depresja (1) wiem ze byl niejeden watek na ten temat, tym razem szukam na powaznie osob... aneta Szukam lekarza z lat 90-tych (1) Witam, moze ktoras z Pan bedzie pamietala nazwisko lekarza ginekologa, ktory... romi Naprawę dobry soecjalista GINEKOLOG pilne!!! (9) Proszę Was drogie Panie doradźcie jakiegoś dobrego ginekologa, nie ważne... Marta H
odchudzanie :) (14) kto ma ochotę wspólnymi siłami, motywacją, sportem, ciekawostkami, poradami... -Edi- Gdzie dokładnie InVicta na Podwalu? (3) Witajcie. Słabo znam okolice Głównego, a potrzebuję znaleźć InVictę na... Ktosik Jak się bronić, przed lekarzem (75) który dla swoich celów wykorzystuje szarych obywateli. Czy rozwiązaniem... kosiara psychiatra dr Sołtys -opinie (1) czy ktos leczył sie u dr Sołtysa, przyjmuje w Gdyni na ul. Zgody? kaori17 Gabinet masażu/rehabilitacji (3) Poszukuje dobrego gebinetu masażu. Możecie mi jakieś polecić? Najlepiej... storm chirurg naczyniowy (3) Czy ktoś wie gdzie oprócz LUX Med-u przyjmuje dr Piotr Konefka jola Darmowe szczepienie przeciwko ospie. (23) http://pediatria.mp.pl/lista/show.html?id=70528 . Ja w każdym razie nie... kkasia1 POSZUKUJĘ PSYCHOLOGA DZIECIĘCEGO (2) Witam, Poszukuję sprawdzonego psychologa dziecięcego ( 7-latek) do oceny... KIKA Zapalenia ucha wewnętrznego 4 raz u dziecka w wieku do 2 lat. (9) Mam problem. Moja córka od marca już 4 razy miała perforację błony i... paleyka Dziewczyny proszę pomóżcie (9) Dziewczyny ze względu na to iż nie akceptuję swojego wyglądu, mam kompleksy i... MM opaski przeciw komarom- co myślicie? (2) używała to któraś z was? myślicie że to działa bo tu gdzie mieszkam to... katia Ginekolog - Przymorze (12) Szukam dobrego ginekologa na Przymorzu, najlepiej kobietę. Chciałabym... Asia Laryngolog z wizytą w domu (2) Witam, Szukam laryngologa, który jest w stanie przyjść do starszej osoby do... Aleks telefon dr sielewonczuk telefon (4) czy ktos posiada telefon do tego ortopedy inny niz 58 302 6613 bo ten nie... huanita kogo wybrac dr Dagmarę Klasa - Mazurkiewicz czy dr Przemyslawa Adamskiego? (5) Dziewczyny mam dylemat kogo wybrać do prowadzenia ciąży?Proszę o najświeższe... iva:) usg 3d/4d (4) Cześć gdzie można zrobić takie usg w dość przystępnej cenie? PrzyszlaMamuska Lekarz rodzinny Przymorze (7) Jestem zmuszony zmienić lekarza rodzinnego szukam jakiegoś z przychodni... gość