Ziemia ogrodowa

Czy ma ktoś do sprzedania dobrà żyznà ziemię, która nadaje się do warzywnika i za ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zostało mi na podjeździe ok 0,5 metra ziemi, zamawiałem tydzień temu tez jako ziemie do ogródka. czy dobra? nie wiem, nie bardzo się znam.

oddam za darmo!!
chętni do zabrania tego proszę zostawić jakiś kontakt, podam adres.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie osiedle jeśli można wiedzieć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na jakiej ulicy masz tą ziemię do zabrania ? Bo generalnie trochę by mi się chyba przydało przed ułożeniem trawy z rolki, aby ładnie wyrównać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewentualnie mogę oddać ściętą trawę na kompost. Jeśli ktoś posiada kompostownik to jak znalazł, trawy jest dość dużo, a z każdym tygodniem coraz więcej, nie jesteśmy w stanie tego przerobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z jakiej firmy czarnoziem polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy oferta jest jeszcze aktualna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam nie kupować ziemi pierwszej z brzegu. Dobrze jest poczytaj sobie o tym jaka ziemia jest najlepsza, jakie ma właściwosci. Innego rodzaju ziemia sprawdzi się w pielęgnacji róznych roślinek:
https://mojogrodniczy.pl/ziemia-ogrodowa-jak-wybrac-te-odpowiednia-dla-roslin/

Na stronie jest kilka podpowiedzi, jak wybrać odpowiednią ziemię ogrodową do pielęgnacji roślin.

Ceny również bywają rózne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...