-miasta, który zna się na leczeniu... arisa6 mononukleoza (1) Mam w zwiazku z tym pytanie. Troche czytalam o tym i niby to sie leczy... ewela Poszukiwana ginekolog Beata Brzóska (1) Hey. Poszukuję dr Beaty Brzóski. Czy ktoś wie gdzie ona przyjmuje poza... rodzyneczki
czy znacie jakiegoś pana, który chciałby zostać dawca nasienia? (1) Pytam na serio. Niestety dawców ciągle mało, a przyszli rodzice maja spore... mamagigi Lek ---- odchudzanie (1) Witam szukam kataktu w sprawie WWEIGHT-b-gone,moze ktos stosowal . rysio99 Brodawki przypaznokciowe (1) Postanowiłam dodać ten wątek, ponieważ walczyłam z tym cholerstwem przez rok... Magda Przeziębiony pęcherz, krew... pomocy ! (2) od 5 dni mam przeziębiony pęcherz, w tym czasie miałam miesiączkę. Mimo tego... :( ginekolog -potwierdzenie ciąży gdańsk (4) Szukam ginekologa do którego mogłabym sie szybko dostać jutro, ewentualnie w... gość RTG panoramiczny zebów gdzie w Gdańsku? (16) Czy możecie polecić mi gdzie w Gdańsku wykonam taki rentgen od ręki? bez... aga76 l poszukuję specjalisty logopedy (6) szukam logopedy dla osoby dorosłej może ktoś wie gdzie szukać najlepiej w Gdyni Anna Potrzebny stomatolog - Gdynia (7) Witam serdecznie, mam prośbę, czy ktoś z Was mógłby polecić jakiegoś dobrego... Wojtek NFZ stomatolog (2) Szukam dobrego stomatologa w Gdańsku (obojętnie, jaka dzielnica). Tylko na NFZ. eska Psycholog - przejadanie emocji (3) Witam, poszukuje psychologa z Gdyni/Sopotu, który ma doświadczenie w pracy z... Nati Gdzie się odbiera wynik cytologii? Szpital kolejowy!! (3) Niedlugo się wybieram na wizytę, będę miec robioną cytologię. Czy żeby... ania BEPARENT (3) Czy może któraś z Was to stosuje/stosowała? A może któraś rozmawiała o tym... Jola zwyrodnienie stawu biodrowego i wiskosuplementacja (2) Czy ktos sie juz poddawal temu zabiegowi? ja bede sie na niego decydowac ,... ewka Sekretariat na ginekologii w szpitalu na Zaspie jak jest czynny (3) ktoś może wie? azzzzzzzzzzzzzz prof. Sworczak - gdzie obecnie przyjmuje prywatnie? (10) dzien dobry, pytanie jak w tytule. Bardzo pilnie potrzebuje konsultacji,... micrococcus Ropień gruczołu Bartholina (8) Witam Kurcze pojawił mi się 3 raz (: zawsze w zastraszającym tempie ta gulka... Załamana Recepta? (14) Czy recepte na tabletki anty może wypisać mi lekarz ogólny? Mój gin jest na... sandrulka25